какво да мисля за себе си*Б*

  • 3 626
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 811
Скъпа, мила, сладка Иринче!
Това, за което пишеш, много момичета са го мислили. Просто понякога животът е по-сложен, за да може след това, когато чудото стане, да му се радваш със стократно по-голяма сила!
Аз също мисля, че нищо ненормално или лошо ти се случва. Все пак са само 3 месеца опити, има още толкова много време, докато наистина имаш основание да си зададеш въпроса: "Дали съм здрава?" Незнам защо, но аз имам чувството, че много скоро и от теб ще чуем хубавата новина, а да ти кажа съвсем честно - мен интуицията много рядко ме подвежда  smile3503
Предлагам ти да се отпуснеш и да не мислиш ИЗОБЩО за това кога ти е овулацията, за това че на всяка цена искаш бебе точно този път! Правете го с приятеля ти още от сега! През 1-2 дни опитвайте, но не с цел бебе, просто се любете за ваше удоволствие! Все през някой от тези всичките дни има голяма вероятност да е станало бебче, все пак животът на сперматозоидите в матката е до 5 дни!!!
Аз знам, че ти ще успееш! Знам, че ще си много щастлива! Отпусни се и се наслаждавай на ароматите на пролетта, на любовните песни на птичките ... Усети живота със всички сетива! Мисли оптимистично за това, колко е хубав животът! Само така ще се освободиш от всичко, което те измъчва. И като видиш, че чудото станало, докато си мечтаела през хубавия пролетен ден  newsm03
Успех, миличка и горе главата!
Прегръщам те много силно!
 newsm51

# 16
Миличка само не се отчайвай.Всичко става,когато най-малко очакваш.Казвам ти го защото имам две приятеки,които са две крайности. Случай №1-заедно са от 6 год. ина3-4 път,когато не се пазят тя забременява.Случай №2-женени са от 10 год.,лекари ,лечения какви ли не макар че лекарите им казват,че са добре и не би трябвало да има проблем... и нищо,допреди 1,5 година когато решават,че няма да стане и решават да си осиновят.Забременява още първия месец и сега си имат една страхотна кукличка.така че психиката е нещо необяснимо.Аз също искам дете,и доста си поплаках,но се опитвам да не мисля за това защото така повече"преча".И ние опитваме от 5-6 месеца и в началото доста поплаках.Извинете ме за дългото обяснение,дано не съм ви досадила.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 360
Цитат на: irinii
а нали навсякъде пише, че ако всичко ти е наред, а моите прегледи показват това до 6тия месец трябва да се забременее....


ирини, няма такова нещо! навсякъде пише, че ако всичко ви е наред и на двамата, до 1 година редовни опити за зачеване би трябвало да настъпи бременност. някъде даже пишат за по-дълъг срок.
твърде е рано да изпадаш в тия настроения!

# 18
  • София
  • Мнения: 7 242
Иринче, не се отчайвай толкова бързо и не се вманиячавай!
Дъщеричката ни "я правихме" две години без да ни е открит някакъв проблем. Сега повече от 3 години действаме за братче, но не се отчайваме.

# 19
Едва ли има жена, която да не е мислила по този въпрос и да не се е притеснявала. Ако не ти идва се стресираш да не си бременна, ако пък ти  идва се оказва че искаш да забременееш. Угодия никога няма Всичко опира да спокойствието (стига да няма стерилитет разбира се ). Просто не трябва да го мислите и то ще се случи. Може да е след месец, пет, година. Най-важното е да не го мислиш прекалено много. Имам приятелка, която се беше вманиачила. Три години не можа да забременее, а сега си има две прекрасни щерки. Всичко стана , когато двамата се бяха успокоили и заминали на почивка.

# 20
  • Мнения: 2 123
Момичета,
още веднъж ви благодаря на всички за топлината,разбирането и подкрепата /които в никакъв случай не бяха неочаквани Wink /.
Наистина е важно да се отърсим от натрапчивата мисъл за незабавно забременяване, най-малкото защото дължим на себе си по-пълноценен живот. Замислих се, че освен желанието за дете има още една субективна причина за т.нар. "вманиячаване" и тя е склонността ни сами да си усложняваме живота... Имам предвид, че повечето от нас имат достатъчно много причини и поводи, заради които да се чувстват щастливи, дори галеници на съдбата. Но трудно оценяваме и дребните и големите неща.
ще ви припомня едно от ГОЛЕМИТЕ - фактът,че искаме бебе в повечето случаи означава, че обичаме някого силно и че се чувстваме достатъчно обичани, за да се доверим и да направим най-важната крачка за 1 жена!ИМАМЕ ЛЮБОВ!какво по-важно?babydust7

Провокирана от постингите ви си припомних това. Дано ви подейства ободряващо и на вас!
Усмихнете се! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт