Петиция за увеличаване на майчинството!

  • 2 070
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 94
ПОДПИС!!! Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 1 672
и аз подписах дано да има ефект

# 18
  • Мнения: 1 483
Подпис и от мен

# 19
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И от мен.

# 20
  • Мнения: 1 371
Хайде стига. Различни автори пускат тази петиция. Подписах я, просто за да съм съпричастна. Но петицията даже не е формулирана, изпипана и написана в изискващия се стил. Това е някакъв необмислен вик в пространството. Ще цитирам поста на Клеопатра:

Момичета, предложението не е само записно проформа. Ние от СНБМ бяхме на заседание на Комисията по труда и социалната политика миналата седмица, където повдигнахме въпроса.
утре ще внесем и официални писма, защото имаме и други искания, например да не отпадат данъчните облекчения за деца.
затова днес ще ходим на заседание на бюджетната комисия.

Много ви моля, ако имате желание да правите подобни неща защо не ни помогнете да ги правим заедно вместо в Парламента да се чудят сега кои са тия майки и кои са тези,които внасят официални писма  Rolling Eyes

А не на някой му хрумнал и хоп- хайде подписвайте сега. ooooh!

# 21
  • Мнения: 105
И аз се подписах - просто е смешно да отглеждаш дете със 190 лв!!!! Та за кое по-напред - памперсите, яденето и другите нужди на детето не могат да се покрият с тези пари, камо ли и майката и другите членове на семейството да се издържат. Тия хора как си правят сметките? Това дете няма нужда само от памперси и храна!

Извинявам се за спама ......

# 22
Napalno vi podkrepqm! newsm10 newsm10newsm10

# 23
  • Мнения: 337
И аз се подписах Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 672
Подписвам!!!  Peace

# 25
  • Мнения: 332
Подписах, но малко ми се струва глас в пустиня  Cry

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 257
Подписах се!Но не вярвам да има някаква полза.

# 29
  • Мнения: 1 197
Подписах се!Но не вярвам да има някаква полза.
                                наи вероятно така ще стане,децата не са приоритет в нашата страна

Общи условия

Активация на акаунт