Колко често? Петъчна

  • 2 619
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 716
Така.
Снощи гледах епизод от "Сървайвър" и ме озадачи следното изказване:
-Аз два дни като не правя секс и започвам да нервнича.
 newsm78
Запитах се: не е ли малко два дни. То като наркотична зависимост.
Та това ми е питането.
Като се има предвид, че става дума за нормално съжителство. Двама пълнолетни, живеещи под един покрив.  Laughing

# 1
  • Мнения: 220
Абе има нещо такова. Thinking
За сега не мога да твърдя със сигурност щото има и други фактори...ама.
По вероятно е обаче не липсата на самия секс а,липсата на физическо
усещане за партньора да действа изнервящо.
За мен специално физическия контакт-целувка,докосване и т.н.
е естествен израз на чувствата и ми говори много повече от думите,а
освен това носи и приятно усещане за близост и топлина.

# 2
  • Мнения: 620
Не знам,аз обичам гимнастиката,ама мога да издържам без нея (ако е наложително).
Нимфоманията ми е чужда Naughty
По-скоро ПМС-то ме изкривява  Confused

# 3
  • Мнения: 600
може и така да е. според мен е строго индивидуално, хормони, мислене... или само хормони.

на мен например ми става нервно след 2 месеца. и това не е нормално. така че, всичко е възможно.

аз имах едно гадже навремето, искаше всеки ден. вярно, млади бяхме, ама аз пак не издържах.

# 4
  • Мнения: 442
Така.
Снощи гледах епизод от "Сървайвър" и ме озадачи следното изказване:
-Аз два дни като не правя секс и започвам да нервнича.
 newsm78

а този, с изказнавенето колко време не е правил секс?
ако твърдението му е вярно, трябва да е изпращял съвсем.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
Еха, от сутринта ли се почнаха петъчните теми  Crazy

-Аз два дни като не правя секс и започвам да нервнича.
 newsm78

А чие е било изказването, мъжко или женско?
Като цяло според мен зависи от конкретния човек. Има и нещо друго - на мен лично сексът ми е липсвал най-много, когато с половинката не сме живеели заедно или сме се виждали рядко. Когато живеете заедно обаче нещата са по различни и липсата на секс според мен не води до такова напрежение. Може би защото, когато любимият е около теб това ти създава едно чувство на сигурност.

# 6
  • Мнения: 25 562
Има нещо такова, да. Най ми се е искало, когато е нямало с кого.  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 210

[/quote]  202uu

Ако е около мен милото не се сещам за секс, важно ми е да ме гушва всяка вечер ... но като се замисля той се сеща през ден - два Joy Може би за това не ми липсва...

Но половин година беше в постоянни командировки и се виждахме само три дни седмично... тогава правехме тел. секс почти през вечер Embarassed

# 8
  • Мнения: 46 484
Все пак тези хора са отишли шоу да правят, да покажат колко са атрактивни, сексуални и т.н.  затова ги приказват тези неща Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 888
При мен границата е три дни. След три дни без секс започвам да опипвам мъжо, да се бъзикам със задните му части, за това колко жадувам да го почувствам целия и тем подобни - просто сексуалността ми се изостря.Не ставам нерва, но ми се иска просто Crazy

# 10
  • Мнения: 7 474


А чие е било изказването, мъжко или женско?

Мъжко  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 423
И как си реши проблема сървайвърът?
Сървайвна ли или умря от зор?

# 12
  • Мнения: 210
Влязъл е в морето сигурно...

Не може да не са маструбирали според мен там... Това е все пак месец в стресова ситуация, а оргазмите така укротяват... Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 1 750
А чие е било изказването, мъжко или женско?
Мъжко  Laughing

Така и предположих  Wink
Много ми е интересно в какво се изразява нервността му и как я (го) усмирява Simple Smile

# 14
Аз няма да участвам в тази тема, защото ще ме изядете  Mr. Green

# 15
  • Мнения: X
Не виждам нищо ненормално в изказването на Сашо от Сървайвър.Нормално е като е със жена си ( а тя все пак е много хубава жена) да му се иска да бъде интимен с нея дори всеки ден, отделно като знаеш,че те чака период без секс някак си психически се настройваш,че ще трябва да се въздържаш някак си.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.

# 17
  • Мнения: 3 268
Абе има нещо такова. Thinking
За сега не мога да твърдя със сигурност щото има и други фактори...ама.
По вероятно е обаче не липсата на самия секс а,липсата на физическо
усещане за партньора да действа изнервящо.
За мен специално физическия контакт-целувка,докосване и т.н.
е естествен израз на чувствата и ми говори много повече от думите,а
освен това носи и приятно усещане за близост и топлина.

Котан толкова добре го е казал,че едва ли мога да допълня нещо.Напълно се съгласявам с мнението му.

# 18
  • Мнения: 494
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.

 Ти пък...голяма работа. Два дни! С болно бебе , първолак и недоспиване, например, само ти е до секс. Зависи, как си в момента.
 Честно казано, смятам,че "сървайвърът" се е правил малко на интересен или пък наистина много му се е дое... вече. Сам човекът, толкова време, пред вечно включени камери...Човешко е да се изкажеш малко пресилено.
  За себе си мога да кажа, че има моменти, когато искам плашещо често( Laughing) и други,  когато не искам. Сексът е най-хубавото нещо в живота, но не е единственото хубаво в него-трябва време и за другите неща.

# 19
  • Мнения: 765
Има нещо такова, да. Най ми се е искало, когато е нямало с кого.  Mr. Green
Laughing Законите на Мърфи. И аз май съм така.

# 20
Когато няма с кого, винаги се намира с какво ...

# 21
  • Мнения: 148
Стига, бе, два дни, това си е изхвърляне. Виж 4-5, по бих повярвала. А и там си имат моренце, в него може да се самооблекчават тайничко

# 22
  • Мнения: 212
Когато няма с кого, винаги се намира с какво ...
Тия многоточия не ми харесват нещо. Я продължи малко след многоточията  Mr. Green

# 23
Ти още малко и показно ще поискаш  ooooh!

# 24
  • Мнения: 212
Ти още малко и показно ще поискаш  ooooh!
Може... Утре вечер например  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 716
Измествате посоката на разсъжденията ми се струва.  Crazy
Не питам "що така ... сървайвърът", а:
през колко време е "нормата" ви за секс???
Лиске? Можеш да излъжеш или да не отговаряш  Mr. Green
Борис - същия избор  Peace
Мисля, че 2 дни дупка между "облекченията" е малко (поне 5 трябва да минат) А за качествен секс, с оргазми, игри и пр. - минимумът е 10  bowuu

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да де, аз си казах-два дни са много! На третия се изпушва.

# 27
  • Мнения: 212
Измествате посоката на разсъжденията ми се струва.  Crazy
Не питам "що така ... сървайвърът", а:
през колко време е "нормата" ви за секс???
Лиске? Можеш да излъжеш или да не отговаряш  Mr. Green
Борис - същия избор  Peace
Мисля, че 2 дни дупка между "облекченията" е малко (поне 5 трябва да минат) А за качествен секс, с оргазми, игри и пр. - минимумът е 10  bowuu
Аз съм на периоди. Зимата не ме търси. Гадно ми е, студено ми е, навън мрачно едно такова, изпадам в зимен сън. Мога да се прежаля единствено и само пред камина на меча кожа и то да е много топло че съм зиморничав.
Виж обаче като дойде пролет... ехейййй пей сърце и майските славеи  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Аз нямам минимум,като ми се иска,ми се иска.А като не ща,не ща.Не мога да поставям срок за тия работи Naughty Когато до мен има партньор,който ме привлича сексуално може да искам и всеки ден.

# 29
Мисля, че 2 дни дупка между "облекченията" е малко (поне 5 трябва да минат) А за качествен секс, с оргазми, игри и пр. - минимумът е 10  bowuu

10 дена между два оргазъма?  Shocked

макс 2-3 пъти в месеца?

Не ти ли е скучно така?

# 30
  • Мнения: 212
Аз нямам минимум,като ми се иска,ми се иска.А като не ща,не ща.Не мога да поставям срок за тия работи Naughty Когато до мен има партньор,който ме привлича сексуално може да искам и всеки ден.
Ненаситница  Mr. Green

# 31
Щото не си виждал мен...

# 32
  • Мнения: 212
Щото не си виждал мен...
Айде де. Изплюй камъчето. Колко пъти...

# 33
  • Мнения: 620
Има нещо такова, да. Най ми се е искало, когато е нямало с кого.  Mr. Green

....и ти се е искало неврно,нали Wink Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: X
Според мен зависи и от партньора,ако те кефи секса с него,ще искаш по-често,а отделно съм забелязала,че всеки си има различни потребности.Свят широк-п....и всякакви,дет'са вика Wink

# 35
  • Мнения: 6 155
Щото не си виждал мен...
Уффф. Не ти ли писна във всяка тема да говориш само и единствено колко ти се е*е?  Tired
Да точиш лиги по разни краставици и аватари, по чужди мъже, да сваляш форумки и т.н. простотии?
Ай, престани вече да си навираш "мулти" пу*ката в лицата ни  Sick
Аман.
Вземи си купи кило краставици (или каквото там искаш) и ни оттърви от словестните си бълвочи "ах, колко съм еблива"  Close

# 36
  • Мнения: 2 716
Не ти ли е скучно така?
Именно.
И се получава яко.
А всеки ден - заешка му работа  Joy
И ми се включва в домашните задължения  Outta Joint

# 37
  • Мнения: 2 716
А ти, душко, как си с честотността  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 517
Пак са захапахте на тая тема, ей...  ooooh!
Има хора и хора. На едни им стига 2 пъти месечно, да други по 2 на ден им е малко.
От статистическа гледна точка тема си струва. Ама за спорове...няма гаранция, че написаното е вярно, пък и на всеки нагона му е различен.
На мен ми се е случвало в месеца 3-4 пъти най-много и да ми стига. А тази седмица напр. след третия ден на сухо взех да се нервя.
и пак повтарям: каква е гаранцията, че написаното в постингите е истина?? Да не им светим, че да знаем. ЮВсеки може да си пише каквото си ще.

# 39
Щото не си виждал мен...
Уффф. Не ти ли писна във всяка тема да говориш само и единствено колко ти се е*е?  Tired
Да точиш лиги по разни краставици и аватари, по чужди мъже, да сваляш форумки и т.н. простотии?
Ай, престани вече да си навираш "мулти" пу*ката в лицата ни  Sick
Аман.
Вземи си купи кило краставици (или каквото там искаш) и ни оттърви от словестните си бълвочи "ах, колко съм еблива"  Close

Забележка приета, прошнурована и прономерована.
Ще бъде представена за обмисляне на следващото събрание.
Ще ви се обадим ако печелите.

# 40
  • Мнения: 2 716
Пак са захапахте на тая тема, ей...  ooooh!

От статистическа гледна точка тема си струва.
Обещала съм подробен доклад от проучването.
Довечера на милото  bowuu
И всичко дотук отива в негова полза  Tired
Ненаситници такива

# 41
  • Мнения: 1 517
Пак са захапахте на тая тема, ей...  ooooh!

От статистическа гледна точка тема си струва.
Обещала съм подробен доклад от проучването.
Довечера на милото  bowuu
И всичко дотук отива в негова полза  Tired
Ненаситници такива


Нали !!!   Нимфоманки такиВи... ни са начесаха

# 42
  • Мнения: 1 312
Има и нещо друго - на мен лично сексът ми е липсвал най-много, когато с половинката не сме живеели заедно или сме се виждали рядко. Когато живеете заедно обаче нещата са по различни и липсата на секс според мен не води до такова напрежение. Може би защото, когато любимият е около теб това ти създава едно чувство на сигурност.
Така си е.

# 43
  • София
  • Мнения: 397
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

# 44
  • Мнения: X
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green
Да,така е при нимфоманките,
а иначе и аз съм на мнение,че по-добре е да има повече качество,отколкото количество. Peace

# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

Дрън-дрън. Апетитът идва с яденето.

# 46
  • Мнения: 1 045
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.
Баси не  Rolling Eyes И не се изнервям и след 22 дни  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 716
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green
Може ли да те цитирам  Laughing

# 48
  • Мнения: 7 109
Явно не гладуват достатъчно на този сървайвър.  Mr. Green
И бат`Светла е много стимулираща да нямат енергийно-изпиващи помисли.  Laughing

# 49
# 50
  • Мнения: 2 829
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

 Wink Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 397
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

Дрън-дрън. Апетитът идва с яденето.
И когато се нахраниш добре, после по-късно огладняваш. Като си недохранен, постоянно ти се яде. Така по-добре ли звучи?

# 52
  • Мнения: 901
Колкото - толкова.
Като се прибера в осем часа от работа, без глас и гладна като вълк, и се разбързам да претопля туй, дето съм го готвила през уикенда, че  да вечеряме и да се хоризонтираме, хич не си и мисля за честотата на сексуалните си контакти...

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И когато се нахраниш добре, после по-късно огладняваш. Като си недохранен, постоянно ти се яде. Така по-добре ли звучи?

Достатъчно ясно се изразих. Кой разбрал, разбрал.  Whistling

# 54
  • Мнения: 3
  Забелязяла съм че тези дето нищо немогат и неправят
  най-много говорят и се хвалят че без секс немогат Blush

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.

Явно сте в началото на връзката си, или поне в първите 5 години.

# 56
  • Мнения: 5 577
 Crazy като ми се прави - правя и толкоз, не знам на колко дни се пада, не си броя.

# 57
  • Мнения: 118
Има нещо такова, да. Най ми се е искало, когато е нямало с кого.  Mr. Green
И аз така ! Crossing Arms

# 58
  • София
  • Мнения: 6 789
Хм, аз явно не съм нормална. От липса на секс никога не съм се изнервяла.  Rolling Eyes като съм имала с кого, винаги е било често, но по принцип мъжа е по-активния и искащия, не се е налагало аз да си искам. Ако е нямало с кого, не съм се изнервяла от липса. Мога и 6 месеца без секс...

Общи условия

Активация на акаунт