Подкрепете петицията, за по-високо майчинство

  • 1 288
  • 18
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 10 758
Готово Peace

# 2
  • Мнения: 1 674
дадено-веднага Peace

# 3
  • Мнения: 1 533
Айде подпис и от мен, че съм на тоз хал.

# 4
  • Мнения: 371
 Hug
не забравяйте да активирате посписа си от имейла Wink
че аз се чудих половин час, защо ми го няма името Embarassed

# 5
  • Мнения: 47 963
подписах, но като цяло текста не е убедителен
за времето на майчинството се получава помощ за отглеждане на дете, а не заплата
работещите майки получават 50 % от сумата, много майки не са доволни от майчинството и работят, като мен
по-скоро трябва да се подобрят условията за работещите майки, да се създаде по-добра възможност за работа на половин ден, да се откриват повече места в яслите и алтернативи на яслите, да се върне семейното подоходно облагане, и други подобни, отколкото да се вдига майчинството
това е личното ми мнение

# 6
  • Мнения: 11 747
ох, и аз тъй
много искам да се подпиша за каузата,ама петицията нещо ми куца

# 7
  • Мнения: 3 622
Подписах

# 8
  • Мнения: 1 032
Ако петицията е от името на всички майки в България не би трябвало да е написа в 1л ед.ч.

# 9
  • Мнения: 2 070
Това, за което пише в петицията е ок, но наистина не е написана добре, не от името на много хора. Ние от СНБМ ще правим пресконференция по тази и други теми, в понеделник. Ще се внася официално писмо и така нататък. Добре е подобна петиция да излезе от организация, инициативен комитет или нещо такова. Не може да е в 1л.ед.ч. и да е от името на майките в България. Поканвам авторката да влзе в подфорум Настоящии бъдещи майки в темата за инициативите на Сдружение настоящи и бъдещи майки.

# 10
  • Мнения: 162
      Подкрепям петицията и се подписах.

# 11
# 12
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
подписах още вчера - и какво от това  Confused тази вечер по новините съобщиха, че за 2008 обезщетението за гледане на дете е 190  ooooh! подлежало на обсъждане де

newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241029.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241177.0
не са ли малко в повече  newsm78

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 20:19 от Goody

# 13
  • Мнения: 119
 newsm10 и аз се вписах

# 14
  • Мнения: 371
някой знае ли как се внася петицията след събирането на гласовете
аз иначе разпратих линка по радиа и телевизии, дано се вдигне малко шум, незнам дали ще имаме успех, но по-зле няма как да станат нещата мисля си...

Общи условия

Активация на акаунт