Ресторант за фирмен банкет във Варна

  • 9 384
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 691
Момичета трябва да намеря ресторант за фирмено парти за Нова година във Варна.
Сещате ли се за уютен ресторант който да побира 50 човека? помагайте че времето лети..........

# 1
  • Мнения: 13 512
Старо село- на Акациите
Старата къща- на "8ми ноември"
но и двата са битови.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 691
а някакви телефони или web адреси знаете ли?

# 3
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Евъргрийн в Чайка също е подходящ, не е битов.

# 4
  • Мнения: 674
Старо село- на Акациите
Старата къща- на "8ми ноември"
но и двата са битови.

Къде е по точно този ресторант Старата къща във Варна??

# 5
  • Варна
  • Мнения: 691
аз направих един списък ако момичета се интересувате пуснете ЛС

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 789
аз направих един списък ако момичета се интересувате пуснете ЛС


Интересувам се. Може и тук, предполагам, да го пуснеш?

# 7
  • Мнения: 13 512
Старо село- на Акациите
Старата къща- на "8ми ноември"
но и двата са битови.

Къде е по точно този ресторант Старата къща във Варна??
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=3c2cb6fd2e87beffdf52f017e32ce8 … C2%D0%C8&num=

# 8
  • Мнения: 705
в ресторант "никова къща" направиха нова зала, която е за около 50 човека. мисля, 4е е подходяща за банкет, а кухнята там е много добра.

не знам телефон, но можеш да го намериш на 144   bouquet
 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 789
В Никова къща било много скъпо, а порциите малки.  Thinking

# 10
  • Мнения: 705
В Никова къща било много скъпо, а порциите малки.  Thinking

няма такова нещо - за цените 4естно казано нямам реална предства, но порциите със сигурност са добре, да не кажа - отлични Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 768
Малко късно се включвам, ама ние ще празнуваме тази година в "Златният Лъв".
Миналата година бяхме в "Рико".

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 789
В Никова къща било много скъпо, а порциите малки.  Thinking

няма такова нещо - за цените 4естно казано нямам реална предства, но порциите със сигурност са добре, да не кажа - отлични Simple Smile

Това ми го каза колежката, която е работила при шефа на Никова къща, но в друг ресторант.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Малко късно се включвам, ама ние ще празнуваме тази година в "Златният Лъв".


Имаш би идея какви са условията там? Или за всеки повод и компания различни?  Simple Smile

Ние в момента търсим нещо, но май навсякъде е чалгарско, а аз искам поне 50% от музиката да е диско.  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 2 768
Обадих се за дата, запазих с капаро, менюто е в порядъка на 35-39лв. Това е, действах по стандартната процедура.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Обадих се за дата, запазих с капаро, менюто е в порядъка на 35-39лв. Това е, действах по стандартната процедура.

Аха, ясно. Как е храната там, а музиката (чалга много ли пускат?)

# 16
  • Мнения: 13 512
Обадих се за дата, запазих с капаро, менюто е в порядъка на 35-39лв. Това е, действах по стандартната процедура.
за къде? Пропуснала съм нещо. Laughing

# 17
  • Мнения: 2 768
Малко късно се включвам, ама ние ще празнуваме тази година в "Златният Лъв".
Миналата година бяхме в "Рико".

за тука  Grinning

# 18
  • Мнения: 4 916
Аз бип препоръчала "Сезони" в Морската градина, но като гледам съм закъсняла, вече сте ангажирали ресторант.

