какво мислите за билките помагащи за забременяване

  • 5 665
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
мили момичета искам да захвана тази тема за да се допитам до вас.  какво мислите има ли билки, които да подпомагат зачеването и дали сте ползвали такива билки,какви бяха те? защото аз се допитах до един билкар от Асеновград и той ми препоръча да пия едни билки.  моля помогнете ми.ще чакам съвети  bouquet  bouquet  bouquet благодаря ви предварително за отговорите

# 1
  • Мнения: 3 453
Няма да те съветвам, достатъчно голяма си, за да прецениш сама. Просто ще споделя малко личен опит!

Решихме да имаме дете. Отидох на контролен преглед - всичко ми беше ок.
Два месеца по-късно, отидох при билкарка. Позната ни е, помогнала е на много хора с различни диагнози. Попита ме тя, дали имам някакви проблеми. Аз и отговорих, че нямам, но искам нещо, с което по-бързо ще забременея! Жената ми направи комбинации от билки и ме изпрати с пожеланието скоро да отида и да почерпя за рожба!
Три месеца пих билките....започна да ми закъснява цикъла....отидох на преглед. Задържан фоликул, последва лечение. Втори месец - купища малки фоликули, но нито един доминантен, пак лекарства. Confused Трети месец - пускаме хормони - всичко там е наред, но...пак задържам фоликул. Четвърти месец - ановулаторен цикъл! Close
Гинекологът ми започна да се чуди, какво става. Попита ме, дали не съм посетила случайно  Wink баба Куна, Буна или каквато и да е там! Тогава аз му казах, че една позната, едни билки.... ooooh!
Извода - билките помагат при проблеми, но при здрав организъм се получава стимулация. Билките нарушават естествения баланс, когато се спрат, яйчниците просто отказват да проработят нормално. Тогава се налага подтискане на яйчниковата функция, с цел възстановяване на нормалния ритъм на яйчниците.
Та така, с билки си докарах яйчникова дисфункция и съмнения за ЛУФ синдром. След 6 месеца, организмът ми възвърна ритъма си.
Вместо да изпиша вежди, избодох очи! Не си правете експерименти със здравето си! Ще си навлечете проблеми, ще загубите време и нерви! Tired
Вили,
успех! Peace

# 2
# 3
Подкрепям напълно Hope!
Все пак билките макар и бавно влияят и е хубаво ако се приемат да има защо, а не на сляпо! Peace

# 4
  • Мнения: 945
Подкрепям каzаното по горе. Билките не са беzопасни, те са лекарство. Точно като хапчетата. Така че е много беzотговорно да се вzимат ей така билки, беz преди това да са ти правени иzследвания и да е определен точно проблема. Дори и след това билките трябва да са подбрани така, че да лекуват точно тоzи проблем, а не да се дават просто тка, щото на леля ми Мара били помогнали.
Един zдрав органиzъм няма нужда от лечение, ако нямаш проблеми със zабременяването, то ти ще zабременееш и беz билки. И не zабравяй, няма лекарства или билки беz странични явления. Не рискувай да родиш увредено дете или да предиzвикаш аборт с пиенето на "беzобидни" треви.

# 5
  • Мнения: 30
BLAGODARQ VI ZA OTGOVORITE,6TE SE SYOBRAZQ S TQH.  USPEH NA VSI4KI

# 6
  • Мнения: 290
Аз няколко месеца пих билки за възпалени яйчници.
Бях лекувала такова възпаление с антибиотици.
Реших профилактично да си пия тези билки.
Докато ги пиех билките цикълът ми беше точен като часовник.Забелязох обаче,че се скъси. От 33-35 дена стана на 28-30 дена. Спрях билките, следващия месец ми дойде на 34 ден. После 2 месеца нямах никакъв цикъл Shocked
През живота не ми се беше случвало, само преди 8-10 години, но тогава бях болна от зверски грип.
Наложи се да си предизвикам цикъла с дуфастон.Дойде ми с зверски болки. Следващия цикъл ми дойде чак на 45-тия ден!
Ами какво да кажа.
Преди поне си имах редовен цикъл, имах си спонтанна овулация, а сега чак и цикълът ми да изчезне?!!

# 7
  • Мнения: 2 422
Билките са нож с две устриета Wink

# 8
  • Мнения: 59
От перфектен цикъл без проблеми, с тези билки си докарах доста. Аз никога повече няма да пия тези билки.

# 9
  • Мнения: 4
И аз подкрепям мненията по горе, че билки не се пият току така. Аз лично пих едни хомеопатични лекарства , за които четох в нета - резултата - преди това нямах никакви проблеми - след това киста 2.8 см - сега отивам на лапароскопия. Моля ви, недейте да пиете  нито билки, нито хомеопатични лекарства без препоръка от лекар!
Поздрави и Успех на всички

Общи условия

Активация на акаунт