Въпроси за амниоцинтезата

  • 1 872
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
В коя седмица си.Аз в 17 г.с  ще правя алфа-фетопротеини.Защо се прави БХС,Бях чела някъде,но забравих.Аз съм на 34 години.И мен ме притеснява възрастта ми.

# 16
  • Мнения: 132
Искам да ви попитам още нещо. Казаха ми, че изследването е 4 дневно, в понеделник са пуснали клетките. Дали резултата излиза днес или утре? Сигурно звучи глупаво, но   Sad  предполагам разбирате положението ми ....  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 132
Марго, това изследване БХС се прави по желание по принцип. Моята лекарка изпраща всичките си пациентки, независимо от възрастта им. При мен е малко по-специално, тъй като ми откриха някакъв проблем с щитовидната жлеза и пия Пропицил. Все пак от една страна е хубаво да се направят тези изследвания, защото ти спестяват много по-страшни моменти в бъдеще, но от друга страна чакането е кошмарно, кошмарно ....... Аз съм вече в 20 седм, но ми направиха БХС в 18, а амниоцинтезата в 19 седм.

# 18
  • Мнения: 132
Здравейте мами! Щастлива съм  People Angel  днес ми се обади доцент Кременски и ми съобщи, че резултатите ми са ok - за Даун и другите две по-сериозни болести!!!!!
Пожелавам на всички, които минават по този път да бъдат силни духом и да имат щастието да чуят тези новини!!!!!
На разположение съм на всеки, който иска да сподели нещо по тази тема!!!
Бъдете здрави и щастливи, както и Вашите скъпи дечица!!!!!!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Благодаря ти Joanna.След около 2 седмици и аз се надявам да направя тези изследвания.Дано всичко да е наред. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

Общи условия

Активация на акаунт