Инструкции съдомиялна

  • 7 923
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Никол, ти пък защо я миеш, нали ти е от 1 месец. А как я миеш- нещо не схванах ?

# 16
  • Мнения: 46 489
Никол, ти пък защо я миеш, нали ти е от 1 месец. А как я миеш- нещо не схванах ?

Като я купихме имаше подрък от Калгонит - таблетки, ароматизатор и препатар за почистване. На въпросния перепарат пишеше, че веднъж в месеца се слага и се пуска празна машината, за почистване, аз някъде месец и половина ползване я пуснах и разликата беше огромна, стените й пак станаха огледални, а решетките изкрящо бели, нищо, че не ми се виждаше мръсна преди това  Laughing въпросното шишенце има една лепенка отгоре, махаш я и го обръщаш с капачката надолу в кошницата, пускаш  и готово, то си дозира и мие  Simple Smile

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе аз знам как се ползва, ама нещо се усъмних, че го ползваш правилно, по описанието просто неразбрах. На мен ми се струва пълен абсурд на нова миялна да ползваш такъв препарат. Аз лично го ползвам на 3-4 месеца веднъж, може и по-рядко понякога. Просто нямам нужда.

# 18
  • Мнения: 46 489
Не знам, на шишенцето пишеше през месец, аз реших да е през месец и половина, даже си мислех, че много съм се забавила  Joy

# 19
  • У дома
  • Мнения: 96
Бихте ли пояснили какъв е този препарат за почистване на миялните машини - като марка, консистенция /прах, таблетки, течност ... / и от къде го купувате. На моята и пише в инструкциите да се почиства 1 път на 3 месеца по този начин , но на мен ми се струва като че ли много дълъг период при положение, че я пускам всеки ден.

И още нещо - препарат за почиствани и ароматизиране на машината два различни препарата ли са ?

Дано не ви се сторя тъпи въпросите ми - обаче човек като не знае пита  Laughing .

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Два различни са препаратите за ароматизиране и почистване. Този за почистване е малка тубичка, която е с цена около 6-7 лв и е за едно почистване цялата. Маха се фолиото, обръща се и се закача на кошничката или се слага в кошницата за прибори и се пуска миляната на най-високи градуси.
Ето това е ароматизатор:


А това средство за почистване:


Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 13:29 от Джемма

# 21
  • У дома
  • Мнения: 96
Много благодаря, Джемма  Rolling Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт