Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 708
  • 612
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 640
МашаHug Дано повече не боледувате!  Praynig Ще се радваме по-честичко да ни посещаваш.  Heart Eyes
Бубе, благодаря ти!  Hug За вечерята ми е едно такова - хем гузно, хем ме е страх. Гузно ми е, защото знам, че не мога да я споделя с повечето от вас, а ме е страх, защото след почти 2 месеца на 1 и 2 фаза сега не знам как ще ми се отрази такова ядене.  Thinking Мисля все пак вместо брашно за сиренено-млечния сос да използвам маизена (царевично нишесте) и вместо краве масло - олио или даже зехтин, а вместо кашкавал - или обезмаслен такъв, или обезмаслена моцарела, че да е колкото може по-режимно все пак.  Rolling Eyes
Вещи, компанията е супер!  Hug Ако увеличим компанията ей така, страхотен купон ще стане:

# 586
  • София
  • Мнения: 1 783
После Кри ще ми направи забележка, че си мисля неща дето не са за този форум... Що не пуснете снимка на Татяна Лолова, а?
Кри, аз карам велоергометър още преди да започна Дюкан и ефекта върху телесата беше много добър. Сега карам 2-3 пъти седмично по 1 час на висока скорост и така ми изчезнаха много сантиметри от окръжността, без на килограми да съм свалила кой-знае колко.

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Че то нали знаете, че тази компания няма да ни хареса с излишни кила отгоре. Така че за да ги заслужим трябва да изглеждаме изрядно Wink

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Щом си рекла ти я пускам, ама после да не искаш пак с другите Wink


# 589
  • София
  • Мнения: 1 783
       Joy       Joy          Joy         Joy         Joy
сетих се за онзи скеч с "това са ми фустичките от миналата година"

# 590
  • Мнения: 556
 Аз викам да ги направим трима за щастие Joy ..за да е пълна компанията за кафето Laughing


Аааа,Танчето Лолова другъде да си пие кафето

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ако е знаела на младини за Дюкан, сега щеше да е пИрфек'на  Peace Готина е била като млада  Flutter То и сега не е късно, де  Thinking
Дези, готин е и твоя хубавец  Sunglasses И аватара ти ме кефи   bouquet
Айде, моля, някой ако има номера на Никалъс Кейдж да му звънне и на него  Praynig

# 592
  • Мнения: 1 314
Ей, голям спам в тая тема, значи Mr. Green!
Аз пък си искам мъжката компания, трима, трима, кво от това! Heart Eyes

# 593
  • Мнения: 3 640
Аз и с Татяна Лолова с удоволствие бих пийнала кафенце! С нея толкова ще се посмеем, че ще отидат поне 2-3 кг само от смях.  Joy Joy Joy

# 594
  • Мнения: 556

Дези, готин е и твоя хубавец  Sunglasses И аватара ти ме кефи   bouquet

Благодаря,Бубе.И аз си го харесвам...хубавеца hahaha.А аватарчето е по повод първият сняг във Варна.Събуди ми се коледният дух Laughing
А този е специално за теб
Като приключиш с него,прати го насам.Той е и в моите Топ10

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Дези  smile3525
Обещавам в новата тема да не спамя  smile3505

# 596
  • Мнения: 615
Дези  smile3525
Обещавам в новата тема да не спамя  smile3505
Бубе такива обещания не се приемат.  Joy Joy Joy

# 597
  • София
  • Мнения: 2 613
Какви са тези красавци, бе момичета- Shocked
Аз все пак гледам да работя, сега с тез снимки, нищо няма да мога да свърша, само за едното нещо ще си мисля- Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Аз пък на тоя съм мераклийка. Нищо че бил стар ерген  Mr. Green


Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 16:13 от ЗлаВещица

# 599
  • Мнения: 3 640
Ралче, и без друго вече отдавна ти е време да почиваш.  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт