Танцувай с мен 2! - тема 2

  • 17 155
  • 400
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 775
А какво ще кажете за габаритите на тази танцьорка - обожавам тази хореография - http://youtube.com/watch?v=feqb3EeK0ns - кара ме да се усмихвам винаги.

# 391
  • Мнения: 1 685
mars ,в известен смисъл си права,защото не знам как биха и се получили нещата на Теди в акробатичния рок на изпита,но пък така невероятно танцува салса,че другото не се забелязва-а при нея проблема май не само някакво банално напълняване,но  smile3505 и  spam2

# 392
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Как ли са го пуснали и Алън в шоуто ...
Сигурно Слави Трифонов има пръст там. Ако не е той - поморийско - бургаската мафия, Митьо Очите или друг ...
Спрете с тия простотии. Изброздяваде - както казва един познат ...

# 393
  • Мнения: 5 370
Как ли са го пуснали и Алън в шоуто ...
Сигурно Слави Трифонов има пръст там. Ако не е той - поморийско - бургаската мафия, Митьо Очите или друг ...
Спрете с тия простотии. Изброздяваде - както казва един познат ...
Съгласна. Мнооого отдавна не бях влизала в темата, ми че тя се е превърнала на пазара  "Кирков" направо. ooooh! ooooh!
Изгледах на екс предпоследните танци преди финалите, за мене един от най-добрите беше Аначков..... Петя е добра, но технически, мисля аз......Аначков  го "рисува" танца.

# 394
  • Мнения: 1 895
http://vbox7.com/play:eb382dfe
Тази ли е Теодора или друга?

# 395
# 396
# 397
  • Мнения: 1 895

Добре ли си?

Момичето е едрогабаритно, но танцува добре. За латиното говорим. За другото можем само да гадаем как би се представила Laughing

# 398
  • Мнения: 1 168

Добре ли си?

Момичето е едрогабаритно, но танцува добре. За латиното говорим. За другото можем само да гадаем как би се представила Laughing

Добре се кълчи, но аз си мисля, че са я избрали за да стане шоуто по-комично(на неин гръб), инъче нямам нищо против момичето.

# 399
  • Мнения: 2 237
Момичето не се кълчи,тя танцува страхотно ! В салсата габаритите не са от значение,важно е да ти идва от сърцето.В школата на Памбос (от която съм горда че съм част и аз) има доста "едрогабаритни" жени.И повечето от тях танцуват страхотно ! А Памбос и със слон да танцува винаги е дяволски добър !
Що се отнася до конкурса,лично аз не харесвах Петя и не исках да печели.Но това си е мое мнение.Все пак да и е честито  Wink

# 400
  • Мнения: 880
Въпросната Теодора си е е дебела.За танцьорка е много дебела(критериите при танците все пак са различни)Но е добра,танцува с настроение и самочувствие за което можем да й кажем браво.Представете си обаче този танц изпълнен от една слаба девойка с изваяно тяло.Е,ефекта ще е съвсем различен.Естетическата наслада от танца е максимална когато красотата на движението е съчетана с красиво тяло.А иначе за самия конкурс..Още от кастинга много харесах Петя и много се радвам,че точно тя спечели. В шоуто на слави си личеше,че се притеснява(а и все пак си е още дете),но веднага бе провъзгласена за тъпа.Женище била..Има страхотно тяло.Много е чаровна и обаятелна.И освен тялото,лицето и е много изразително.Нещо,което е изключително важно за един тацьор и което липсваше на много от останалите участниците.Не е перфектна,има върху какво да поработи,но тя все пак не се е и занимвала с танци.Освен нея единствено Мирослав залсужаваше наградата.

Общи условия

Активация на акаунт