Колко време в кошница за кола?

  • 907
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
На повечето кошници за кола 0+ които се продават пише от 0 до 13кг. Да де ама детето може да не стигне 13 кг и до 1,5-2 години. Моля мами с опит - колко време може да се вози бебе в кошница за кола... т.е. до каква възраст на детето? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 491
Ние вече сме на 6 месеца и сме 8кг и имам чувството че савсем скоро ще и стане тясна и неудобна,и мислим да преминем към стол за кола а не кошница

# 2
  • Мнения: 469
Докато детето стои в нея и му е удобно.  Peace

Предполагам около годинката ще ти се наложи покупка на столче за кола.

# 3
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Детето ще си покаже.Ние сме на 4 месеца,но сме вече на столче.Малка ни е кошничката.В магазините все ме дразнят като започнат да ми обясняват,че някоя дреха е за 4 месечно.Ами аз му купувам за 9 мес. Mr. GreenТуй малко извън темата беше. ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
Може и на 3 години да не стигне 13 кг.
на нашата кошница пише "0-10 кг или до 76 см"
... около годинката ще ти се наложи покупка на столче за кола.
Следващите столчета има много които са не група "1", а "0+1", така че когато решиш. Разликата между 2та вида е, че "0+1" може да се монтира и в обратна на движението посока

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 808
Тери все още е 11 кг,но от няколко месеца/на 1г и 6м/ сме със столче.Даже късно го купихме,но тя не се вози често в колата/не се налага/.

# 6
  • Мнения: 636
Когато дрехите на детето омалеят, му купуваш нови. Същото е и с кошницата за кола.

# 7
  • Мнения: 4 668
Моят син някъде към 11-тия си месец вече не се чувстваше добре в кошницата  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 586
Ние от 7мия месец сме със столче - той си е по-едричак и бързо му омаля кошницата.

# 9
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 304
Все още ползвам кошницата, и нашата е от 0 до 13 кг., синът ми е около 9 кг (7м). Разбира се, вече е полуседнал, но мисля, че ще можем да я ползваме още известно време.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 941
Вчера возих бебчо, той вече е на 1г и 1м - 11 кг, ама тя ми беше в колата, а столчето вкъщи и не можех сама да ги сменя. Не му беше тооолкова тясно. Добре се чувстваше. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 669
зависи от бебчо колко е голям итежък,но до 1г няма проблем

# 12
  • Мнения: 295
На 6 месеца сменихме черупката със столче, доста пътуваме и определено му е по удобно  Peace

# 13
  • Мнения: 434
Когато дрехите на детето омалеят, му купуваш нови. Същото е и с кошницата за кола.

За това мога и сама да се сетя Grinning
Зададох въпроса си, тъй като пътуваме рядко и се чудех колко време ще мога да я ползвам и ако не е особено дълго по-добре да изчакам и да купя направо столче.

# 14
  • Мнения: 46 405
Дъщеря ми вървеше напред с мерките, но кошницата си я ползваше доста дълго чак до 1 г. и 2 м., тогава беше малко под 13 кг. и си личеше, че вече й омалява.

Общи условия

Активация на акаунт