Май имам нужда от съвет

  • 3 029
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Или само се закачай най много по нета...ник'ви срещи ник'ви кафета че да не прехвърчи искрата пак, че ако вземе и да пламне ще стане страшно...

# 16
  • Мнения: 45
фон Ужасон, за съжаление не съм жена.Все още съм мъж-поне по пол-по поведение за теб явно съм жена.
 И аз не виждам нищо нередно за мое съжаление-симпатиите бяха преди да си кажем, че сме един за друг.Не мисля ,че напомнянето е съвсем уместно или ми се иска да не е само напомняне

Младежо, какво ни "караш" да анализираме девойката и подбудите й?  Rolling Eyes

Я кажи ти какво искаш?  В теб какво се пробужда така като четеш тия писма? Thinking

Щото ако на теб ти се иска май само си хабим нетното мастило в опити да я прозрем нея....  newsm78

# 17
  • Мнения: 3 641
Вариант 1: Отдаваш се на чувствата си, изживявате нещо вълнуващо и изпепеляващо. Може да продължи, може би и не..Ще страдаш, защот  може пак да нямата възможност да с евиждате, ще страдаш защото ще я делиш с друг/ако си ревнив/
Вариант 2; Отсвирваш я, но пък все нещо те гложди. какво е можело да бъде, какво си пропуснал. Ами, ако е нещо по-различно то останалите....
Лесно е да се дават съвети, но решението го вземаш сам и ще си носиш отговорност Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 397
Аз мисля, че тя е влюбена- много иска да те види, но се бои да не ти обърка живота и чувствата. Не давам съвет, но това ми говорят думите й, а ти си помисли за различните варианти и до какво могат да доведат. Peace

# 19
  • Мнения: 220
ще ти кажа едни приказки на моя кум - всеки мъж трябва да мине през омъжена жена, да опита и от това...

тъй че щом си неженен - действай!

обаче!!! гледай да не хлътнеш ти или тя да не залитне сериозно, щото....

# 20
  • Мнения: 90
Мисля, че не трябва да се намесваш със семейна жена. След време също ще създадеш семейство, ако твоята жена потърси друг, ти как би се чувствал. По-добре се дистанциирай от жената и остави нещата така. Все пак те имат дете, ако имат някакви проблеми да си ги решават, както могат. Не им ги решавй ти.

# 21
  • Мнения: 123
Ясно е че тя не знае кво иска.Хем я сърби,хем я боли. Луда работа. Ти щом си свободен си свиркай и си пишете,но въпросът е ти какви чуства изпитваш и искаш ли да си с нея...?

# 22
  • Мнения: 494
Ясно е че тя не знае кво иска.Хем я сърби,хем я боли. Луда работа. Ти щом си свободен си свиркай и си пишете,но въпросът е ти какви чуства изпитваш и искаш ли да си с нея...?

Точно това е и моето мнение. За жената и за това, че не е лошо да се замислиш какво искаш ти.

# 23
  • Мнения: 1 008
Преди време имах сериозна връзка, започнах един "лек флирт" ,който прерастна в мъчение и за трите страни. За щастие сега "флирта" ми е съпруг, имаме си бебе и ссъм адски благодарна на съдбата. Но твоето е друго- има дете, може наистина да си и тръпка, но само когато има свободно време. Не се занимавай по-добре, защото ако задълбаеш нещата ще станат грозни. Не и отговаряй на съобщенията, продължавай с дежурните за ЧНГ,ЧРД, даже ако можеш и с тях приключи. Както ANJI2000 ти е казала вече, мацката хем я сърби, хем боли( да не казвам другия израз присъщ на ситуацията, щото е много грозен).

# 24
  • Мнения: 307
Дали е възможно мацката да влиза в този форум?  Laughing

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мисля, че не трябва да се намесваш със семейна жена. След време също ще създадеш семейство, ако твоята жена потърси друг, ти как би се чувствал. По-добре се дистанциирай от жената и остави нещата така. Все пак те имат дете, ако имат някакви проблеми да си ги решават, както могат. Не им ги решавй ти.

 Peace едно към едно с моето мнение

# 26
  • Мнения: 148
Сега ще ти разясня ситуацията от моя гледна точка:
Брак, време ............ скука. Дамата решава да се позабавлява малко с теб. Но осъзнава, че е сгрешила и че обича мъжа си повече от всичко,  и решава да предприеме важна стъпка - забременяване. Но в един миг пак нещо й прещраква - след по-малко от 9 месеца ще става майка, ще носи отговорност не само за себе си, но и за едно малко човече, и какъв ужас - това човече ще я ангажира 24 часа в денонощието. Край на безгрижието и свободата. И решава пак да се позабавлява, че й предстои труден период. 
Тя не знае какво иска - хем обича мъжа си и очаква детенцето, хем се чувства неподготвена и уплашена. И отново се обръща към теб, просто да те ползва за отдушник на емоционалните й състояния.
Затова на теб се пада честта да вземеш радикалното и твърдо решение - КРАЙ на всякакви отношения между вас. Повярвай ми, когато й дойде акъла, ще ти бъде безкрайно благодарна, че си го сторил.

може и да съм в грешка

# 27
  • Мнения: 669
Във всяко по-горно мнение има по нещо вярно. Аз лично винаги играя ва банк- не обичам да не знам какво става.Веднага бих питала-Ти всъщност защо се обаждаш? Като приятел ли ме чувстваш, или ме обичаш? Не обичаш ли мъжа си, или само имаш нужда от разнообразие? Докъде можеш да стигнеш така?
Нещо от този род..
Пожелавам ти успех, ситуацията е  гадна...

# 28
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
тук май типично по женски заядливо захапахме жената и я заковахме за назидание как ще си развява... и няма да мисли за детето си, може и така да е, ама може и да не е
сякаш хората не грешат

към задалия темата бих искала да се обърна - ти си реши какво ще направиш така, както го чустваш, ако не ти се занимава с нея недей, но все пак защо те е потърсила - освен всички причини изброени по-горе, че няма какво да прави, може да се е оказало с времето, че в отношенията й с мъжа й са се натрупали доста проблеми и разминавания, той да не показва изобщо чувства към нея, тя да се тормози от това и вече да се съмнява, че той наистина иска да е с нея, да се е дистанцирала в резултат на това, да са й охладняли чувствата към него, да се чувства потисната и разстроена и да търси човек, с когото да сподели всичко това - понеже и двамата си знаете за прехвърчането на искри между вас, може би очаква, че най-добре ти ще я разбереш и дори разговор, прегръдка ще я успокоят, вече и от теб зависи да парираш развитие на по-дълбоки отношения, но не трябва да я нагрубяваш или пренебрегваш /ако изобщо причината е тази, която съм описала/, защото това още повече ще я сломи

# 29
Нали знаеш в женското сърце е като автобус винаги има място и за още един)

Общи условия

Активация на акаунт