Търся филм/сериал/.........../.........?

  • 88 432
  • 522
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 362
Да се включа и аз най-напред с поздрав към авторката на темата    bouquet
Усилено търся "Arthur 2" с Dudley Moore.
А иначе, с удоволствие бих гледала сериала "От обич" ако има откъде да го дръпна Simple Smile

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
АЗ от много време търся един мини сериал с Никълъс Роджърс - на бълг. ПИРАТИ, на итал. CARAIBI. Но никъде не мога да го намеря.Наскоро го даваха по някоя от диемите, но аз нямах възможност нито да го гледам,нито пък да го запиша.
Потърси ме в Скайп - nea_orlean, ще ти го пратя. Марчето ми го записа и си го имам, само малка част от единия епизод липсва, нищо пагубно. Имаше буря и нямаше кабелна. Simple Smile Аз съм толкова луда фенка на Никълъс Роджърс, че като разбрах, че ще го дават, веднага изнудих някой да ми го запише. Simple Smile За което мнооого благодаря още веднъж на Марчето. Simple Smile

# 47
търся Спайдър мен анимация с БГ Аудио.Предварително благодаря ако някой ми помогнел.

# 48
  • Мнения: 145
търся Спайдър мен анимация с БГ Аудио.Предварително благодаря ако някой ми помогнел.
Потърси ли в www.DMCA-removal-from-Google  ? Там има много неща.

# 49
  • Мнения: 1 775
Търся The lost room, всички части.
Ако може да не е през торент.

И някой знае ли защо търсачката на Find.bg препраща към несъществуващи адреси?
Съжалявам , мога да помогна само за торент - има ги сериите в Замундата със субтитри.

# 50
  • Мнения: 1 775
А иначе, с удоволствие бих гледала сериала "От обич" ако има откъде да го дръпна Simple Smile

Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242328.msg5664511#msg5664511

# 51
  • София
  • Мнения: 362
Благодаря ти, Stitch   Hug    bouquet   Hug

# 52
  • Мнения: 2 161
Търся The Magic of Ordinary Days.

# 53
  • London, baby
  • Мнения: 800
Шанелче, намерих го!!На Холмарк ли е филма? Ако искаш ми пиши ЛС.

# 54
  • Мнения: 550
много ми помогнахте предния път като търсих Simple Smile сега искам да си намеря "великолепната петорка", "Queer Eye for the Straight Guy" на английски. помооощ! писна ми всяка вечер да стоя до 2h за да го гледам!!!

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Здравейте и от нас!Аз от няколко години търся филма "Богато момиче"-"Rich girl",,но с превод на български и не мога д апроумея как никой го няма,при положение,че съм писала,че ако трябва ще платя за него.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 912
търся това филмче http://www.look-themovie.com/

# 57
  • Мнения: 3 042

Не мога да разбера как се казва филма.  newsm78 Дай точното име.

# 58
# 59
  • Мнения: 843
     Търся филма "Лабиринт"/ с Дейвид Бауи/, не зная оригиналното заглавие.
      И " Час пик 3"

Общи условия

Активация на акаунт