Коя част на тялото ви си харесвате най- много?

  • 4 132
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
Ами, не знам точно. То не мога да кажа, че една част си я харесвам много и отделена от другите е красива. Като цяло става нещо, но по отделно  Confused

# 16
  • Мнения: 1 533
Нищо не си харесвам!

# 17
  • Мнения: 2 575
амиии. - повече от един отговор може ли? #Crazy
гласувах за главата, ноне и косата - най-вече очите, пък защооо - ми не знам.
и другото - ръцете - по-скоро самите пръсти, формата на ноктите и толкова.

# 18
  • Мнения: 3 562
Краката  Laughing
Те останаха и най-незасегнати от  preggo

# 19
  • Мнения: 928
Ами каааквооо,яаа да си помисляаа....ми нищо. Confused Е,добре де,ще кажа...ами косата си харесвам,защото е естествено руса и очите също,защото са големи и сини...ама до тук.Много се промених след бременеенето,единственото ,което си е както преди е...акъла ми. #Silly

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз нищо не си харесвам, прекалено съм самокритична към себе си и избягвам да се задържам дълго време пред огледалото.

# 21
  • Мнения: 2 258
Аз харесвам очите и косата си....Краката също си харесвам,за разлика от задните ми части:(Абе повечето неща си ги харесвам;)

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Обаче забелязвате ли,че никоя не е посочила, че си харесва най-много корема Laughing  
Защо ли Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 3 777
Аз си харесвам корема-много при това. Щото е плосък и стегнат.
Също и дупето-него го виждате у лево.

# 24
  • Мнения: 1 629
хех...ами като няма ПРЕДИ и СЛЕД раждането Rolling Eyes
така да си харесвах корема и гърдите, ама сега... Cry

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз  цялата си се харесвах преди, но след бременността, при която напълнях с 30кг.... сега нали се сещате...както каза Виолета Здравкова " приличам на умрял от глад сумист".....отговор1

# 26
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз гласувах за краката.
най-много тях харесвам, а и другите ми ги харесват и на всичкото отгоре почти не пълнеят. Дори като бях слониц майка, пак го докарвах в краката супер. И дупето не е за изхвърляне, но коремището ми е някакъв ужас  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 1 038
Ами аз гласувах за краката,но си харесвам и гърдите,да но си харесвам и носа.Ми май общо взето се харесвам,като цяло,като изключим корема,и зъбите си нещо не харесвам,но това са бели кахъри #Onfire  #Milti  #Onfire

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Главата,косата......най-често тях си ги гледам в огледалото и най съм свикнала с тях.Човек колкото и да не се харесва,свиква с образа си и започва да се вижда с по-добри очи Confused

# 29
  • Мнения: 5 647
Харесвам се цялата!!!! Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green И самочувствието ми е на ниво!

Общи условия

Активация на акаунт