Умна и красива като баща си........

  • 4 587
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Голямата - дори по ушите прилича на баща си, скъперничка като него, не търпи чорапи - пак като него, изпада в дълбок размисъл - пак като него.
но затова пък усмихната, кротка, нежна и любвеобвилна като мен.
Много приказлива - от зодията ще да е newsm78

Малката - щедра е като мен. Ината е като мен. Самоуверена е като мен. Изпълнителна - пак като мен.
На баща си само очите е взела, колкото да не е без нищо.

# 76
  • Мнения: 834
Инато, ама инато като майка си. Даже мога да кажа че ме удари в земята по инат. Останалото е на тати. Добре, че е инати иначе щях да си мисля че не съм участвала. Laughing

# 77
  • Русе
  • Мнения: 7 790
Проклето като майка си,красиво като баща си.Трапчинките са от кръстника а сините му очи   newsm78

# 78
  • Мнения: 7 723
Добре, че не е грозна и тъпа като майка си Mr. Green

# 79
  • Мнения: 505
ние пък сме си ги разделили....да има за всеки по нещо

голямото е МОЕТО и по характер и по приказливост.... само дето нищо не разбира от математика..по това ще да прилича на бащата  newsm78
малкото е на ТАТИ вироглаво и своенравно... hahaha Joy

а като цяло ИЗОБЩО не можеш да кажеш че една майка ги е раждала.... хич не си приличат  Thinking

# 80
  • Мнения: 1 503
Ами ние още не сме си го разпределили,но сред страничните хора нещата стоят по следния начин:
 Срещаме някоя лелка и тя "Ооо,на татко си прилича такъв светличък.Само косата е взел от мама".Да но след 20 метра срещаме друга леля,която възкликва "Цеци,да знаеш,на теб се е метнал.Само дето боята е от баща му".А миналата седмица пък една баба ме уби с лафа си-"Детенцето е взело гена на баща си!В личицето,чертичките са ваши,но бащата сигурно е така светличък?!"-под ГЕН ,моля разбирайте ТЕН.

За свекърва ми пък,всичко е на баща му hahaha.Даже е по-скоро като братовчед си,но не и като майка си. Joy.Онзи ден обаче  съобщих,че детето е приказливо като майка си.Ето и една черта от мен Mr. Green.Хубава или лоша,не се знае още...
а ,да ....и е емоционален като майка си.Забравих Simple Smile

А аз самата се надявам да е взел здравите нерви на баща си,умствените му способности също,за визията разбира се нямам нищо против.Искам обаче да е по-комуникативен от него и не толкова отвеян Confused
Ха ,сега,като си го споделих,дано ми се сбъдне Praynig Joy

# 81
# 82
  • Мнения: 4 406
цитирам съпруга си : детето е умно като баща си и красиво като майка си- обратната комбинация би била пагубна за него  Laughing Laughing Laughing

# 83
  • Русе
  • Мнения: 7 790
цитирам съпруга си : детето е умно като баща си и красиво като майка си- обратната комбинация би била пагубна за него  Laughing Laughing Laughing

И ние уж така го правихме а излезе обратното  ooooh!

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбира се, че са умни и красиви като баща си! Нали аз съм им го избирала!

Общи условия

Активация на акаунт