Пяна за коса

  • 5 819
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 337
Wella, реших да променя малко и си взех Londa, но не съм доволна и се връщам пак на Wella.
Виждам, че и другите я харесват. Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 144
Червения Тафт. Хем къдриците ми стоят оформени хем мекички на допир  Grinning

# 17
  • Мнения: 17 407
С червения ТАфт косата ми никога не е била мекичка. Вече не ползвам пяна. Има и други продукти за чуплива/къдрава коса. От изброените- Вела.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 783
До сега съм най-доволна от продуктите за коса на Л`Ореал, независимо дали става въпрос за боя, шампоани или  стилизираши продукти.

# 19
  • Мнения: 209
До скоро ползвах L'oreal ,но сега вече съм на черния Taft-и пяна и лак

# 20
  • Мнения: 3 622
Ползвам професионалните на Wella и съм доволна.
Последния път фризьорката ми препоръча пяната за къдрици на Eugene Perma и съм още по доволна.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 450
Ползвам пяна и лак  само на Toni&Guy, от 2 години, и определено съм много доволна. Понеже ги ползвам много рядко, всички други марки се развалят по някакъв начин, т.е. спират да пръскат ако не са ползвани известно време или се втечняват много и пак стават неизползваеми. Тези обаче са си екстра, и 1г да ползвам една пяна голям флакон, нищо й няма.

# 22
# 23
  • Мнения: 1 224
Аз пък си търся пяна,която да начупва косата така,че да седи просто начупена.. а не на клечки,все едно с гел съм я правила  smile3511

# 24
  • Мнения: 17 407
Велафлекс.

# 25
  • Мнения: 1 224
Вчера си я купих.. една златиста е.. Същата работа - гел..  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 3 622
Аз пък си търся пяна,която да начупва косата така,че да седи просто начупена.. а не на клечки,все едно с гел съм я правила  smile3511

Вземи си от някой фризьорски салон професионална на Wella или на Eugene Perma за къдрици, малко по скъпа е от тези за масова употреба, но ефекта си засляжава. Още докато ти е мокра косата си слагаш с гребен от пяната и намачкваш добре косата. Оставяш да исъхне или сушиш с дифузер. При мене винаги се получава

# 27
  • Мнения: 17 407
Вчера си я купих.. една златиста е.. Същата работа - гел..  Crossing Arms

Тази за къдрици ли? При мен няма такъв ефект.

# 28
  • Мнения: 1 224
Вчера си я купих.. една златиста е.. Същата работа - гел..  Crossing Arms

Тази за къдрици ли? При мен няма такъв ефект.
Да.. Седи ужасно.. Като каска.. Не помръдва..

# 29
  • Мнения: 1 224
Аз пък си търся пяна,която да начупва косата така,че да седи просто начупена.. а не на клечки,все едно с гел съм я правила  smile3511

Вземи си от някой фризьорски салон професионална на Wella или на Eugene Perma за къдрици, малко по скъпа е от тези за масова употреба, но ефекта си засляжава. Още докато ти е мокра косата си слагаш с гребен от пяната и намачкваш добре косата. Оставяш да исъхне или сушиш с дифузер. При мене винаги се получава
Една позната ми беше споменавала нещо такова,но така и не го намерих никъде..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт