Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 713
  • 612
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 613
Кри, какво те накара да извадиш велоергометъра- питам просто от любопитство- Embarassed Hug Hug Hug

# 541
  • Мнения: 3 202
Силви! Правилно си  разБрала :
Картофчо! За този месец и половина ще можеш вече да жунглераш с храните и спазвайки правилата, няма да се отличаваш много от другите. Само без тестено, сладко и олио. Съблюдавайки позволеното в трета фаза.

# 542
  • Мнения: 635
Момичета и никакъв алкохол ли вече, аз тъкмо си пиивах вечер по малко след 12 м. въздържание заради бременността и кърменете и ?

# 543
  • Мнения: 615
Момичета и никакъв алкохол ли вече, аз тъкмо си пиивах вечер по малко след 12 м. въздържание заради бременността и кърменете и ?
Клер никакъв до трета фаза.

# 544
  • София
  • Мнения: 807
Ахахахаххахахахах...умирам  smile3532. Ама ние сме голяма група вече. Един режимен слон ли ще ни се опре ??? moresmile
Като видях кравата се сетих...   Joy

Кри, сега видях какъв подвиг си направила!!!   newsm10 newsm51 newsm39

# 545
  • София
  • Мнения: 3 789
Чакам овации и поздравления!
Пословичният мързел, т.е. АЗ, току-що избърса праха от велоергометъра и реализира 15 мин, 6 км, 80 изгорени калории. Като за пръв път толкоз  bowuu
Еееее, Кри! Ти си нашата гордост! Браво! Hug Продължавай все така!
аз се премятам вкъщи с оназ голяма топка, като същинско тюленче от някой цирк съм! Joy Joy  Ти връткай велото! Ама си е гот, нали? Абе.....спорта си е хубаво нещо! bowuu

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Клер, не искам да се заяждам, но защо не прочетеш само първата страница. Всички въпроси, които задаваш имат отговори там.

# 547
  • Мнения: 615
Като видях кравата се сетих...   Joy

Кри, сега видях какъв подвиг си направила!!!   bouquet newsm10 newsm51 newsm39

Ооооо този приятел вече го опоскахме.  Joy Joy Joyдаже и бивни не му останаха, те са от обезмаслено мляко

# 548
  • Мнения: 980
Като видях кравата се сетих...   Joy

Кри, сега видях какъв подвиг си направила!!!   bouquet newsm10 newsm51 newsm39

Ооооо този приятел вече го опоскахме.  Joy Joy Joyдаже и бивни не му останаха, те са от обезмаслено мляко

Сега остава един кит да ни предложи някой..и глей кво става. Дюканските пирани една люспа няма да оставим от него.  hahaha

# 549
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри, какво те накара да извадиш велоергометъра- питам просто от любопитство- Embarassed Hug Hug Hug
Ами аз доста се отдалечих от спортуването - свръхтегло, операции, три деца...Дюкан ми хареса и поради това, че не задължава да се спортува. Но иначе обичам спорта и знам какво може да ми даде - настроение, и кондиция, и здраве. Освен това шкембе само с режимно ядене не се сваля, а вече започна да става проблемно. Бях си решила в 3 фаза да карам колелото (поне това), но миналата седмица ми беше истинска лудница и не успях. Колелото ми е в спалнята, където спи малкия и това също ограничава възможностите. Но вече ще съм редовна - поне 5 пъти седмично и ще гледам да го докарам до 30 мин.
Време да тичам за работа, довечера ще водим кучката на мъж, ще пиша после!

# 550
# 551
  • Варна
  • Мнения: 1 412

ето го, пътува към нас  Joy Joy Joy. Хубаво, че няма люспи обаче  hahaha

# 552
  • Мнения: 469
Блеки, аз пък от къде ги измислих да ти честитя тези 6-месеца дюканстване, те били 3, извинявай. Ама така е опитвам се да правя 3в1 - да работя, да чета и да пиша. За това засега изчезвам, че поне работат си да свърша като хората

# 553
  • Мнения: 3 640
Хайде и по едно кафенце, да си прокарвате кита  Joy Joy Joy

# 554
  • Мнения: 3 360
Здравейте ,момичета! HugТук съм,режимна съм Laughing Laughing Laughing/...ама нямам време да пиша напоследък  и само прочитам страница след страница.... Rolling Eyes/Радвам се на доброто ви настроение и ведър дух,зареждам се  с вас и продължавам Grinning
Леко кривнах тези дни и алкохолни нарушения имам Embarassed,но кантарчето ми лъкатуши вече към 62 кг и това ме окуражава много.Кри-поздравления за велото.Ефекта е поразителен при системно каране PeaceАз също  не съм много редовна,но се старая поне два пъти седмично да карам по 30-40мин.
Обичам ви всички Heart EyesЩастлив ден  ви желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт