Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 37

  • 44 264
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
запис Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 650
Chocha,  много са готини ботушите - дали си отговарят на номера или поръчваш е 1 н по-големи? Аз по принцип нося 37- 38 и не знам кой да поръчам  Thinking

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Мира аз нося 41 и винаги поръчвам 41 от Редута,независимо от марката.Досега имам само една издънка с Пумите без пръсти,но явно беше от модела Peace

# 33
  • Мнения: 2 282
Естрела, много е сладка коледната рокличка! Миналата година издирвах подобна Simple Smile Мислите ли, че има шанс да пристигне до Коледа, ако я поръчам тази седмица? че след празниците някак няма да ми трябва...  Laughing

# 34
  • Мнения: 147
Здравейте! Някоя мама която е поръчвала от бебешките пижамки може ли да ми каже ориентировъчно 54, 60, 67 размери за колко месечен бебок отговарят?

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Сребърен облак ще пристигне със сигурност Peace
Лошото е,че само до 94см има иначе и аз щях да пъхна мойта мома в една такава Wink

# 36
  • Мнения: 120
Хайде и аз на форума Simple Smile

Коледната рокличка е супер, ама видяхте ли кои номера са налични вече! Кога я пуснаха, кога свърщи?
450 - Монда или Мамица, не помня вече, спомена че е пристигнала поръчка а парите оште не са били дръпнати. Имаш ли потвърдителен майл?
При мен се е случвало да си дръпнат парите по-късно с около 12-на дни! Но всичко си беше наред, само дето стисках зъби и  Praynig да са взели предвид поръчката за да не свършат нещата. Сега пак чакам да дръпнат едни пари и те се мотат вече 3-ти ден и аз пак се тормозя  Joy Абе голяма разория е тоз Редут!

# 37
  • Мнения: 1 270
добро утро и от мен
аз пък съм в очакване на абажура  bowuu

# 38
  • на пистата
  • Мнения: 5 832
Здравейте! Някоя мама която е поръчвала от бебешките пижамки може ли да ми каже ориентировъчно 54, 60, 67 размери за колко месечен бебок отговарят?
аз съм взимала 67 и стават на моя бебок който е на 4 месеца

# 39
  • Мнения: 3 211
Естрела, много е сладка коледната рокличка! Миналата година издирвах подобна Simple Smile Мислите ли, че има шанс да пристигне до Коледа, ако я поръчам тази седмица? че след празниците някак няма да ми трябва...  Laughing
да

а някой виждал ли е по-официални рокли за момичета р-р 114?

а пък въобще не се тормозя да следя дали и кога са ми дръпнали парите, какъв е смисъла?

# 40
  • Мнения: 1 270


а пък въобще не се тормозя да следя дали и кога са ми дръпнали парите, какъв е смисъла?

правилно  Peace, по важно е  поръчката да дойде, техен си е проблема кога ще си дръпнат парите

# 41
  • София
  • Мнения: 1 740
450 - Монда или Мамица, не помня вече, спомена че е пристигнала поръчка а парите оште не са били дръпнати. Имаш ли потвърдителен майл?
При мен се е случвало да си дръпнат парите по-късно с около 12-на дни! Но всичко си беше наред, само дето стисках зъби и  Praynig да са взели предвид поръчката за да не свършат нещата. Сега пак чакам да дръпнат едни пари и те се мотат вече 3-ти ден и аз пак се тормозя  Joy Абе голяма разория е тоз Редут!
Аз казах, да имам потвърдителен майл, има ги и в Suivi de commande, само дето парите си седят блокирани, още не са ги дръпнали, а поръчките са от 8-ми, 13-ти и 14-ти. Аз очаквах тази от 8-ми да дойде вече, а те парите не са дръпнали още. Благодарение на Вече Петя им писах сега, пък да видим какво ще стане. Като има резултат ще кажа. Тревожа се, защото досега след като дръпнат порите до 3-4 дена пристига поръчката. Нямам представа дали изобщо я обработват. Ако не, то нещата ще свършат докато тръгнат да я правят  Close

# 42
  • София
  • Мнения: 2 181
Най-после се наканих да си купя пумите-летните дето са без пръсти.Може ми някой обаче да ми каже колко см е стелката на номер 37 и 38 Praynig

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
galq4 за кои Пуми питаш?

# 44
  • Мнения: 1 232
ще умра от яд няманомерация от рокличките,коледните де

Общи условия

Активация на акаунт