наддаване през бременноста!!!

  • 10 942
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Аз качих 20кг. Никой не ми е мърморил.

# 16
  • Мнения: 98
Аз бях качила 24 кг,от които свалих 14 кг засега.Остават ми още 10кг,ама май ще видя зор с тях.....Сега съжалявам за тоновете сладкиши,които изядох през бременността

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 5 709
15  Peace
Леко раждане!  Hug

# 19
# 20
  • Мнения: 911
Здравейте,
бих искала да ми кажете колко кг качихте през бременността. Аз съм в 33 седмица и съм с 16 кг повече. Доктора,
който ще ме изражда каза че са много и да спра със сладкото и тестените. Не знам, но съм чувала и за доста по наддали мамчета. Моля да ми споделите как беше при Вас.

Колко кг ще се качат, зависи от доста неща - ръст, тегло преди забременяването, начин на живот. Начинът по който задаваш въпроса си не предполага отговор, който ше ти е от реална полза.
По-добре се консултирай с ето това:
http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm

16 кг  до момента наистина не са малко. Аз качих 25, НО... не се успокоявай като се сравняваш с подобни на мен - първо, на мен ми се наложи почти през цялата бременност само да лежа; второ, последния месец нямаше местенце по тялото, което да не боли от тежестта, бях станала безумно тромава; и трето, все още имам да свалям 10 кила.
(При височина 164 преди да забременея тежах 56 кг)

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз качих много и съжалявам, че не си налагах малко контрол. Но ти пък не си толкова тежък случай,  не се притеснявай.

# 22
Качих 18 килограма, но ти не се притеснявай и аз в този период бях 16 килограма, но не качих последните седмици, може  да е било от страх  Embarassed В болницата оставих 10 килограма, но тези 8 си седят вече втори месец и не мръдват. Важно е ти да се чувстваш добре.

# 23
  • Мнения: 724
Такааааа една от болните ми теми.Когато забременях много ми се ядеше и си наложих забрана да не ям хляб и да не пия газирано сладкото няма как да го откажа и качих цели 28 кг.! В родилния дом оставих само 6 кг. и три месеца и 1/2 след като родих си влезнах в дънките така че няма страшо кг. се свалят.Аз съм висока 177 см. и преди да забременея бях 60 кг.
Мога да ти пожелая лека бременост и здраво бебе.

# 24
  • Мнения: 2 309
16 кг. ядях на корем, каквото ми се дояде. когато бебето стана на 4 мес. бях с 2 кг. по-слаба отпреди забременяването и то без диети и спорт. не се притеснявай, ако организмът ти е свикнал с по-малко кг. бързо ще ги възстановиш.

# 25
  • Мнения: 44
mi  az sam v 21 sedmica i sam ka4ila kam 8 , kogato zabremeniah biah 46.I mnogo se pritesniavam do kraia na bremenostta da ne se tarkaliam.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953

[/quote]Колко кг ще се качат, зависи от доста неща - ръст, тегло преди забременяването, начин на живот. Начинът по който задаваш въпроса си не предполага отговор, който ше ти е от реална полза.
По-добре се консултирай с ето това:
http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm
[/quote]
 Peace и аз се консултирам с това, ама като гледам пак ще надхвърля нормата .............Според таблицата съм + 2 вече  Joy Joy Joyама изобщо не ми дреме, първия път качих 17 кг и след два месеца си бях на нормалните килограми  Wink

# 27
  • Мнения: 4 784
Качих около 20, с раждането свалих 10, после още малко, но 7 си ги влача все още за съжаление.

# 28
  • Мнения: 1 186
Забременях 42кг........Влезнах да раждам - 66кг. (+25кг.)......като родих свалих веднага 10кг......а сега вече съм 41кг.......и се чудя как да кача някое килце Laughing

# 29
  • Мнения: 455
По време на първата бременост качих обчо 13 кг. /почнах от 57кг./ и след раждането така си ми и останаха около 5кг.  Сега съм в 21 седмица и вече съм качила 10кг. /почнах от 62кг./. Като цяло режима ми на хранене изобщо не се е променил - не се храня в повече, всичко си е както преди с едно изключение - вече закусвам /в повечето случаи една Активиа с мюсли/. Трябва да кажа, че в момента качвам килограми "от въздуха" дори. Дано не кача много и успея да ги сваля след това, защото като си гледам дрехите от преди ми се плаче........

Общи условия

Активация на акаунт