Вярвате ли, че бебетата урочасват?

  • 3 677
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Откакто се роди моят бебок все развяваме снимки, хвалим се с него, но ни правят забележки, че така много хора като го гледали, можел да урочаса. Веднъж даже си бях втълпила, че е урочасал, защото ревеше като заклан и му взехме светена вода. Вие какво ще кажете?

# 1
  • Мнения: 1 897
Не, не вярвам. Naughty

# 2
  • Мнения: 4 496
Да урочасват или да бъдат урочасани?
Не вярвам.  Flutter

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 82
 Не съм суеверна,но вярвам в тези неща майка ми бае против уроки. Ако знаете само колко хора идват. Казват, че им е помогнала. Баела е и на моите деца,  след което те спират да плачат.

# 4
  • Мнения: 636
weselata, въпросът ти трябва да бъде "Вярвате ли, че бебетата могат да бъдат урочасани?" и това, което си написала да изглежда така "Откакто се роди моят бебок все развяваме снимки, хвалим се с него, но ни правят забележки, че така много хора като го гледали, можело да го урочасат. Веднъж даже си бях втълпила, че е урочасан, защото ревеше като заклан и му взехме светена вода. Вие какво ще кажете?"

А сега по въпроса - не, не вярвам в такива неща!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 744
Да урочасват или да бъдат урочасани?
Не вярвам.  Flutter
Wink и аз не вярвам

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Поредното безумие Peace

# 7
  • Мнения: 91
много неща съм слушала може и да има нещо такова, но по добре да не бъдем суеверни защото само можем да си навредим

# 8
  • Мнения: 983
Не вярвам в подобни глупости  Tired

# 9
  • София
  • Мнения: 4 866
Тъкмо щях да напиша, че вярвам, защото откакто съм родила моите момичета, всяка секунда се чувствам омагьосана от тях!
А то темата била за друго...

# 10
  • София
  • Мнения: 6 032
Не вярвам в подобни глупости  Tired
Като чета подобни теми, започвам да се чувствам като попаднала в машина на времето... Tired

# 11
  • Мнения: 1 155
Не вярвам на подобни неща, но като се роди дъщеря ми й бях вързала червен конец...не се втълпявай такива глупости.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, не вярвам. Даже червени конци и сини мъниста не съм й слагала.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 529
Вярно е ,че звучи налудничаво в днешно време и които не е пострадал не вярва. Има негативна енергия и някои хора са енергийни вампири. То преди и в баба Ванга лека и пръст мнозина не вярваха. Когато синът ми бе на 40 дена постъпи с 40 градуса температура в Окръжна болница-София. Стоя 5 дни и не можеха да му открият нищо.Изследвания нормални, Гърди чисти ,а става все по зле.Завеждащият детско отделение тогава извика една санитарка и я накара да му пребае срещу уроки. Аз бях възмутена и готова да ходя при други лекари. Стана чудо и детето ми зачерви бузки ,спря да стене и заспа.На другата сутрин ни изписаха. Минаха 30 години от тогава.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
По-добре не се тревожи за глупости,а ако бебето плаче търси истинската причина без да преписваш всичко на уроки...

Общи условия

Активация на акаунт