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Откъде ли не са ни гонили.
Фиш ресторанта, Тоскана, Чучурите, Евъргрийн, Хоризонт... Не остана  Mr. Green
Тая година ми е дилема, че трябва да има дансинг, да не е псевдо покривки и гробница като Хоризонт, да не е Морска сирена, да не е снобарско, да имат обаче от хубавите вина, да ни изтърпяват простотиите, сервитьорките да са с железни нерви, да има цигански оркестър, да ни изтърпи до 2 часа, да приемат плащане по банка, щото пак не сме взели достатъчно пари и пр и пр

# 20
  • Мнения: 134
Миналата седмица бях на банкет в "Стария чинар" - до училище "Априлов". Това е механа с жива музика и по мои наблюдения побира 75 човека. Има 2 отделни зали, ние бяхме в по- малката. Има жива музика, свирят българска народна и поп музика. Дансингът е малък. Храната е много вкусна. Порциите са големи. Нямахме куверт, излезе около 30лв. на човек.

Тази седмица ходих в "Тоскана", пак на банкет. По- изискано е, по-широко  е и отделните компании не си пречеха. Не се танцува, за съжаление. И приключиха в 12ч.Цените отново са доста приемливи, храната прекрасна. Препоръчвам морската кухня и десертите, домашен сладолед и палачинка с портокалов сос.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Къде точно се намира Стария чинар?  Thinking

Ние още търсим... да не останем с гол г.з накрая.  ooooh!

# 22
  • Мнения: 2 768
Ние освободихме 40 куверта на 23.12 в Златния Лъв  Crossing Arms

Първо ме излъгаха - два дена след нашата резервацията я дадоха на друга група. Уж станала грешка.
После след месец ни казаха, че в неделя DJ им почивал  Shocked и трябва да доплатим да дойде на работа  ooooh!

Отказахме резервацията! С това темпо не знам в следващия момент какво ще ми поднесат, много некоректно отношение.
Не стига това, ами капарото не искат да връщат  #Crazy

# 23
  • Мнения: 134
Стария Чинар е доста неугледен отвън. Намира се на Македония, между Пирин и Отец Паисий.
Според мен е добър избор. Случайно или не, от различни познати чувам, че се канят да празнуват там.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 815
Още един глас за Стария чинар. Обслужването е дорбе, обстановката също, менюто мисля, че би задоволило всеки вкус  Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Ще бъдем в "Одаята".

# 26
  • Мнения: 674
Кое е пък това заведение??   newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Кое е пък това заведение??   newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Срещу завод Дружба, бившия Адмирал.

И аз не знам как е, ще кажа след банкета, който ще е на 14-ти.

# 28
  • Мнения: 705
В Никова къща било много скъпо, а порциите малки.  Thinking

не искам да те разочаровам, ама двете заведения са на едни собственици  Mr. Green все пак изборът е добър, макар 4е за мен Никовата е по-доброто от двете  Peace   

приятно изкарване, 4овек когато е приятна компания, навсякъде ще си изкара добре  Hug

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 789
В Никова къща било много скъпо, а порциите малки.  Thinking

не искам да те разочаровам, ама двете заведения са на едни собственици  Mr. Green все пак изборът е добър, макар 4е за мен Никовата е по-доброто от двете  Peace   

приятно изкарване, 4овек когато е приятна компания, навсякъде ще си изкара добре  Hug

Знам че са на един собственик.  Wink

Колежката ми е работила с него навремето. Та заведението е така да се каже намерено чрез познати. Просто в Никовата къща за датата, която искахме нямаше места.

След механата ще продължим в дискотека - вярвам, че ще си изкараме добре.  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 2 100
Как беше в Одаята? На мен и съпруга ми това ни е любимо заведение. Когато можем отиваме там  Grinning

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Как беше в Одаята? На мен и съпруга ми това ни е любимо заведение. Когато можем отиваме там  Grinning

Добре беше, ама само до 24.30 ч. (е, после ходихме на диско  Wink)

Храната ми хареса, поръчах си пилешко филе със синьо сирене и сметана, даже не можах да си изям порцията...

Обстановката е в стар битов стил, интересно е. Важното е компанията да е добра.  Wink

# 32
  • Мнения: 2 100
Радвам се, че сте се изкарали добре, но както каза:
Цитат
Важното е компанията да е добра.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт