Бебешки шезлонг - от кога?

  • 12 281
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
Аз пък не си купих таквоз чудо, а си ползвах столчето за кола. Хем става за пренасяне, хем за люлеене, хем могат да се закачат играчките.  Peace

# 16
  • Мнения: 638
Сестра ми ми подари шезлонг и Мити през деня бе6е в него!Ползваме го от новородено!Стига да е в легнало положение няма проблем!

# 17
  • Мнения: 4 496
Малката беше на 1 месец като я сложих за първи път в шезлонга. Сега на дръжката закачам играчки и прекарва доста време в него. Flutter

# 18
  • Мнения: 2 159
от 2-рия месец я сложих в шезлонг, но в легнало положение, разкарвах си я в него из апартамента, имаше играчки и се люлееше Grinning

# 19
  • Казанлък
  • Мнения: 106
Ами там е работата, че този шезлонг, който го имам е в полулегнало положение, иначе и той може да се люшка... Шезлонгът е на Bertoni, има такива каишки, с които бебата се прикрепва за него, за да не се изсули и да й се изкриви вратлето...

# 20
  • Мнения: 545
Лора спи в шезлонга откакто сме се върнали от МД Peace

# 21
  • Мнения: 719
Коя е тогава най-препоръчителната марка за шезлонг. newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 541
Коя е тогава най-препоръчителната марка за шезлонг. newsm78

Не знам за марка, но препоръчвам да е с памучна дамаска. Моя приятелка имат шезлонг, на който дамаската е ужасна - твърда, шушлякова и спарва. Наложи ми се веднъж да сложа беба в него и веднага усетих разликата! ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 121
И нашият е подобен-в полулеганло положение, но това не е притеснително. Ползваме го откакто малкият навърши месец и започна да се заглежда по висящите играчки.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 586
Моят син от самото начало през деня седеше и спеше в столче за кола, а след 4 месец в шезлонг, защото тогава го купихме. Не мисля, че е опасно. Peace
Нашият шезлонг също е на Бертони, но има напълно легнало положение и може да се люлее.

# 25
  • Мнения: 611
Moiata dashteria stoia tam ot parvata si sedmica do 6 mesec, posle qvno i omrazna i ne iskashe v nego no dosta vreme prekara tam predi tova i na men mi beshe v goliama polza Peace

# 26
  • Мнения: 4 555
От как се прибрахме от родилното я слагах в шезлонга Peace
Той е от 0+!

Тъкмо си мислех, че сме рекордьори, ама гледам, че има и други като нас.
Калина спи от самото начало повече в шезлонга, защото той е в хола, а леглото й е в спалнята и не искам да стои там самичка.

# 27
  • Мнения: 291
от края на първия си месец до началото на 6тия Боби прекарваше по-голямата част от деня на шезлонга си  Naughty

# 28
  • Мнения: 291
Коя е тогава най-препоръчителната марка за шезлонг. newsm78

нашият избор беше Fisher Price

# 29
  • Мнения: 998
И двете си деца още от раждането им ги слагах в шезлонг. На каката беше някаква неизвестна марка, а сега на бебка взех накакъв на Чиполино, но отдолу не е цяла люлка и играчките са й трудно достъпни, та не ми харесва много - много, ама вече съм го купила  Tired

Общи условия

Активация на акаунт