излизане за забавление

  • 3 312
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 62
Събота и неделя - чавето при бабите а ние по пътищата на БГ  Heart Eyes
През седмицата някое друго гости. На някой меропрятия сме и тримата.

По повод нова година - и миналата и тази (живи и здрави) в чужбиния  Wink
благодарение на баби и дядовци. Да са живи и здрави - все по-често го взимат!

# 76
  • Мнения: 2 100
Ако ще излизаме, ще излизаме 3-мата. Няма на кого да оставим бебо и излизанията ни най-много да са по гости или на Рождени дни. Засега друга опция няма-бебо е и на кърма само...По тази причина даже и да има кой да гледа бебо няма да можем да излезем за дълго

# 77
  • Мнения: 83
поне веднъж в седмицата отделяме ден само за нас с мъжо или забавления с приятели  Thinking

# 78
  • Мнения: 2 677
Редовно излизаме. Поне веднъж в седмицата.

# 79
  • Мнения: 4 451
Съвсем сами ни се случва да излезем не повече от веднъж в месеца. Но причината не е в това, че няма кой да гледа децата. Голямото ни момиченце вече е на 5г. и много обичаме да я водим с нас.

# 80
  • Мнения: 2 663
Излизаме почти всяка вечер поне за час!Иначе през деня ако сме заедно се мотаме някъде с приятели, понякога с децата, понякога без

# 81
  • Мнения: 1 193
Редовно ходим някъде с половинката, ако не всяка седмица то през две. Не пропускаме, даже и с преспиване извън Сф.

# 82
  • Мнения: 305
Излизам с приятели в петък и събота вечер.С половинката през деня по кафенца,става въпрос за уикенда тей като тогава свеки гледа бебо.Вечер излизаме двамцата но само с компанията ни инъче само двамата се случва рядко.

# 83
  • Мнения: 291
Отговорих 'веднъж седмично', но се случва и по-често. Естествено, има седмици, в които и веднъж не излизаме, но като цяло не се оплквам от липса на социален живот  Wink А защо да съм на тръни, когато оставя детето с баба или с баща му ?!?

# 84
  • Мнения: 8 999
За всичките 7 години, откакто се родиха децата, сме излизали без тях не повече от 3-4 пъти. От бебета ги мъкнем с нас по гостита, по ресторанти, на морето - даже и на дискотека /ама бяха малко по-големички вече/. Имаме много приятели с деца на същата възраст и стават щури купони с възрастни и малки заедно. Честно казано не ми липсва излизането БЕЗ деца.

# 85
  • Мнения: 1 479
Само си мечтаем да излезем за забавление без децата.

# 86
  • София
  • Мнения: 672
Ние сме от малкото щастливци, които имат баба, която напусна работа за да помага за внуците. Тя живее близо и е на разположение почти по всяко време. Та по въпроса колко често излизаме аз и съпруга ми отговорът е поне веднъж седмично без бебе Алекс. Иначе аз още уча (ходя в университета през ден) и се разсейвам от къщните задачи, но ми е много мъчно, че се отделям от него и през цялото време гледам негови снимки и клипчета на телефона...Относно празниците-тази година ще ни е първата заедно по Коледа и Нова година и не мисля да се отделяме от бебе Алекс нищо ,че можем....

# 87
  • Мнения: 625
Излизаме на седмица, две:)Да са живи и здрави бабите Hug

Общи условия

Активация на акаунт