Една рокля...

  • 12 627
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
На снимката си изглежда точно като кафяво и бяло Peace

# 46
  • Мнения: 498
Роклята е много хубава,дано да я намериш и да ти седи перфектно.

# 47
  • Мнения: 893
На снимката си изглежда точно като кафяво и бяло Peace

От снимката е, 100 процента Simple Smile

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Роклята е класика...братовчедка ми беше с такава рокля на изпращането си преди около 10 години...факта, че още се носи модела говори сам за себе си...въпросът е, че не е особено удобна... Peace

# 49
  • Мнения: 9
Ух...  Blush  Тази рокля е божествена! Аз имам бал чак до година, но много бих искала да съм с точно такъв модел рокля на изпращането Wink а и имайки в предвид как съм луда по зебрения десен Simple Smile Една приятелка имаше бал тази година и беше с такава рокля на изпращането, но тигрова и със сърцевидно деколте и дори беше с такива отворени отпред тигрови обувки Simple Smile)  Беше просто перфекта! Тези модели са просто класика и мисля, че роклята е много подходяща точно за такъв повод! А коментарите, че тази рокля едва ли не, би седяла добре само на фигурата на Галена според мен хмм.... не е точно така стига да е добре ушита по тялото! Мисля, че ще бъдеш най-сладката на изпращането и ти го пожелавам  Hug    Иии ако не ставам много нахална ... понеже разбрах, че си намерила роклята в някакъв магазин вече .. каква и е цената? Много ми е интересно да разбера  newsm78  Hug

# 50
  • Мнения: 957
http://www.podari-bg.com/products/2970
Мисля..че това е рокличката или нещо подобно.. На мене адски ми допада... Аз лично бих отишла така на бала ми..ако имах възможност де..а и с този десен според мен се крият доста дефекти ... и определено може така като е акцента е върху роклята да бъдат по-оскъдни бижутата.. На мен Галена ми харесва и в тяло и в лице..мисля..че не е нужно да се обиждаме на чалгари и нечалгари

# 51
  • Мнения: 1 322
Аз имам черна сатенена рокля същия модел. На Монро е, от магазина на Денкоглу, 79 лв. Стои страхотно и изобщо не се смъква бюстието. Ушита е качествено.

# 52
  • Мнения: 246
Тази рокля я има в един магазин, който е до работата ми, намира се в Стрелбище, на Монро е, много и се чудех защото модела ми харесва, но в крайна сметка си взех на Етере абсолютно същата само че черна. Наистина стои много добре, не се смъква бюстието, е, аз си взех S та трудно и дишам с нея, но това е друг въпрос.  Grinning

# 53
  • Мнения: 2 270
Роклята е хубава, но аз също мисля че не е особено удобна.
А зебрените обувки няма ли да дойдат в повече?! newsm78

# 54
  • Мнения: 1 072
Такава рокля изглежда добре само на снимка. Ще ти пада бюстието и през цялото време ръцете  ти ще са там. 



Това ли имаш предвид?  Mr. Green

Аз точно от тази съм доволна. Платът е финна вълна с еластан. Така хем попива извивките на тялото, хем не се набира на хармоника. Не се чувствам некомфортно. Усещав, че я дърпам постоянно, но това е от престараване. Тук се виждат гънки, които са от модела, набрана е от едната страна по шева.

# 55
  • Мнения: 64
Мила спри да плачеш.Имам 3 рокли от този модел-червена,черна и бордо.Сатенени са и където трябва се разтяга ,а на др.място се свиват/моите мерки са 90х60х83см.,бюста ми е 75 с./-търпят на корекция.Вярно е че едната малко ми се смъква,но аз и купих 1 м.копринена панделка в същия цвят и си приших презрамки сама.Нямат колан,но след малко търсене може и да си харесаш.Много са кокетни.На черната добавих страхотна кожена яка в бяло,от модерните,на червената презрамки- и двете си ги купих 2007г.Третата е с малка платка и презрамка и също е мн.чаровна.-2008г.Всички са на Дика.В добавка към роклята си взех черно сатенено сако,много вталено-да не кажа,че си взех панталон към сакото и полата и сатенени ботушки към полата и още един костюм сатен в шоколадово кафяво и .../бях тръгнала за копче а си взех палто-дето има една дума/
Каква реклама им дръпнах,а те дори отстъпка на 500-1000 лв. не правят.Срамота!!!!

# 56
  • София
  • Мнения: 5 289
Роклята е жестока,а и тази много ми хареса.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 789
Роклята е жестока,а и тази много ми хареса.


Ухх да, ама и цената и е жестока.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт