секс по време на бременноста

  • 3 647
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 335
Imah jelanie do 4-q mesec,no kato zapo4nah da use6tam beb4o da marda i spria da mi se iska Blush

# 76
  • Мнения: 1 305
Аз откакто забременях и загубих всякакво желание. Мъжа ми имаше желание не ни беше забранено но на мен изобщо не ми се и помисляше за секс.

# 77
  • Мнения: 253
Аз си имах желание, мъжът ми също, но поразредихме когато коремът ми порастна. Накрая трябва да се внимава много с оргазмите, защото се отделя хормон - окситоцин, който предизвиква контракции.

# 78
  • Мнения: 95
При  мен се подобри активността.Имаше един мн доволен мъж, който ми помогна да не се притеснявам за това дали ще нараним плода. Беше наистина прекрасно и ти казвам  НЕ СЕ СТРАХУВАЙ!, ако всичко с  теб и бебето е ОК. Ние правихме секс до последно.

# 79
  • Мнения: 7 474
Повечето мъже се притесняват, нормално е  Wink все пак човече има вътре Laughing

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
И аз нямах никакво желание,особено след третия месец нататък... #CrazyАма изобщо не исках да правим секс,но му ''пусках'' веднъж седмично,кво да го правя.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 4 969
За съжаление и аз нямам никакво желание. Embarassed Confused
И аз, а със синът ми имах и то доста Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 242
Желание има,колкото и преди даже повече и си правим секс ,колкото и преди,ама коремчето расте и ни става малко по-трудно,ама се намират начини де  Grinning

# 83
  • Мнения: 1 197
Нищо не се промени е в началото имаше лко притеснение,но после отшумя

Общи условия

Активация на акаунт