моля препоръчайте ми добър стоматолог-хирург

  • 7 903
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
момичета Hug моля препоръчайте ми добър стоматолог хирург
зъболекарката ми се притесни ,като видя снимката на единия ми зъб,смята ,че имам киста и трябва да го види хирург
(препоръча ми проф.Угринов в Стоматологията, но аз не го познавам и незнам дали ще мога да се добера до него)
не държа да работи с касата
благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 263
Д-р Кирякова, от Столично зъболечение, хирург! До сега ми е извадила 3 мъдреца, знае си работата. Работи и с касата. И за д-р Ташков съм чувала добри отзиви.

 Стоматологичен център VI - София - ООД
Адрес: ул. "Иван Вазов" 5
Тел.: 987-84-22, -23, -24
Прием: 7.30-19.30 вкл. събота и неделя
Първична и специализирана стоматологична помощ:
Терапия; Хирургия; Ортопедия; Ортодонтия; Детска стоматология; Физиотерапия; Рентген.
Кабинет за съботни, неделни и празнични дежурства.
Договор с НЗОК по всички специалности.
Специалисти: д-р Аламанова, доц. д-р Иванов, д-р Динева, д-р Нешева, д-р Терезова, д-р Кирякова, д-р Ташков, д-р Димов, д-р Жекова, д-р Маджарска, д-р Котева, д-р Балканлиева, д-р Меликсетян, д-р Наджакова, д-р Хасара, д-р Василев, д-р Ралчевска, д-р Вълков

# 2
  • Мнения: 122
 EmbarassedЗдравей разбирам опасенията ти защото и аз съм имала киста и се наложи да ме оперират ,искам да те успокоя че не е толкова страшно и да ти препоръчам да посетиш стоматологията в 18 поликлиника в люлин за съжеление не помня името на хируржката която наистина е много добра мога само да ти кажа че е с очила слабичка и доста лъчезарна ако отидеш там мисля че ще я откриеш защото не работятхирурзи и те съветвам след операцията да не забравяш да си сложиш лед на местото където е тя и да се жабуриш с лайка.Желая ти успех

# 3
  • Мнения: 1 404
Здравей!Проф.Угринов е страхотен специалист,много добре те е насочила зъболекарката ти.Не е нужно да го познаваш,плащаш си-получаваш преглед WinkТой преглежда освен в Стоматологичния факултет и в Света Ана-това е в Младост.За съжаление не мога да ти дам координати в момента,но ако нямаш,мога да се разтърся.Моят съвет е да не се доверяваш на кой да е хирург,поне консултацията да ти я направи високо специализиран хирург.Желая ти късмет!

# 4
  • Мнения: 5 228
Д-р Румен Събов; кабинетът му се намира на ул. Ангел Кънчев № 41; Телефон: 9877342. От години ходя само при него.
 
 

# 5
  • Мнения: 581
И аз съм за д-р Кирякова. Много добър специалист и човек.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 100
за всякакви подобни интервенции те съветвам да идеш в Стоматологичния факултет, там са истински стоматологични хирурзи Peace

# 7
  • Мнения: 3 423
мерси момичета  Hugмного сте мили  bouquet  bouquet
приятелка студентка по стоматология ме прати при доцСтоян Иванов
ходих вече-супер зле ми е положението и ще ми правят не една а две операции ooooh!
Bili  Hugако все пак ти попадне тел.на Угринов ще съм ти адски благодарна да ми го пратиш  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 404
Bili  Hugако все пак ти попадне тел.на Угринов ще съм ти адски благодарна да ми го пратиш  bouquet
Писах ти на лични Peace

# 9
Младост 3-дългия блок до кауфланд телефон 0888907637-д-р Иван Иванов
д-р Иванов е много добър днес ми извади мъдреца за секунди без нищо да усетя, препорачвам го!!! А освен това кабинета му е супер и докато ми го вадеше си гледах телевизия и се разсейвах . Работи със здравната каса.

# 10
  • София
  • Мнения: 304
Угринов е добър, няма да сбъркаш. Правила съм операция при него.

Общи условия

Активация на акаунт