Умна и красива като баща си........

  • 4 591
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Как сте си разпределили детето? Имам предвид основните характеристики на личността му. У нас е - Умна и красива като баща си и сополива като майка си!
Всичко благородно и красиво е от него. Останалото - от мен.  Mr. Green

При вас как е?

Темата е с предимно шегобийски привкус!

# 1
  • Мнения: 2 161
Умни и красиви като майка си.Изобщо всички хубави неща са наследили от майка си.Само голямото човече малко ме разочарова.Няма моя благ характер.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Умна като майка си, пък то физическата прилика със същата се вижда и от самолет. smile3521

# 3
  • Мнения: X
Дъщерята - красива като леля си, творчески настроена  и ревлива  като майка си, срамежлива като баща си.
Синът-нахакан като майка си, умен като баща си,външно  на себе си прилича.

И двамата - инати, два пъти по-големи от майка си.

# 4
  • Мнения: 3 405
Умни и красиви като майка си и баща си  Grinning

И да добавя - големият философ като майка си и приказлив като никой друг, малкият мислител като баща си.

# 5
  • Мнения: 337
Висока и хубава и зеленоока като татко си (бузанки като на майката), енергична, дружелюбна, смехорана, нервачка и вампирела (спи до 4.00 сутрин и после край  Crazy ) пак като мамка си  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
Щерката - хубава и капризна като баща си.
Малкият - наблюдателен и спокоен като майка си.

# 7
  • Мнения: 3 447
Умно и красиво, все едно не е наше  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 17 407
УМни и красиви като баща си и майка си. Голямата е наследила отвратителния характер на баба си( майка ми).

# 9
  • Мнения: 5 680
От кръста нагоре на мама.
От кръста надолу на тате.

# 10
  • Мнения: 516
Умът и инатът са мои, естествено.
Красотата и достойнството са на тати. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 25 597
Само моят синковец ли не е взел нищо хубаво нито от мен, нито от баща си?  Mr. Green
Но пък за сметка на това е обрал всичките ни кусури!  #Cussing out

# 12
  • София
  • Мнения: 4 867
Абсолютни копия на баща си. Но един ден ще станат по-красиви и по-умни и най-после ще заприличат на майка си!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 3 447
Само моят синковец ли не е взел нищо хубаво нито от мен, нито от баща си?  Mr. Green
Но пък за сметка на това е обрал всичките ни кусури!  #Cussing out
И аз съм така, како, споко  Simple Smile

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И двамата ми трола са одрали кожата на баща си. Буквално.  Mr. Green
Ако ги питате тях, ще ви кажат какви са. Laughing

# 15
  • Мнения: 7 474
Красива и лоша като леля си е щерката  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 161
И двамата ми трола са одрали кожата на баща си. Буквално.  Mr. Green
Ако ги питате тях, ще ви кажат какви са. Laughing

Как какви са?Не са ли яйчицата на грухтилчицата?

# 17
  • Мнения: 183
На ехографските снимки, от ембрионална възраст, се опасявах, че ужасно много прилича на баща си.Слава Богу, като се роди, нещата се оправиха.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Красива като свекърва ми  Mr. Green Това, без майтап  Wink
Умна, като баща си и майка си.
Чувствителна и емоционална, като майка си.
И леко крива, като баща си  Mr. Green

# 19
Имам три деца.Толкова са различни,за характери пък да не говорим.

# 20
  • Мнения: 1 072
На ехографските снимки, от ембрионална възраст,...........................

Сега си спомних, че и Ката Космата, в ембрионална възраст / точно се беше появил сърдечен ритъм/ имаше една снимка, на която сянките бяха разположени като личице. 100% се покриваха с този емотикон -  Grinning . Мислех си, че е хубаво някой да наследи неизменната ми, идиотска усмивка.  Mr. Green

