кога преобувате дечицата си

  • 1 562
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 592
След всяко хранене (често ака по време на хранене) и винаги, като ми замирише или ми се стори, че памперсът е твърде пълен.

# 31
  • Мнения: 19 296
Сменях,когато е пълен памперса!Не съм се съобразявала преди или след хранене е!
и аз така правя.не мога и за памперса да правя графици.

# 32
  • Мнения: 22 427
Винаги се преобуваме преди хранене. Иначе рискувам ако е след това да повърне.

# 33
  • Мнения: 434
Преди хранене, ако акаме след това пак се сменяме.
Peace

На пълен памперс не иска да суче.. а ако преобувам след хранене повръща от многото подмятане докато мием дупе.. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 251
Аз в началото като примерна майка да не тормозя детето като е нахранено, сменях памперса преди всяко ядене. Да, ама Виктор като реши да го пълни и то сериозно все по време на ядене преустанових тази практика. И така вече месеци  се сменяме след всяко ядене, а доста често и между храненията. Просто 5-6 пъти не ни стигат на ден, а и нощем.  #Crazy

# 35
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз сменям винаги преди хранене, защото вече не ходи толкова често по голяма нужда. Когато се изходи сменям преди и след хранене.
В началото когато пълнеше пампата на всяко хранене, преобувах сина си след всяко хранене.

# 36
  • Мнения: 5 940
Винаги след хранене. Някои дни доста по-често.

# 37
  • Мнения: 189
Сменям,когато е необходимо независимо от режима.

# 38
  • Мнения: 5 026
Преди хранене, но е имало и изключения.

# 39
  • Мнения: 297
Когато дъщеря ми беше на тази възраст й сменях памперса в повечето случаи преди кърмене, и по-рядко след кърмене. Но сега, когато е по-голяма - на година и 6-7 месеца, смяната на памперса не е обвързана с храненията - сменям го когато е нужно.

Общи условия

Активация на акаунт