Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Катюша с теб сме и стискаме палци!  Hug
Аз пак да се отчита. Днес пак ходих на запис на тоновете, защото вчера милия беше много заспал и неактивен. Та днес сутринта  с една кафе и една кола го разсънихме  Laughing и беше доста по-добре. Матката ми е станала чувствителна и по думите на моята докторка си ме чакала в близките 10-тина дни. Както си мислех, че имам много време, май вече нямам такова. Днес ще трябва  да спретна чантата за болницата.

# 16
  • Мнения: 630
Привет в прекрсаната нова тема!
Иве, Баба Тонка МЕРСИ за настроението  bouquet
Първо съчувствам на Йети и Галинаник за преживяното и заедно с Катюша  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

Със себе си просто не искам да ви занимавам. Дори преди малко като звъннах на личната с поредния проблем ми каза:
Пламена, отиди на църква да запалиш някоя свещ, че вече и аз не знам какво да те правя.  Mr. Green
Чудничко просто. Сега ще отивам да водя поредните преговори с дъщеря ми, че пак има кариес и знае какво я чака. А и на друг зъболекар ще трябва да я водя, защото нашия просто изчезна  Mr. Green

Лек и безпроблемен ден!

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
MОЛЯ ЗА СЪВЕЕЕЕЕЕТ!!!
   Понеже живеем в мезонет и креватчето на бебока ще бъде в спалнята /на втория етаж/, а пък аз целодневно съм на първия, решихме че ще ни е нужна и кошарка от този тип. , за да може бебо да е с мен. Доста разглеждахме по магазините, но все още не съм се спряла на нищо конкретно. Преди време ги обсъждахте тези легълца и се коментираха плюсовете и минусите на всеки един модел. Дайте инфо, ако сте доволни от някое определено. Искам да е на две нива, да има играчка над детето и да има плот за преповиване. Мерсаааааж!   bouquet

АМАДИС, как може дори да го казваш - че не искаш да ни занимаваш със себе си! Споделяй с нас, ако ти олеква, миличка, не задържай в себе си. Прегръдки, силни прегръдки!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Привет момичета!
Иети, Галинаник, Амадис, не се предавайте, не остана много!
Катюша, чакаме новини!
Иве, отново поздравление!

# 19
  • Мнения: 630
Голди, Тони - мерси   bouquet
Но наистина - колкото приближава - толкова ми се затяга въжето. В групата на Марина има варицела, а майка ми не си спомня дали съм я карала. Сега пуснах кръв за серологично изследване - ще е готово в понеделник след обяд. От това което знам, болестта е доста опасна в края на бременността. Не стига това, ами и глупавия ми апандисит се обажда все по-настоятелно / и това крие рискове/.  На шиш се въртя и с различните мнения за начина на раждане с този херпес / това вече сама си го причинявам, но се чудя дали в МД не се презастраховат с това секцио/. Вече искам да ми минава събитието през главата и да си гушна едно здраво момиченце.

# 20
  • Мнения: 280
И аз да пожелая успех на Катето и всички които имат болежки и нетърпрливи бебоци, напиращи да се гушкат с мама  Hug
За бебефона ,мисля да си взема на ТОМИ английските , много ги хвалят и въпреки че са скъпички си заслужават. Моя приятелка си беше взела един за 60лева и го ползва само 4 дни ,щото издаде багажа. Та мисля да се поохарча за тая джаджа.

# 21
  • Мнения: 444
Голди кошарката-легло , която си показала е много хубава и изглежда стабилна , на Cam също е хубава , за моя син бяхме взели една бутафорка , хич не ми се струваше удобна , но спеше милия когато го оставяхме при майка ми или когато ходехме по почивки ! Аз за престоя на бебо в хола съм се спряла на вибриращо шезлонгче , племенницата ми я успокояваше страшно много в ревливия период с коликите !


На мамите с проблеми - стискайте , още малко остана !