Сега просто е взела вечно-еуфоричното ми поведение. Кой-къде ние все сме в някакъв вихър. Лудница. Мъжът ми е герой, да знаете.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 528
красива и лъчезарна като баща си и умна и копие сега на мама ,демек на мене.ИНаче като бебе беше копие на баща си.ИНаче е кротка  и се гримира е опитва се а това тук вече не е наше дете щото ние с баща й на нейната възраст аз съм имала шит език, баща й счупен крайник.А аз никога не се гримирам.Както казва една моя бивша колежка "Tова дете нe си го раждала ти.Открадна си го от болницата." Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 593
Още малка за да бъде честна и обективна оценката Laughing
Обаче си е моя цялата Wink

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Красива като тъщата
проклета като майка си
май само очите са като на тати.
Но ще порасне момичето, че се оправи ....

# 24
  • Мнения: 2 891
Всичко като баща си. С криви и сплескани уши, като моето ляво  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 715
И двете деца са умни като татко си,красиви като майка си ,а по мнение на таткото всичко лошо са взели от бабите.Това ме подсеща как една съседка казва за внучето си:Прилича на баща си по големите уши

# 26
  • Мнения: 700
Казват, че е умна като майка си и красива като баща си newsm78

# 27
  • Мнения: 1 992
Красива като майка си(нищо че прилича на баща си), умна като двамата и инат и за двамата. И много приказлива, нищо общо с майка си. Като баща си.

# 28
  • Мнения: 2 199
Покрай тази тема се сетих за една история за Известен математик и принцеса. Правили са си планове за деца и принцесата подхвърлила "нашите деца ще са умни като теб и красиви като мен  Flutter "...
Математикът отговорил " ами ако са грозни като мен и глупави като тебе  Thinking "

 Crazy

Иначе по темата: баща ми винаги казва, че съм красива като мама  Heart Eyes и умна като него  Flutter
а брат ми красив като него и умен като майка ми Hug

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Инатливи като баща си. Понякога нищо друго не виждам у тях Crossing Arms

# 30
  • Мнения: 1 072
Казват, че е умна като майка си и красива като баща си newsm78

Айнщайн е казвал така за дъщеря си.  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 161
Казват, че е умна като майка си и красива като баща си newsm78

Айнщайн е казвал така за дъщеря си.  Grinning
Горкото дете.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз съм оригинала. Копията са негови.

# 33
  • Мнения: 3 740
Когато видя Бобо за първи път, свекърва ми спонтанно ме успокои:
- Прилича на брат ти, ама ще се оправи.

# 34
  • Мнения: 27 524
Умно като баща си, хубаво като майка си, подредено като баща си и страхливо като майка си  Laughing

# 35
  • Мнения: 306
Наскоро,колеги на мъжа ми,които не ни бяха виждали/мен и дъщеря ни/казаха:Не прилича нито на майка си,нито на татко си,но е невероятна,много е готина! Laughing

# 36
  • Мнения: 4 292
Умно и красиво като татко си.
Всичко отрицателно е от мен.  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 897
Красив като баща си.
Упорит като майка си.
Хитрушко като свеки.
Кротушко като мама.
Общителен и лъчезарен като дядовците си.

# 38
  • Мнения: 475
Разказвам истински лучачай:
Брат и сестра се събират заедно за някакъв празник.......и сестрата започва да обсъжда децата на брат си и своите:
- Митко е работлив като нашия род ,но глупавичък като рода на баща си.
- Петко е ученолюбв като нашия род ,но пък емързелив като роа на баща си.-то ва са нейните деца
-Росица е малко грозноватичка и несръчна ,тоо от вашия род го е взела -обръща се към снаха си.
Направо останахме като втещени и от тогава го имаме като нарицателно..

# 39
  • Мнения: 2 161
Когато родих първото си дете,ахках и охках на всяка среща с роднини колко е красива и съвършена.Когато се прибрах,племенникът на мъжа ми погледна бебето и каза:ти на това бебе хубаво ли му викаш?

# 40
  • Мнения: 2 070
Любопитна, близначе, все наобратно, лесна за гледане, будна, читанка, подвижничка, не обича прясно мляко, обича на вън на просторно, вглъбена, смешна - като майка си

Експресивна, обича ряпа и краставици като баща си, ходи боса и гола постоянно и на външен вид прилича на него.

Музикална, танцувална, общителна - като двамата

# 41
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Умно и красиво, все едно не е наше  Rolling Eyes

И за нашето се отнася същото Laughing

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Умна като майка си,красива като баща си!
Разбирайте тъпа и грозна Mr. Green

# 43
  • Мнения: 205
Красива и приказлива като тати и умна като мен Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 268
Умно и красиво, все едно не е наше  Rolling Eyes
hahahaЕй затова си заслужаваш номинацията!

# 45
  • Мнения: 698
Красив като баща си. Проклетия като майка си.  Peace  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 742
Абсолютни копия на баща си. Но един ден ще станат по-красиви и по-умни и най-после ще заприличат на майка си!  Mr. Green

За моите ли  говориш  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 751
Когато я показах от прозореца в болницата на родите,всички ахнаха"колко е хубавааа"... ShockedАз я погледнах и се учудих"е,кое и е хубавото,приличана свекър ми!?!?"
Иначе,една мноооого противна леля на мъжо ми отсече"красива,като мама и умна,ката тате",а тя на външен вид е цялата на него newsm78 т.е. "нищо на майка си няма"
Безобразен инат,като леля си!!!!!! #Cussing out

# 48
  • София
  • Мнения: 2 958
Красиви и общителни като майка си  , умни като майка си и  баща си.  Laughing
 Ама те и двамата са си неговата зодия  , затова са  забавни, артистични, изобретателни ....Само да не бяха инати , но то не може само хубави неща, нали ? Трябва и малко пипер, за вкус. 

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 16:10 от StaM

# 49
  • Мнения: 162
          Всички ми казват, че ми е одрала кожата. Поне умът  на таткото да беше взело!? А роднините на свекърва ми, вещицата, казват: "ОІОІОІ Тони, ми то малкото кат теб ма, ти ли го ражда?".  Ужас за една млада и неопитна майка.

# 50
  • Мнения: 2 438
В интерес на истината синът ми се метнал на баща си почти изцяло, като облагородяването е от мене. При дъщерята е обратното - прилича на мене, но някои по-малко приятни черти са туширани от баща й. Това по отношение на характерите, иначе по външност са смесени.
Но приказки на роднини от сорта "На детето втората мигла отдясно на левия горен клепач прилича на ..." съм отрязала.

# 51
  • Мнения: 804
Всички хубави качества у децата са по майчина линия - факт!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 958
Всички хубави качества у децата са по майчина линия - факт!

 Peace Хихи, затова се редактирах.

# 53
  • Мнения: 3 447
Умно и красиво, все едно не е наше  Rolling Eyes
hahahaЕй затова си заслужаваш номинацията!
Номинацията за реализъм ли  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 070
синчето прилича на мен по външност,на баща си по характер,
реално погледнато сестра му е в по изгодна позиция
тя прилича на баща си по външност
и е взела моя характер

# 55
  • Мнения: 3 091
Грахулка е одрала кожляка на баба си по бащина линия! т.е. прилича и на баща си, но по външен вид не е от мен!
Като поотрасне, със сигурност ще е зла, мързелива и любовчийка като маМка си и умна и красива като тати. Което всъщност е отлична комбинация от качества, нали?  Wink

# 56
  • Мнения: 71
Визуално е на татко си , но пък щурия характер е наследил от  майка си Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 686
Деца още нямам, ама все си мисля - добре, че съм аз, някога да облагородя малко рода на мъжа ми Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 829
според нашия тати--дъщеричката прилича на него като визия,но пък  е взела моя проклет  характер Wink Wink

сина прилича на мен визуално ,а по характер е на баща си-спокоен,разбиращ,премислящ и т.н.

# 59
  • Мнения: 6 029
Красотата и на двете хич не знам от къде се е взела.
Дъщеря ми е наследила чудния си инат от баща си.
Бебето е ужасен мрънльо, пак като баща си.

# 60
  • Мнения: 1 629
Криво като майка си, ако питаш баща му. Криво като баща си, ако питаш майка му.
Умно и красиво като всеки попитан.
Ако питаш детето, мама е Снежанка, а тати е добричък. Не го заслужаваме това дете, ей!

# 61
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
То нашто не е от нас. Хем красиво, хем мълчи и не говори (разгеле, наскоро се поотпуши), хем подредено. Ама може да се смее, слава богу. Няма да го връщаме.  Naughty

Иначе, е странна мешавица от нас-моите вежди, нос, уста, съпруговите очи и усмивка, но с моя тен и цвят на косата (цвят, когато съм била на неговата възраст, сега нищо външно блондинско нямам). И е насъбрал проклетия и упоритост от двама ни, колкото е побирало.

# 62
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
Голямата - по-красива от майка си и по-умна от баща си  Wink
Малкият - по-красив от баща си и по-усмихнат от майка си  Sunglasses
Иначе каката има силния/проклет характер на баща си и мързела на майка си, а приказва колкото двама ни заедно и повече. За малкия не се знае.

# 63
  • Мнения: 2 577
бе не ни на мен, ни на баща си... newsm78

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Умна е като баща си. Инатът и визията е наследила от мен.

# 65
  • Мнения: 3 034
голямата е с малко луд поглед. от кой го е взела не знам, ние с баща и гледаме благо-благо...

малката се криви като майка си, но ината е на тати. засега не си личи погледа и луд ли е, не е ли....

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Умна като баща си и красива като майка си. PeaceНо ако питаш мъжа ми е ината,непокорна и бъбрива като майка си! Joy

# 67
  • Мнения: 118
 Леле тези деца наши ли са ? smile3529 smile3522 smile3522

# 68
  • Мнения: 1 938
Умни и красиви...Не приличат на нас...
 Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 5 877
Хммм, за физическите характеристики сме се разбрали - очите на мен, косата на тате (все пак аз в никакъв период на живота си не съм била русолява).
Аз обаче имам тайно оръжие - от кръста надолу твърдо прилича на мен.
Що се отнася до характера - много обича да е болна и всички да пърхат около нея - ничий ген не обвинявам пряко (ако ме четат де), ама от мен не е Simple Smile
А женските мурафети ги е наследила от някоя баба или прабаба сигурно, защото на мен и през ум не би ми минало на две години и половина да седя с дантелена рокличка в конната база, да подвиквам през рамо на играещите в пясъка момчетии "Момченцааааа.... момченцаааааа" и като дойде някое наблизо, да изстрелям заканително-доволно "аз шта бамна!" (бамна значеше "прасна с юмрук")! За сведение моя милост до 18-ата си годишнина практикуваше "свенливо гледане през плет".

# 70
  • Мнения: 17 546
Имам три броя. Голямото е взело всичко най-добро и от двамата. Затова решихме, че щом произвеждаме такива качествени деца можем да подобрим популацията още повече следващия път Grinning Родиха се две на веднъж. Едното е абсолютно копие на баща си, но за сега основно изпъкват дефектите  на характера Mr. Green другото е абсолютно мое копие, също с дефектите, та чак се стряскам като се гледам отстрани. Дано се променят нещата, че едва ли аз ще мога да се понеса два пъти, а пък мъж ми ще се пръсне от кеф, че се повтаря Joy Само ме е яд, че нито един от тримата не е синеок, като баща си!

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 14:21 от DarkMoon

# 71
  • Мнения: 674
 Красива като баща си и умна като майка си! Grinning
 То няма как да е красива като мен, щото грам не прилича! Crossing Arms
 Пък дано поне ходи на училище, че баща й много не е обичал..... Joy

# 72
  • Мнения: 4 390
Емоционална, манипулативна и нетърпелива като мен. Отговорна, ученолюбива, но и разсеяна като баща си, инатеста - на двама ни, много приказлива - на никого от нас двамата.
Външно - мое подобрено издание.

# 73
  • София
  • Мнения: 38 476
Габриела външно е цялата на мен. Клонирала съм се. Само май ушите са на баща и. Mr. Green

Само дето и двамата се чудим при такива бавни и спокойни родители откъде се взе това дете-бързак?

# 74
  • Мнения: 2 407
Красива като тате,умна като мама!

# 75
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Голямата - дори по ушите прилича на баща си, скъперничка като него, не търпи чорапи - пак като него, изпада в дълбок размисъл - пак като него.
но затова пък усмихната, кротка, нежна и любвеобвилна като мен.
Много приказлива - от зодията ще да е newsm78

Малката - щедра е като мен. Ината е като мен. Самоуверена е като мен. Изпълнителна - пак като мен.
На баща си само очите е взела, колкото да не е без нищо.

# 76
  • Мнения: 834
Инато, ама инато като майка си. Даже мога да кажа че ме удари в земята по инат. Останалото е на тати. Добре, че е инати иначе щях да си мисля че не съм участвала. Laughing

# 77
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Проклето като майка си,красиво като баща си.Трапчинките са от кръстника а сините му очи   newsm78

# 78
  • Мнения: 7 723
Добре, че не е грозна и тъпа като майка си Mr. Green

# 79
  • Мнения: 505
ние пък сме си ги разделили....да има за всеки по нещо

голямото е МОЕТО и по характер и по приказливост.... само дето нищо не разбира от математика..по това ще да прилича на бащата  newsm78
малкото е на ТАТИ вироглаво и своенравно... hahaha Joy

а като цяло ИЗОБЩО не можеш да кажеш че една майка ги е раждала.... хич не си приличат  Thinking

# 80
  • Мнения: 1 503
Ами ние още не сме си го разпределили,но сред страничните хора нещата стоят по следния начин:
 Срещаме някоя лелка и тя "Ооо,на татко си прилича такъв светличък.Само косата е взел от мама".Да но след 20 метра срещаме друга леля,която възкликва "Цеци,да знаеш,на теб се е метнал.Само дето боята е от баща му".А миналата седмица пък една баба ме уби с лафа си-"Детенцето е взело гена на баща си!В личицето,чертичките са ваши,но бащата сигурно е така светличък?!"-под ГЕН ,моля разбирайте ТЕН.

За свекърва ми пък,всичко е на баща му hahaha.Даже е по-скоро като братовчед си,но не и като майка си. Joy.Онзи ден обаче  съобщих,че детето е приказливо като майка си.Ето и една черта от мен Mr. Green.Хубава или лоша,не се знае още...
а ,да ....и е емоционален като майка си.Забравих Simple Smile

А аз самата се надявам да е взел здравите нерви на баща си,умствените му способности също,за визията разбира се нямам нищо против.Искам обаче да е по-комуникативен от него и не толкова отвеян Confused
Ха ,сега,като си го споделих,дано ми се сбъдне Praynig Joy

# 81
# 82
  • Мнения: 4 406
цитирам съпруга си : детето е умно като баща си и красиво като майка си- обратната комбинация би била пагубна за него  Laughing Laughing Laughing

# 83
  • Русе
  • Мнения: 7 794
цитирам съпруга си : детето е умно като баща си и красиво като майка си- обратната комбинация би била пагубна за него  Laughing Laughing Laughing

И ние уж така го правихме а излезе обратното  ooooh!

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбира се, че са умни и красиви като баща си! Нали аз съм им го избирала!

Общи условия

Активация на акаунт