Wella Safira-Пробвахте ли?

  • 12 677
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • варна
  • Мнения: 256
Извинявай,малко не по темата,но видях че ползваш Лореал Feria -а имаш ли впечатления от сребристо русото.Чудя се дали да не я пробвам .Попитах в друга тема,но явно пишещите там нямат мнение по въпроса,май никой не я ползва тази боя.До сега съм използвала Лореал Екселанс и Рецитал преференс,но за Ферия незнам нищо като трайност ,цвят,изсушава ли косата newsm78

Ще съм ти благодарна ако ми отговориш  bouquet

Аз съм я ползвала, но Лореала /преференс/ № 03 върши пъти по-хубава работа. Само да кажа, че цвета му в каталога е един, но се получава съвсем пепеляво /както е на кутията/ newsm10

# 61
  • Мнения: 4 496
Боядисах се с Дива орхидея. Е, по-голям боклук не бях слагала на косата си. Цветът стана почти като в каталога, но след първото измиване нямаше и  помен от него. Отделно от това ми изтощи косата. Така, че подарявам оцветител Дива орхидея/за тези, които са от Варна/. Mr. Green
Оставам си на Велатон. Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 1 926
Ами за русите тонове незная. Ползвала съм само червените и кафявите. От боята съм много доволна. Не ми изсушава косата, за мен е трайна. В самата боя има една малка тубичка която е за подсилване на цвета. След боядисването косата е много лъскава и мекичка. Балсамът към нея е невероятен. Стига за две-три ползвания, поне при мен. Пробвай я, няма да съжаляваш.   bouquet

Благодаря ти,ще я пробвам,че съм и хвърлила око  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 926
Извинявай,малко не по темата,но видях че ползваш Лореал Feria -а имаш ли впечатления от сребристо русото.Чудя се дали да не я пробвам .Попитах в друга тема,но явно пишещите там нямат мнение по въпроса,май никой не я ползва тази боя.До сега съм използвала Лореал Екселанс и Рецитал преференс,но за Ферия незнам нищо като трайност ,цвят,изсушава ли косата newsm78

Ще съм ти благодарна ако ми отговориш  bouquet

Аз съм я ползвала, но Лореала /преференс/ № 03 върши пъти по-хубава работа. Само да кажа, че цвета му в каталога е един, но се получава съвсем пепеляво /както е на кутията/ newsm10


от Преференс съм ползвала 9.1 и стана тъмничко,но щом казваш за № 03  newsm78 На аватара си ти предполагам-цвета на косата ти с  № 03  ли е(защото ми харесва)?

# 64
  • Мнения: 327
ползвах веднъж тази боя и няма да повторя...

# 65
  • Мнения: 227
защо ли първо не прочетих постингите - току що се намазах с 475: копринена роза. като 4ета тук май трябва да о4аквам нео4акваното Simple Smile)). след 4ас пак ще пиша.
досега съм ползвала фармаколор 4R  и 5R, но исках да сменя...

# 66
  • varna
  • Мнения: 676
От няколко месеца се боядисвам с тази боя.Страхотна е!Използвам червеният нар.Това определено е моята боя.Има добра покривност,издържа дълго(2 месеца).Достатъчна ми е една опаковка,като се има предвид,че косата ми е дълга,гъста,чуплива и суха.Откакто я ползвам косата ми стана по-мека,има повече блясък.Заслужава си определено. newsm44 newsm74

Общи условия

Активация на акаунт