Начинаещи във Фотошоп-а чакат своето контролно първо! (3)

  • 23 812
  • 386
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 858
Страшна е снимката smile3521Момичета -спорна работа  Peace

# 16
  • Мнения: 1 884
Хайде успех и от мен.  Whistling

# 17
  • Мнения: 1 400
Аз пак да спомена - ако на другите "учителки" им идва нещо наум като добавка към задачата да свиркат Peace
Предлагам готовите неща да се качват до вторник вечерта - така мисля всички ще успеят с времето.
Ще оценяваме в сряда и силно се надявам да не съм само аз на линия, защото не съм кой знае какъв спец Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 1 456
 smile3508 newsm65

# 19
  • Мнения: 2 196
Сори за тъпия въпрос,ама това на снимката е момченце,нали? Blush

# 20
  • София
  • Мнения: 7 242
Ето го домашното. Мъничко бързах, че контролно ме чака Embarassed



Бианkа , каквото искаш - такова е Wink Аз май на момиченце ще го правя Grinning

# 21
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Я да се запиша, преди да са ми писали отсъствие:mrgreen:

Екстра, екстра, контролно-монтролно ще има. А и срока ме урежда, че на мен повечко време ми трябва да насмогна и с материала и с озаптяването на собственото ми зверче да стои далеч от компа Whistling

Значи до вторник вечерта ще се качват готовите неща ,нали так, да не оплескам нещо със сроковете. Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 374
Mмм, става много интересно  smile3508.
Ще следя с голям интерес, дано да няма отсъстващи.
Един съвет - гледайте елементите, които използвате да не са размазани.
Аз от време на време ползвам Filter - Sharpen за поизбистряне на някои снимки или елементи.

# 23
  • Мнения: 11 607
Уважаемите госпожи, другарки и учителки...моля, моля...не потривайте ръце на чужд гръб.....И не ни гледайте сеира.....То на чужд гръб и сто Сладки сънища са малко........

Ох, де ми трябваше да се бутам във фотошопа?????? Трай си там....

# 24
  • Мнения: 3
и аз се записвам момичета  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 270
ето добавка към контролното.
За да има някаква равнопоставеност и да видим кой как се е научил да подбира различни елементи е добре базата от данни да е една и съща за всички.

     1.Ползвайте само от тези елементи,може да им променяте цветовете да ги деформирате,режете и тн.
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/59
     2.За да видим ,как сте усвоили урока за изрязване-детенцето нека бъде изрязано и поставено на нов фон-/може и без фон-важното е да е изрязано/
     3.размера на рамките да е 10/15см/200пиксела/
     4.може да ползвате четки-каквито си пожелаете
     5.може да ползвате текстури-каквито си пожелаете

Краен срок- вторник-19ч
Оценяване само с коментар Grinning

# 26
  • Мнения: 377
И на мен ми стана интересно Grinning Ще следя темата с удоволствие Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
ani69, язък ми за ровенето вчера, но така, със зададени елементи, е по-добре. А какво точно са текстатури - фонове ли? И не е ли по-добре да качваме снимките в един обща албум, евент. анонимно?
И до вторник няма ли да си обсъждаме другите снимки или само за контролното ще иде реч?

# 28
  • Мнения: 3 971
Хихи, пък аз снощи направих рамката Mr. Green Но няма лошо пак ще направя  Joy Heart Eyes

  Аз предлагам да се публикуват само във вторник да няма повлияване от другите .Да ги слагаме в един албум във вторник до вечерта newsm78


Така и така снощи с това се занимавах ето поне да си кажете мнението Blush

# 29
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ето добавка към контролното.
За да има някаква равнопоставеност и да видим кой как се е научил да подбира различни елементи е добре базата от данни да е една и съща за всички.

     1.Ползвайте само от тези елементи,може да им променяте цветовете да ги деформирате,режете и тн.
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/59
     2.За да видим ,как сте усвоили урока за изрязване-детенцето нека бъде изрязано и поставено на нов фон-/може и без фон-важното е да е изрязано/
     3.размера на рамките да е 10/15см/200пиксела/
     4.може да ползвате четки-каквито си пожелаете
     5.може да ползвате текстури-каквито си пожелаете

Краен срок- вторник-19ч
Оценяване само с коментар Grinning
значи контролното став по трудно Tired

Общи условия

Активация на акаунт