Фотография-20

  • 24 787
  • 567
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 109
ей сега се обаждах в зентекс да питам за мойто почистване. много смотани хора бе!!
питам : Как ги почиствате?
.... ами зависи.
от какво зависи?
..... ами зависи колко е голямо.
и все пак как ги почиствате?
.... ами тези препарати не можете да си ги купите на пазара. никой ги няма освен мен
?!?!?!?! Ами няма да си ги купувам, но все пак....
..... ами... с едни тампони се почистват.
с химикали ли?
.... е... разбира се...

иначе е от 10-20 лв. ако фокуа обаче бил зле, било тежка работа....
абе така ли се говори с клиенти?!

всъщност, КОЙ Е официалния сервиз на Канон?! ако е Зентекс, много зле ! трябват им малко уроци по английски да ги науча на комуникация.

# 556
  • София
  • Мнения: 6 743
Добре де, Теди, ти сега сменяш ли често обективите, как може да се е нацапал  newsm78
Аз бих стояла там до като ми го чистят - вяра нямам на такива  Crossing Arms Whistling
Кали, имам китов, сега си мисля, че всъщност с него на открито бих могла да снимам масови снимки  Mr. Green - нали  Thinking

# 557
  • Мнения: 1 630
Izviniavaite za latinitzata  Embarassed
Uspiah da si skapan komputura s kirilitza i za tova ne se poiaviavam tezi dni

Ted_cat, da az si go duhah sus studenoto na sesuara, no vsicki na koito kajah sled tova mnogo mi se karaha
Az ne vijdam porajenia

Kali, aboslutno sushtoto obiasnenie poluchih ot bruxelska firma
samo deto sumata beshe 50 evro za sled 3 dena i 70 ako go iskam vednaga (no ne mojeshe da gledam kakvo praviat)
osven tova niamalo garantzia ako mi povrediat matritzata, no te "niamalo da ia povrediat"
#2gunfire #2gunfire

# 558
  • Мнения: 2 242
Абе глупости!!! Как да ги няма никой, тия на идиоти ли се правят – продават се цели комплекти барабар с тампоните. Има и отделно кърпички напоени с вещество за еднократна употреба!!! Само че са скъпички и не знам до колко си заслужава. Лично аз ще изчакам да видя колко често ще ми се налага почистване и ще си направя сметката…. Мен и в павилиона се опитаха да ме правят на олигофрен (само и само да си сложат нещо в джобчето) и вече ще пазарувам там в краен случай (гони ме параноята че са твърде големи далавераджии). Та Калина напълно те разбирам – думи от сорта ‘миии десетина – двадесетина” .. „ще виииидииииим” и после БАМ 3 пъти отгоре! вече са ми ясни такива!

Рали ти направо ме уби!!! Какви 50евро! че то има препарати за толкоз (имам бегъл спомен за комплект 150лв newsm78) !!!! Леле верно се нервира'х!

# 559
  • Мнения: 11 307
Рали, то да не би да си с Флекс Тайп, че имаш проблем с кирилизатора?
Знам, че той дава много ненужни усложнения при някои компютри.
Мацки, не смятате ли, че 26 страници стигат?

# 560
  • Мнения: 2 242
Мацки, не смятате ли, че 26 страници стигат?
ако кажем 'да' какво печелим   newsm53 smile3502

# 561
  • София
  • Мнения: 6 743
Мацки, не смятате ли, че 26 страници стигат?
ако кажем 'да' какво печелим   newsm53 smile3502
Би трябвало нова тема  Mr. Green  Party

# 562
  • Мнения: 11 307
Мацки, не смятате ли, че 26 страници стигат?
ако кажем 'да' какво печелим   newsm53 smile3502
Упс, страниците били вече 29 Embarassed
Печелите нова тема

# 563
  • Мнения: 2 242
еее как ни секна приказката за прашинките само  Cry
оки, нова тема нов късмет
че нещо голямо зацикляне - никой не пуска нимки  newsm78 само спамим  Flutter

# 564
# 565
Здравеите, момичета. Слави каза да пускаме снимки и аз реших да го изпълня. Моето снимане е много любителско,но ако ми напишете какво мислите, ще съм ви много благодарна.
[img]http://images24.snimka.bg/005381385.jpg[\img]

# 566
Извиняваите, но нещо съм объркала адреса на снимката.

# 567
  • Мнения: 1 052
Аевин-има нова тема.
Снимката е хубава и закачлива. Лиспва ми рязкост. Мисля, че фокусът ти е малко по-назад.

Общи условия

Активация на акаунт