Молив за очи за вътрешен контур

  • 2 541
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
В една брошура на Isadora видях,че предлагат специален молив за вътрешен контур.Някоя от вас ползвала ли е такъв?Аз слагам един на Герлен,много е хубав и мек,но явно не е подходящ за вътрешната част на окото,тъй като след около 30-40 минути изчезва напълно.Посъветвайте ме какъв да си взема,вие какво ползвате за тази цел?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Тъкмо на време ми идва тази тема.
Точно такова нещо и аз си търся.

Може да прескоча до Изадората да видя за какво иде реч.
Иначе бях чела,че и Лумен имат такъв.

# 2
  • Мнения: 3 372
и аз се зепосвам в темата, че и на мен ми трябва такъв молив Peace В момента ползвам един на Ейвън, добър е, но е на свършване и искам да пробвам нещо друго. До сега съм попадала все на едни твърди....само ейвънския беше хубав

# 3
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моят е на АРТДЕКО бял за вътре6ния контур, май не мога да  го слагам добре... за6тото е много нетраен

# 4
  • Мнения: 551
В една брошура на Isadora видях,че предлагат специален молив за вътрешен контур.Някоя от вас ползвала ли е такъв?Аз слагам един на Герлен,много е хубав и мек,но явно не е подходящ за вътрешната част на окото,тъй като след около 30-40 минути изчезва напълно.Посъветвайте ме какъв да си взема,вие какво ползвате за тази цел?

 Peace    Точно такъв ползвам страхотен  е!

# 5
  • Мнения: 2 229
В една брошура на Isadora видях,че предлагат специален молив за вътрешен контур.Някоя от вас ползвала ли е такъв?Аз слагам един на Герлен,много е хубав и мек,но явно не е подходящ за вътрешната част на окото,тъй като след около 30-40 минути изчезва напълно.Посъветвайте ме какъв да си взема,вие какво ползвате за тази цел?

 Peace    Точно такъв ползвам страхотен  е!

Каква му е цената и къде в София може да се намери?

# 6
  • Мнения: 551
Моят го взех от Рум   в Младост2, от магазина за козметика на 1етаж в ляво.  Продавачките са доста компетентни, Thinking а цената да ти кажа не помня с точност но ако нещо не ме лъже паметта беше около 20лв.

# 7
  • Мнения: 880

Иначе бях чела,че и Лумен имат такъв.



За този ли става въпрос: http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/eyes/9.php?
Иначе изадора има и в бонжур.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
В една брошура на Isadora видях,че предлагат специален молив за вътрешен контур.Някоя от вас ползвала ли е такъв?Аз слагам един на Герлен,много е хубав и мек,но явно не е подходящ за вътрешната част на окото,тъй като след около 30-40 минути изчезва напълно.Посъветвайте ме какъв да си взема,вие какво ползвате за тази цел?

 Peace    Точно такъв ползвам страхотен  е!
Наситено черно стои,нали?И колко време ти се задържа на окото?


Иначе бях чела,че и Лумен имат такъв.



За този ли става въпрос: http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/eyes/9.php?
Иначе изадора има и в бонжур.
Да,този ще да е бил вероятно.
Сега ще потърся за всеки случай.

А знаете ли колко струва молив от класа на Шанел и Диор?

И още един въпрос-тези моливи също могат да се използват върху горния клепач,нали newsm78

# 9
  • Мнения: 2 229
...
И още един въпрос-тези моливи също могат да се използват върху горния клепач,нали newsm78

И мен това ме интересува. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
На Изадора има щендер и в аптеката на МОЛа на Стамболийски. Peace

# 11
  • Мнения: 13 512
Всеки молив, н който пише Kohl,  става за вътрешния контур на окото.

# 12
  • Мнения: 880
Всеки молив, н който пише Kohl,  става за вътрешния контур на окото.


Точно се чудех какво означава,мерси,че ни разясни Simple SmileАми Кajal какво е?
Не виждам защо тези моливи да не могат да се използват и върху горния клепач.

# 13
  • Мнения: 2 229
На моя, на Буржоа, пише Kohn & Contour, но от вътрешната страна на окото се изтрива за 20-30 минути. Май трябва да пробвам водоустойчив. newsm78

# 14
  • Мнения: 13 512
Всеки молив, н който пише Kohl,  става за вътрешния контур на окото.


Точно се чудех какво означава,мерси,че ни разясни Simple SmileАми Кajal какво е?
Същото означава. Това е въглен. Ако се сещате арабките как се гримирват- е, те го правят точно  с този  въглен.
Wijdala sym i na malki deca- bebeta da go slagat

Общи условия

Активация на акаунт