Рицарки на Бялото кантарче 18.11.2007 - 25.11.2007

  • 11 556
  • 451
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
Бая лични има да напише  Joy

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 21:38 от Denichkata

# 31
  • Мнения: 2 040
 Mr. Green

Последна редакция: нд, 18 ное 2007, 22:17 от huffman

# 32
  • Мнения: 5 873
Ще ме уморите от смях hahaha...глезанке,пиши къв `то ник искаш,ама да не направиш на Пилето номера.Сложи си нашата нов ник и нахлу в темата. LaughingДайте съвети..бля-бля...И ние юруш-който квот се сети -съветва!хахаха!Голям номер ти казвам. hahaha

# 33
  • Мнения: 2 492
Ще послушам Хъфи , зачезвам за известно време .
Няма някакви пикли да седят и да се забавляват на мои гръб .

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Оо и мен ме бяха разконспирирали на старата работа за участието ми във форума,ама то само като нипишеш в Google Tonimirka и веднага излиза БГ Мама и лиготиите ми Laughing,а после и сериозното ми участие при Спайдърите. Но въпросния колега не му беше достатъчно да си прочете и посмее с мен,а трябваше на всички да каже-преживях го, всяко чудо за 3дни.
Понякога ме бъзика по Скайпа с тази случка, но те си ме знаеха какъв съм човек, така че другите,които бяха "запознати" с участието ми тук го приеха нормално. Обаче,ако на сегашната ми работа се намери някоя любопитка....ще бъде гадно

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Hi, everybody!!!  Hug  Hug  Hug
Минавам оттук транзит само да напиша, че съм ОК, всичко нормално. Много бач, обикалям по света и у нас, не мога да видя очите на Сияна като хората  Confused
Добре че имаме баби, дядовци, братя, снахи и т.н. да помагат  Tired
Кг. са добре, водата нещо не мога да я настигна, спорт- няма. Държим са за МАСИТИ е туй то.
Имам молба- пратете ми снимки от срещата, плз  Praynig
Ванче, дано новата седмица ти донесе добри и положителни преживявания.  Praynig
Мариеткова, честито ви парно. СЪ здраве, както се казва  Laughing
Пуки, ич да не ти пука, бИля.  Laughing
Всички до една ви   Hug и ви   Heart Eyes
хай лека и от мен.   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 040
обаче - за да е истинска конспирацията - аз сега ще редактирам предния си пост
и ти направи същото  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 040
айде - аз отивам да спя
и умната утре - че е понеделник  Wink
почваме отначало  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 479
Ехоо ! Още съм бачкатор, все още режимна, дано се устискам и тази вечер! Толкова се чувствам гроги, че няма накъде!
Лека вечер , момичета!

# 39
  • Мнения: 2 492
Оо и мен ме бяха разконспирирали на старата работа за участието ми във форума,ама то само като нипишеш в Google Tonimirka и веднага излиза БГ Мама и лиготиите ми Laughing,а после и сериозното ми участие при Спайдърите. Но въпросния колега не му беше достатъчно да си прочете и посмее с мен,а трябваше на всички да каже-преживях го, всяко чудо за 3дни.
Понякога ме бъзика по Скайпа с тази случка, но те си ме знаеха какъв съм човек, така че другите,които бяха "запознати" с участието ми тук го приеха нормално. Обаче,ако на сегашната ми работа се намери някоя любопитка....ще бъде гадно


То , не че е проблем .
Защото тук съм такава каквато съм и в живота .
Гадното е , че някакви хора , които не са ми близки научават прекалено много подробности от душевните ми терзания .
А в работата ми се опитвам да изградя друг образ - на улегнал , сериозен човек .
Как ще ме слушат , ако предната вечер са чели как съм се тръшкала тук .  Blush
Слава богу , аз на новата работа не отварям форума , а ако го отворя не си зареждам ника и си чета така .
Абе ще ме обземе пак параноята и ще започна да пиша с по 10 ника .  Crazy

# 40
  • Мнения: 2 492
Ехоо ! Още съм бачкатор, все още режимна, дано се устискам и тази вечер! Толкова се чувствам гроги, че няма накъде!
Лека вечер , момичета!

Евич много ми е мъчно за теб , това не е човешко да работиш на такива смени .
За каквито и пари да става дума ... но щом няма друг вариант .
Аз съм отказвала много добре платена работа само заради нечовешки условия на труд .
Една от причините да си сменя работата с настоящата беше втората смяна от 12 до 20 ч вечерта .
Сега смешното е , че свършвам в 17 ч , но се прибирам пак късно заради задръстванията .
Отново не съм преценила нещата .
А за път на месец давам над 100 лв - по начало ходя само с маршрутки , но има дни когато се налага да хвашам и таксита , защото се успивам .
Продадох си колата , а сега съжалявам .
Ако не замина , пролетта ще си взема друга , този път съм си заплюла нещо много сладко .

Тони четох драмата ти за фустите преди малко и доста се посмях .
Аз знаеш ли какво правя ... виждам нещо , купувам го и посля мисля дали имам пари за храна , път и т.н. подробности .
Ако знаеш сега как съм затънала , просто съм се уляла .
До заплата съм с около 200 лв ... ама ще стискам зъби и ще си нося новото часовниче с кеф .  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 279
Здравейте милички!
Много време май стана, откакто не съм писала тук...
Срамота, ама... Embarassed...
Пуста зодия "Близнаци" - бързо се врътвам в друга посока!  Mr. Green
Сега ме беше ударило на една коледна вълна, дору понакичихме това-онова у нас с хлапетиите.
Надявам се да ми е попреминало и да стана пак редовна, че... Embarassed...и яденето ми беше "коледно"...От утре - съм на линия.Първо има доста да почета, ама тук ще съм, обещавам!
Отивам да се опвам - лека ви нощ!

# 42
  • Мнения: 1 531
Съни така ме накара да се посмея ... заприлича ми на развален телефон .
Съвсем случайно един човек се изпусна , че ме чете , като каза нещо , което съм казала тук .
Честно ви казвам , почувствах се много зле .
Ника ми го знаеха първоначално само една , две приятелки .
В последствие това е станало тема на разговори и бая хора са си почели чудейки се с какво да си уплътнят скучните вечери .
Нека , четат , какво да ги правя .
Обмислях вариант да се регестрирам наново , но няма как да ви кажа , че съм аз .
А и моя стил е твърде запомнящ , трите точки , и разни други пунктоа


аз те прочетох сега и вземи го изтрий това твое съобщение, докато можеш и всичко ще е ок

# 43
  • Мнения: 1 479
Spoilt, не е толкова лошо! Един ден работя цял ден он 7 до 10 и 30 и после два почивам! На две седмици на третата съм събота и неделя от 9 до 11 и 30! И на две седмици на третат а съм 5 по-
редни дни почивка!И освен това, графика аз го правя и мога както искам да го преправя!

Гушки и целувки! Започвам да се стягам за излитане!
Приказна вечер!

# 44
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ха тъй, бравос! Писали-писали, а някой да каже в старата тема, че е отворена нова - неееее!  Naughty Crossing Arms Направихте си купона без мен, а аз отварях през 5 минути да видя някоя рицарка дали не се е объркала да понапише нещо...  Tired
Много съм ви навъсена и намусена!  Crossing Arms
Ама пак ви обичам.  Hug
С водата хич ме няма. Като нямам микровълнова, съм като саката. Някакви карфиоли и броколи варих в несвяст, че бях гладна - сега не умирам от глад. Пие ми се нещо, ама не мога да го уцеля... И си ми стъпил на опашката... Някой знае ли го тоя виц, че аз помня само края.
На Глезанка - и аз се озадачих в началото. За въпросния господин - по-добре нищо, че нищо добро не мога да кажа. За подобни хора тук имат много хубава фраза - "waste of space" - ти ще ме разбереш какво имам предвид...
Отивам пак да се боря с багажа... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт