Virtuose di Lancome - НЕВЕРОЯТНА Е

  • 2 597
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 847
Кви 80 лева, бе хора мили...

Ама аз не казвам, че съм я купила, просто имам мостра. Купувах си крем, поисках си мостра и ми дадоха...
Наоми, къде ти я дадоха тая мостра? Ако в Бургас се е случило това, съм изумена. Иначе спиралите на Ланком са около 50 лв. От Ягодка ще ви излезне почти наполовина.

В Еврос Peace Ама защото са ми приятелки Mr. Green Имам и около 60 мостри на парфюми, направо няма смисъл да си купувам Mr. Green

Ами то затова всички други, които нямат приятелки в козметични магазини, се изумяват, като чуят, че някой е взел мостра...  Peace нищо лично, просто се ядосвам, че раздават с шепи на "наши хора", а за клиенти вечно нямат - българска работа...

# 31
  • Мнения: 738
Под приятелки имах предвид, че съм редовна клиентка и ме познават, не се уточних Peace И нали знаеш, че днеска като ми дадат мостра и утре си купувам парфюм Peace Просто отнощение клиент-продавач, нашите са просто малко по-близки... На всеки му е приятно като получи "по-такова" отношение... Сори за оффа...

# 32
  • София
  • Мнения: 847
Под приятелки имах предвид, че съм редовна клиентка и ме познават, не се уточних Peace И нали знаеш, че днеска като ми дадат мостра и утре си купувам парфюм Peace Просто отнощение клиент-продавач, нашите са просто малко по-близки... На всеки му е приятно като получи "по-такова" отношение... Сори за оффа...

Точно това имах предвид - така е редно да се дават мостри  Peace

# 33
  • Мнения: 9 865
Редовна, нередовна, длъжни са да дават, а те все нямат.

# 34
  • Мнения: 738
Редовна, нередовна, длъжни са да дават, а те все нямат.

Да ама, нали знаеш, че мострите не са някаква неограничена бройка, не могат да ги раздават на всеки поискал. В един момент идва редовен клиент, иска точно определена мостра, но те са ги раздали на някой си, който е влязал за първи път и повече не се е върнал, и клиентът не купува, малко по малко доверието се губи...Отидохме много встрани от темата...

# 35
  • Мнения: 9 865
Изобщо не е така. Естествено, че са ограничено количество, ти винаги ли си наясно какви мостри има, че чак и доверие да изгубиш, това не е някакъв частен чучур за козметично масло и мед, а въпрос на късмет. И нали нередовния клиент може да бъде спечелен за редовен, може да е по-платежоспособен от друг. Права си, изместихме се.

Общи условия

Активация на акаунт