# 22
  • София
  • Мнения: 1 078
Катюша,лек път и успех.Включвай се , когато можеш!  bouquet

amadis ,престани да се измъчваш излишно, бе жена!!! За съжаление, херпесът взе решение вместо теб как да раждаш. Ако ставаше дума за теб, не се и съмнявам, че щеше да рискуваш. Но в случая става дума за твоето бебче, така че хич не го и мисли вече това секцио. Така се е случило, кажи "майната му" и толкова. Аз те разбирам много добре, така че повярвай, че говоря съвсем искренно!  bouquet

Розичке, много е хубава кошарката.Има си всичко необходимо, освен, че е красива. Wink

И всички майчици, които имат някакви притеснения - съвсем малко ни остана. Четете на Венчо хубавите думички за малкия мишок и мислете, че съвсем скоро и вие ще гушнете вашите. Grinning

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
АМАДИСЧЕ, по повод колебанията ти се сещам за една стара мъдрост - "СТРАХ , ЛОЗЕ ПАЗИ".  Плюсовете за нормално раждане са само за теб, не се знае какво може да бъде причинено на бебока. Ако ти предлагат секцио, защото имат дори малки съмнения, че херпеса може да навреди на малката шушанка не мисля че трябва да се колебаеш. Това ти го казвам аз - абсолютен привърженик на нормалното раждане и противник на секциото. Самата аз имам огромното желание да родя нормално, но ако дока има съмнения и препоръча секцио - няма да го мисля.
   За тъпата Варицела, мога да кажа  едно - мамка й  #2gunfire !
   Пустия апандисит, и на него да ................  Blush

   МАЦКИ, аз таз' кошарка я пуснах само за да покажа какво имам предвид. Цената на тази е близо 500  кинта, смятам да се ориентирам към по-приемлив вариант.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 14:02 от GOLDEN ROSE

# 24
  • София
  • Мнения: 210
Розичке, прекрасна е кошарката. Нашата е на "Кам", много са стабилни, това, че са на две нива е голямо удобство, а когато стане време да го свалиш на долното ниво, може и по-дебело матраче да се сложи. Peace По Диема Фемили вече от 2 вечери дават "Арабела", та покрай нея се сетихме с мъж ми за "Летящия Честмир". А колко пъти сме гледали тез продукции на чешката/унгарската/полската newsm78  детска кинематография. За срещата - ще се доуговаряме през уикенда, но се надявам да не ти изскочи нищо непредвидено.

Амадис, ужасно неприятно е да ти се изсипят всички тези главоболия наведнъж. За херпеса се страхувам, че нищо не можеш да направиш - секцио и толкоз. Колкото до варицелата - "Варицелна инфекция у майката, развила се от 5 до 20 дни преди раждането е свързана с риск от развитие на варицела у новороденото – тя обаче се развива рядко и е лека до умерена по тежест. Това е така, защото през плацентата преминават и синтезирани вече защитни антитела от майката. Майчините антитела намаляват, но не премахват риска от заболяване." Ако се изолира вируса може да ти бият имунен глобулин за смекчаване на състоянието. Дано не се окаже това де. Но си мисля, че има възможност да си прекарала варицелата и ако случайно си прихванала покрай щерката вируса, именно той да е причина за херпеса. Казвам го като абсолютен лаик в медицината, ама варицелата се причинява от херпесен вирус, та затуй правя подобна връзка. Thinking

Да ви река, не знам дали е хвалба или оплакване, ама както бях казала, че сигурно изобщо няма да усетя ако ми се смъкне корема, така май точно това ми се случва. Като седя и корема ми подпира в бедрата, което нивгаж не е било и изобщо осезаемо е спаднал. От една страна това ме хвърля в еуфория, защото скоро ще се ражда, но от друга... От известно време не съм ви занимавал с моя ремонт, но то е просто защото няма никакво развитие и ние все още си чакаме мебелите... А по-лошото е, че докато не дойдат и не ги видя сложени не смея да избирам килим и пердета. Все пак се надявам бебчо да изчака още поне седмица та и да качи още някой и друг грам.

# 25
  • Мнения: 366
Катюша, стискам палци за леко раждане. И да споделиш колкото можеш по-скоро сладката новинка.
ВенчоHug много се радвам на ведрите ти постове. Като чета за твоя сладур, ми се иска по-скоро да гушна моя, ама ще почакаме още.
Бабче, за Камен не знам, но определено съм фен на постното прасенце  Joy
Фифелота, не казваш как си днес, вчера се беше притеснила от често пишкане. То по принцип е нормално за първите и последните месеци, но все пак едно изследване не би навредило.
Мама Яни, и при мен положението с болничния е същото, явно ще трябва да се разхождам до НОИ, че не отговарят на телефоните. И понеже снощи не ми беше добре, моя мъж наготви набързо от топлата витрина на Кауфланд.   chef
Амадис, не го мисли това секцио, каквото стане. Аз тъй си викам и вече съм се примирила, че ще ме режат. Дебеланкото ми е вече почти 3 кг, а все още е седалищно разположен. Май не му стига мястото за лупинги. Ако откараме до термин колко ли кг ще стане?   bouquet
Абе, да са ни живи и здрави дечицата, пък ние ще се оправим!  Hug

# 26
  • Мнения: 57
Бори,давах урина и всичко ми е наред,а пак така си пишкам.Явно бебо ме притиска вече-нищо,че е 2.800  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 534
Голди, ние сме се сгласили с такава кошара - е, не баш от 500лв, на Чиполино за 150лв. и много си ни харесва. Има си дъска за повиване и такова покривало с джаджа за разни играчки да висят над главата, на две нива е и изглежда стабилна...аз мисля да си я карам в дневната при мен цял ден, а само вечер да си е в спалнята...така че, нищо душо не ти пречи да се сгласиш с подобна Peace
amadis-4е, по-споко бе мила...струва ми се, че големи екшъни се разиграват в твоята главица Flutter...я отпусни душица, мен да ти кажа, при все, че ми е първо и не знам точно какво ме чака, ама изобщо не ме е страх и не се притеснявам...а ти дето си минала един път Naughty...не го мисли толкова...освен да излезе от теб едно бебе друго няма да ти се случи Laughing какво толкова си го замислила... Hug

# 28
  • Мнения: 1 210
Уф, да ви кажа не трябва да се шашкаме толкова за тези килограми. Спомням си че точно преди раждането ми казаха, че бебето е голямо - да ама не - сбъркаха с почти половин килограм. Роди си се нормален младеж 3500 53 см. Така че тези мерки са толкова относителни. На мен този път за цялата бременност само 2 пъти са ми казали колко тежи младежа и това беше около 20-тата седмица.
И не мога да ги разбера тези доктори - то килограмите хубаво, ама не са само те показател за това дали е готово бебчето да излиза. Бррррр, млъквам

# 29
  • Мнения: 153
Привет мами Simple Smile

Голди много е хубава кошарката Simple Smile И аз искам да вземем нещо такова. Та в този ред на мисли Бабче моля те пиши откъде купихте кошарка на "Кам", че точно вчера гледах един техен модел и много ми хареса. И той има две нива, поставка за повиване и играчка Simple Smile Ще ти бъда много благодарна ако споделиш   bouquet

Иначе момичета, аз точно се връщам от преглед. Видяхме бебеланка Simple Smile този път и бъдещия татко беше с мен и много и се радва, че не я беше виждал от лятото Simple Smile Да се отчета - установихме, че коремът ми е паднал.... И като цяло бебчето си отговаря на термина, обаче е малко слабичко, измерихме го 2180 гр. Според лекарката ми си е съвсем наред, ама на мен ми струва малко слабичко. Та сега ще се надявам в следващите 3 седмици да понавакса с теглото. Говорихме и за дата на секциото. Трябва да го направим между 3ти и 9ти декември.. и понеже в предишната темичка бяхте подхванали темата за нумерологията, искам да ви попитам според вас 5ти декември ли е по-добре като дата или 7ми декември Simple Smile? Как ви се струва? Аз не съм много в час с нумерологията, хороскопите и прочие, та ако имате мнение за тези две дати - пишете Simple Smile

Стискам палци на мамите, на които им предстои да си гушнат бебоците скоро   bouquet
И много се надявам мамите с проблеми да устискат докрая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт