Момичета помогнете, какво да направя?

  • 8 568
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Няма да губя надежда, щом така ме съветвате, но май надеждата ме изгуби мен. Чудя се има ли още хора, дето вярват в чудеса?! Аз май вече не съм от тях. Joy

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Няма да губя надежда, щом така ме съветвате, но май надеждата ме изгуби мен. Чудя се има ли още хора, дето вярват в чудеса?! Аз май вече не съм от тях. Joy
Понякога когато най не очакваш чудесата идват при теб  Wink

# 17
  • Мнения: 3 246
Bebonka погледни темичката kd maiabee "може ли да е цветна бременност?" и ще видиш че надежда винаги има не се предавай  bouquet Хера е много права  Hug Hug

# 18
  • Мнения: 7 716
Бебонка, Лекси забременя с изчерпан яйчников резерв.

# 19
  • Мнения: 72
Знам, колко си отчаяна преди 11 месеца лежах в едно болнично легло  в пълно отчаяние. Бяха ми махнали и втората тръба. Вече нямаше никакъв шанс да забременея по естествен начин, а като сложим и факта, че пари няма, докторите казват, че от първия път не става и че това ще ми струва  над 4-5 хил на опит. Честно да си кажа бях готова да се разделим с мъжа ми, само и само той да си открие щастието, а аз да си нося отчаянието до края на живота си. Бях убедена, че Господ е решил, че няма да стана мама, след 3  години борба.  Това бях аз на 12 януари 2007. Чудна картинка.
Как е сега ли
1. мъжът се хвана да изкарва пари, защото на заплата не става. Да чукам на дърво май-потръгнаха нещата. Е, не сме богати, но пари за изследвания, инвитро и храна стигат, а  и перспективи за бизнес има.
2.  Точно когато нещата бяха най-зле, благодарение на хората от този форум спечелихме конкурса  на ПИБ и това ни даде много мощен тласък. Повярвах, че заслужаваме да бъдем родители, щом толкова хора гласуваха за нас, значи хората смятат, че го заслужаваме. Глас народен, глас божи!
3. Успях да се вредя при супер доктор. Нямам представа как стана, не е с връзки при всички случаи.
4. бебето стана от първото инвитро, дето уж, така не ставали нещата по принцип.

Ако искаш се отчайвай. Аз  знам, че когато съм най-отчаяна най-много действам. Заинатявам се и се боря,ей така  отчаяно, с нокти и зъби. Ако пък искаш не се отчайвай.  Едно е  сигурно има много начини да имаш бебе и медицината страшно се развива в тази област - някои лекари отглеждат яйцеклетките от тъкан на яйчника, други ги взимат рано, рано  после доузряват в епроветка, трети правят други работи. 
 Мисля, че трябва да си запишеш час при д-р Владимиров и да чуеш той как ги вижда нещата, пък после ще  видим.
И защо са ти пращали хормоните в Германия? Той яйчниковия резерв се проверява с FSH, а това изследване го правят във всяка по-голяма лаборатория в Бг. Може пък твойто изследване да е по-засукано я пиши да разберем.
 

# 20
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718

4. бебето стана от първото инвитро, дето уж, така не ставали нещата по принцип.


Ох, не знам къде съм бляла  Crazy, но чак сега виждам че се е получило инвитрото! Много се радвам за теб и съм горда, че и ние имаме мъъъъъничък принос за вашето щастие! Много късмет ти желая  Hug!

Bebonka, момичетата са ти дали много надежда   bouquet! Дано нещата се оправят и имаш своето малко човече   bouquet!

# 21
  • Мнения: 55
О, Хера да знаеш само как се надявам чудото наистина да ме настигне..

# 22
  • Мнения: 55
Katalina_rus  много се радвам за теб, че е станало бебчето от първото инвитро. Наистина това се случва рядко, но е прекрасно. Благодаря ти за силата, която ми даваш. Наистина, когато човек се чувства най-зле, тогава се мобилизира, но...толкова дълго време вече ...почти 10 години не мога да съм същата. Sad Sad
Lali, даваш ми още една надежда, че понякога се случват и чудеса.
Благодаря ви на всички момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт