Мъжът ми има връзка :(

  • 12 117
  • 120
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 556
Също искам да допълня, че ако някой ти е писнал и не ти е реално до него, ако ще супер мил и любвеобилен да е, ефектът е само обратен. Както и като си си паднал по някого, дори и номера да ти върти, продължаваш да напираш поне известно време. Факт от живота просто. Аз не бих се мазнила на мъж, за да ме оцени и да разбере какво губи. Като си ида, ще го разбере и още как. Казвам го не само на думи, винаги съм действала така и знам, че нещо, което не ти изнася, не трябва да се търпи. Всичко друго е загуба на време и нерви най-вече.

# 46
  • София
  • Мнения: 13 206
Tess, напълно подкрепям!!!

# 47
  • Мнения: 515

След като толкова време ме е баламосвал и лъгал, не вярвам, че сега ще си признае всичко. Очни ставки нямам намерения да правя. Ако няма промяна и не приключи всичко просто ще си събера багажа. Това все пак си е неговият живот.

Това според мен е най- глупавото което ще направиш ако всичко се окаже истина и се стигне до раздяла. Защо ти да си събираш багажа, моля те не го прави, да си ходи той,   smile3513 след като е надробил такава каша.

# 48
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ми аз мисля, 4е ниЩо не можеШ и не трябва да правиШ. освен, естествено, да разбереШ и евентуално, разреШиШ ваШите ли4ни проблеми. от там нататък, смятам всякакви тактики и борби за излиШни. ако мъжът ти желае, си остава със семейството, ако не, не виждам от какъв зор Ще си губиШ времето да го коткаШ, ласкаеШ и к'вото там било друго. аз давам пълна свобода и хи4 не искам до себе си 4овек, за когото трябва да се боря с всяка появила се мацка. на сила хубост... и т.н.

# 49
Много сте прави. Лудетина, Тесс, Ваче... всички сте прави. Като се замисля и като се върна назад, не мога да повярвам, че чак сега осъзнах, че имат връзка. В началото много съжалявах колежката му. Никак не й е лек живота, няма родители, близки, няма при кого да отиде. Търпи ежедневни пиянства и побои. Наистина вярвах, че мъжът ми й помага като колега и приятел. А и той така ми представяше нещата. Ох, каква патка съм била ooooh!

Последните постове само се припокриват с това, което аз мисля. Това и му казах онзи ден като говорихме. Животът си е негов, да го живее както иска и с когото иска, само да ме информира. Тъй като той беше категоричен, че иска да е с мен, не намерих смисъл да коментираме колежката и да поставям условия.
Със сигурност ще проведем пак един тежък разговор, няма начин. Даже няма да е само един. Да видим каква ще е развръзката....

Още веднъж искам да благодаря на всички за съветите. Тъй като на живо не съм споделила с никой какво става и всичко трупам в себе си, ми се отрази много добре да чуя вашите мнения Hug

# 50
  • Мнения: 385
Дано има добър край за теб и семейството ти тази история, аз ти пожелавам успех отстоявай себе си и щади чувствата си. newsm10

# 51
  • Мнения: 62
когато се опитах да ти дам съвет не знаех че и праща sms,,надявах се да са те заблудили,,,трудно е да те съветвам ooooh!моя си знае изневери ли ми -вън smile3513и знае че така ще бъде!той да си му мисли,,,,казвала съм го много пъти /пет деца да имам,на пътя ще спя,ще прося ако трябва но предател до мене-не!                             Достойнството си да запазя съумях-разпъваха ме сили не познати! Горчилки пих и низости познах-но никога не паднах на колене!Дори пред тази дето ме роди-пред нейните зеници просълзени стоях виновница за хиляди вини разкаяна но не и на колене!Когато трябваше да разбера,че си отива любовта от мене почувствах че от мъка ще умра но пак не паднах на колене!         успех мила дано вземеш най доброто решение! Peace                                               

# 52
  • София
  • Мнения: 13 206
Тъй като той беше категоричен, че иска да е с мен, не намерих смисъл да коментираме колежката и да поставям условия.
Със сигурност ще проведем пак един тежък разговор, няма начин. Даже няма да е само един. Да видим каква ще е развръзката....

Още веднъж искам да благодаря на всички за съветите. Тъй като на живо не съм споделила с никой какво става и всичко трупам в себе си, ми се отрази много добре да чуя вашите мнения Hug

Ами той ще е категоричен, разбира се! Може би не е съвсем сигурен какво иска да прави. Първата реакция е човек да си запази семейството. Затова ти е казал така. Сигурно и така мисли, но кой не иска да си запази семейството и да има любовница. Аз много рядко се изказвам по такива теми и така категорично, защото не знам куп обстоятелства. Не познавам теб, мъжа ти, колежката. Но това, което чета ми подсказва, че има връзка. И това с гушкането дето си прочела... Confused
Аз лично бих провела разговор. За себе си не съм сигурна, че ще е спокоен. Но не търси вината в себе си. По принцип всеки в една връзка има някаква вина, но не се дръж като виновна в стила "Аз ще се поправя и той ще спре да се вижда с колежката". Ситуацията е сложна и защото след като й е шеф сигурно взима по-висока заплата от нея. т.е. едва ли ще му бъде удобно той да напусне. Не върви пък и да й каже тя да напуска. Не знам... сложно е  Confused Мисля си, че ако той наистина има желание нещата ще се подредят. Ти си познаваш човека и знаеш как и какво ще му кажеш. Деликатно е! Хем да не го "затвориш" за разговора, хем пък да покажеш, че компромиса не трябва да е само от твоя страна. Разбира се ако искаш да останете заедно.

За споделянето... ако имаш някой наистина много добър близък приятел - сподели. Ако пък мислиш, че тук анонимно е по-добре, прави го така. Ама не го дръж в себе си. Така няма да си помогнеш, точно напротив ще действаш все по-неадекватно. Също така слушай инстинктите си, независимо какво четеш тук. Ти си в ситуацията. Ние сме отстрани и е трудно да преценим някои неща.
Успех ти пожелавам! Пожелавам ти да запазиш семейството си и занапред всичко да остане само лош спомен. Ако мъжът ти е стъпил един път накриво не значи, че пак ще го направи.
Успех!   bouquet

# 53
  • Мнения: 669
Този смс е ужасен! Sad Направо би ми се скъсало сърцето... Ако мъжа ми напише нещо подобно на някоя мацка, ще съм сигурна, че е влюбен в нея.  Cry Аз лично не бих изтърпяла такова нещо. Жестоко намразвам човек, който ме предава така( явно съм голям егоист), не мога да го гледам, не искам да го целувам, за друго и дума не може  да става. Какви мили очи, какво глезене-абсурд! Веднага провеждам разговор без да крещя и обвинявам, казвам какво знам и мисля, а оттам каквото стане! Нямам нерви за да търпя и изчаквам на някой да му дойде настроението да ми каже какво му е, това може да продължи години, в които аз ще се разяждам от кошмарни мисли и фантазии! Ще се отрази на брака ми и пак аз ще съм виновна! Миличка, дано при вас всичко това е безобидно увлечение и твоят човек прекрати взаимоотношенията си с тази дама! Успех! Hug

# 54
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мога само да ти пожелая да намериш сили и да запазиш семейството си.  Hug

Но не вярвам всичко да си дойде на мястото, докато продължат да работят заедно.

# 55
  • Мнения: 3 674
Не знам дали колежката на мъжа ти чете  форума или не...и дали ще се разпознае,ама все ми е  тая. Обаче едно  ще и кажа че това дето го прави на другите, ще се върне към нея с тройна сила. Каквото ис е  надробила това и ще сърба...не и завиждам просто.Никой не може да избяга от законите на Вселената... Wink  Аз ако съм на теб...ще говоря с нея директно очи в очи...и ще разбере " тя от къде изгрява слънцето".  Naughty Желая ти  успех  и разешаване на ситуацията.. в полза на семейството ви. Hug

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 13:01 от roza66

# 56
Не знам какво да кажа, освен още веднъж да ви благодаря Hug
Много ми е полезно да прочета гледната точка на всеки.
Естествено, че ще действам най-вече инстинктивно. В никакъв случай няма да правя скандали или да ходя да говоря с колежката. Просто не съм такъв човек, а и не виждам смисъл да го правя.
Имам голяма надежда, че нещата ще се оправят Praynig

Относно смс-а.... това беше най-големият шамар, който получих. Наистина ми се скъса сърцето. Първосигнално му звъннах да се прибира. Само като си ги представих в офиса, гушкащи се Sick Ужасно е - обидата, предателството, не мога да опиша с думи как се почувствах.... Както и да е, дано това да остане в миналото.

# 57
  • София
  • Мнения: 397
 Може и да не са те лъгали, а наистина да е било на основа съчувствие и приятелство. Лошото е, че мъжете умират да играят закрилници и спасители,а тя щом няма други близки,намира в него единствената си утеха и всичко това явно е прерастнало в нещо доста по-силно. В такива случаи образът на другия обикновено се идеализира, особено ако връзката не е консумирана. Не мисля, че след каквито и да било срещи и разговори, като останат заедно сами чувствата им ще се променят. А постоянно да чувстваш едно и да си налагаш да правиш друго е почти непосилно. Като изход виждам или раздяла между тях двамата или да ги оставиш като досега и да чакаш естествената развръзка на тази история. Освен ако не решиш да се разделите вие двамата, но мисля че нито един от участниците не желае това.

# 58
Мога само да ти кажа ,че ти съчувствам най-искрено.В същото положение съм като теб .И аз в неделя разбрах ,по същия начин като теб ,че има  и е имал връзкИ ,не една само ...И при нас ситуацията е горе-долу същата пак с жени покрай работата му,която е такава ,че се среща постоянно с хора.
Чуствам се ужасно обидена,защото е вечно зает и ми липсваше на мен и детето и за това се карахме постоянно ,и все се надявах ,че ще намери време да оправим нещата между нас,а той го е пилял заради други хора.От това ме боли най-много ,не толкова,че може да е спал с друга  Cry

Не иска да се разделяме,аз също ,но ужасно боли ,вече 4 дена живея като насън и само това мисля,пренебрегвам си детето ,искам да остана сама някак си ,а няма как.Как да му повярвам за каквото и да било от тук нататък.

Спирам да пиша,че пак се разстроих,наистина пожелавам и на теб и на мен ,да успеем да преодолеем нещата и да бъдем щастливи.

# 59
  • Мнения: 141
каквато и да е развръзката на тази история,даже и да е като в приказките,жалкото е,4е никога,ама никога пове4е тази жена няма да има доверие в мъжа си и ве4но ще го подозира,дебне и най-важното-тя ще се изтормози.Слу4и ли се веднъж подобно нещо,сложи му пепел на това семейство.Дори и да не се разпадне,то просто ще крета.

Общи условия

Активация на акаунт