Д-р Вълчанова от "Света София"

  • 1 516
  • 8
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Моля Ви, ако някои има лични наблюдения и мнение за Д-р Вълчанова от "Света София" да ги сподели. Слушала съм добри неща за нея, но моля Ви споделете.

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета никой ли не познава тази лекарка. Моля Ви ако знаете нещо, но не искате да го напишете публично ми го пратете на ЛС

# 2
  • Мнения: 2 575
Чудех се дали да ти пиша, защото я познавам бегло - по-скоро е позната на мои близки и понеже аз раждах в Св.София - дойде да ме види, но .........не съм раждала при нея, а само от анестезиоложката чух, че не била най-добрият избор за раждане. Нямам лични впечатления - а иначе е много симпатична, но това едва ли е достатъчнно.

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много ти благодаря. Вече се бях отчаяла, че няко ще ми отговори. Аз нямам лични впечатления за никой лекар в тази болница. Искам да си платя за избор на екип, но не знам кой да избера. Може ли някой да ми препоръчате.

# 4
  • Мнения: 2 575
има доста теми тук - потърси, че аз нямам възможност в момента и естествено бих ти препоръчала моята лекарка - шеф на Патологията там - Д-р Колева.
Раждах секцио - супер е!

# 5
  • Мнения: 13
Доктор Мажена Панова, полякиня е, много е готина. Аз радах при нея, сега кумата ми ще ражда пак  при нея.

# 6
  • Мнения: 125
I az ne znam mnogo za tazi lekarka, no imah neshtastieto da se natakna na neia edna vecher, kogato pomislih che sa mi iztekli vodite. Otidoh v bolnizata kam 22h i vaprosnata lekarka ochevidno speshe. Pregleda me malko grubichko i kato napravi proba, se okaza che ne sa vodite a sam bila poluchila niakakvo techenie. Razvika mi se che vecher bilo samo za speshni sluchai i che vlagalishteto mi ne bilo chisto. Kaza che tehnite pazienti idvali da rajdat s chisti vlagalishta. Izpisa mi "na sliapo" (kakto tia se izrazi tai kato ne beshe iasna prichinata za techenieto) niakakvi sveshtichki, koito az taka i ne slagah, a 2 dni po-kasno vodite mi naistina iztekoha...Inache sam chuvala, che d-r Tashkov i d-r Savova sa mnogo dobri

# 7
  • Мнения: 35 891
подкрепям с 2 ръце за Колева! Имам операция при нея, а сега съм я избрала за лекар, ще бъда със секцио; ако удържиш положението още 1-2 седмици, ще имаш "пресен" разказ!

# 8
  • Мнения: 287
Аз бях оперирана от Д-р Вълчанова, по време на операцията, след нея тя постоянно ме посещаваще и се интересуваше за мен и бебчо. Благодарна съм и за вниманието (почти майчинско) и грижите. Мисля че това е най-добрия (секцио) избор.

Общи условия

Активация на акаунт