Моля за отзиви за една количка - Bertoni

  • 1 251
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Имате ли отзиви за тази количка и изобщо количките на Бертони? newsm78
http://www.bertoni-bg.com/Winner.html

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
Твърдо против количките на Бертони.направи по-добра инвестиция,за да не се налага да купуваш 2 колички Peace

# 2
  • Мнения: 2 751
Твърдо против количките на Бертони.направи по-добра инвестиция,за да не се налага да купуваш 2 колички Peace
Подариха ми я, но се чудя дали да я запазя или да купуваме нова  newsm78
А защо така, лесно се чупят ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Аз пък съм доволна от тази марка. Имахме лятна количка Бертони, използвах я доста време - около 2 години, сега съм я дала на една братовчедка  - и тя вече я ползва цяла година - няма никакъв проблем.
Аз лично не мисля, че трябва да се робува на марка или пък чак толкова да се придиря - особено щом ти е подарък. Защо трябва да я изхвърляш и да харчиш излишни пари за колички? Аз лично бих я задържала и използвала, пък ако нещо се развали - тогава нищо не ти пречи да си купиш нова. Може пък да останеш доволна.

# 4
  • Мнения: 2 751
Аз лично бих я задържала и използвала, пък ако нещо се развали - тогава нищо не ти пречи да си купиш нова. Може пък да останеш доволна.
Така смятам и да направя, но можеше да я дам и на друг, който е в по-голяма нужда, затова събирах първо мнения  Hug
Все пак май ще я задържа  Grinning

# 5
  • Мнения: 42
Имах лятна Бертони, ползвах я няколко месеца и "клекна", огънаха и се железата, дето май не са железа, а бе гола вода са!

# 6
  • Мнения: 384
От самото начало сме с Бертони, та досега (виж на колко е синът ми). Нямам никакви оплаквания, не е дала фира  Mr. Green (нашата е Mini Cruiser-комбинирана, въпреки,че прилича повече на лятна, лека и удобна е).

# 7
  • Мнения: 4
аз имам 2 коли4ки на Бертони и лятна и зимна
няма им нищо жвъпреки че не се старая да ги пазя супер са

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
За Бертони да кажа, че лятната ме счупи много гадно и то на морето.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Не бих ти препоръчала количка на Бертони. Имам лятна, не съм доволна. За същите пари горе долу може да си вземеш Маг Ингланд - много стабилна количка. Е, вярно изглежда тежка, но е много по-мяневрена от Бертони-то, много по-стабилна и въобще мен ме кефи повече   Peace

Общи условия

Активация на акаунт