Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 713
  • 612
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 556
Дорчее 

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Картофчо   bouquet  А за питането не се притеснявай, като гледаш хич не сме от мълчаливите и само си търсим поводи да пишем  Laughing

# 302
  • Мнения: 3 640
Картофчо, добре дошъл (дошла ???) и успех!   bouquet Кажи ни нещо повече за себе си  Wink

# 303
  • София
  • Мнения: 2 613
Дааааа, аз за себе си мога да кажа, че в каквато и фаза да съм, все тук ще си пиша- Hug Hug Hug Hug Hug

# 304
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 Hug на всички.
Освен за JBJ искам специално да благодаря на Дорето за рецептата за руската салата - отдавна ми се хапваше и стана супер  chef  bouquet
Въобще за всички хубави рецепти, които публикувате. newsm51

# 305
  • Мнения: 980
Забърках една салата от извара, кисело мляко и чесън...мммм стана истинска снежанка. Сега ще резна един, два корнишона и глада временно ще отмине.  Joy Нооо тъй като не съм сигурна в това, ще си направя и 3 бъркани яйца !   chef  И ако утре не съм свалила поне 1/2 килце па на !!!  Peace

# 306
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
дореее , ама аз си мислех че това е моя човек, пък той и твой се оказа  Joy Joy Joy
Ама как го прилапахме всички ......като ...гладна кокошка -просо сънува  hahaha hahaha hahaha hahaha Mr. Green

# 307
  • Мнения: 980
Картофчо,   bouquet !!

# 308
  • София
  • Мнения: 2 613
Блеки, дано и цяло да си свалила, ти си толкова упорита, че заслужаваш-  bouquet

# 309
  • Мнения: 2 180
Имам прегрешение, малко но имам.  Blush Скривам се под стола като Бачи навремето.  Joy

# 310
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз си тръгвам. Отивам да си изрина колата от преспите сняг! Tired
Хубава вечер на всички ви желая и много  Hug Hug

# 311
  • Мнения: 2 180
Аз си тръгвам. Отивам да си изрина колата от преспите сняг! Tired
Хубава вечер на всички ви желая и много  Hug Hug

Вярно ли имате сняг?  Shocked

# 312
  • София
  • Мнения: 2 613
Има, има и тук има сняг, направо ми стана едно такова коледно- Grinning

# 313
  • Мнения: 980
А нас ще ни удави скоро...то дъжд, дъжд, не спря ! Не ми е коледно, а унило и сънливо

# 314
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ха хаха ---стана ми смешно ,вас преспи ви заляли  Mr. Green
А нас тук при дядо Коледа ни мори сушата  Joy Joy
Ама нищо де вие си пишете писмата..той ако трябва и с каручката ще тръгне  hahaha
картофчо- добре дошла в таз весела компания   bouquet
тиси -гледам и ти си спретнала майонезата, само аз ли съм толкоз куха  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт