Използвате ли интимен душ-гел и какъв?

  • 17 655
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 412
Явно никой не използва красная линия-аз го използвам и съм доволна Joy

# 31
  • Мнения: 1 483
Явно никой не използва красная линия-аз го използвам и съм доволна Joy

Аз незнаех,че имат и интимен душгел

# 32
  • Мнения: 53
Абе , имат.Не е лош като миризма, но не бих го използвала.Дразни ми се кожата.

# 33
  • Мнения: 1 233
Лактацид Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 148
Явно никой не използва красная линия-аз го използвам и съм доволна Joy
Аз едно време бях доста доволна от него.

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 2 967
Еvery day - доволна съм. Пък и цената е добра.

И аз така Simple Smile

# 37
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755

А това сапунче от аптека ли го купуваш и каква му е цената?

Да, от аптеката.Има го в Марешки и още 2- 3 аптеки.Цената му е около 8 лв.Не мирише, но е много полезен за кожата на моето бебче. Препоръчва се за много чувствителна кожа, при атопичен дерматит, при суха кожа.

Много ти благодаря!  bouquet Аз сега купих за детенце Себамед, но ще пробвам и с този сапун , защото тя е с Атопичен дерматит. Благодаря , още един път!  bouquet

# 38
  • Мнения: 53
Иржи,щом си купила сапунче на себамед, не се притеснявай. В началото и аз бях с него. По-важното е да мажеш кожата на детето с млякото на A-Derma - Exomega  2 пъти в деня, ако има обриви. На моята дъщеря й се беше получила рана на лицето и само с това се оправи след кортикостероида. Дори и аз си слагам от това мляко ,когато почувствам сухота по кожата. Струва 25/27 лв ,но ще ти издържи много дълго време.
Извинявайте ,момичета че се отклоних от темата, но счетох за необходимо да споделя своя опит и да помогна на повече майчици.

# 39
  • Мнения: 45
И аз използвам Лактацид.Не дразни и има приятен аромат.

# 40
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Ma-Mi-E , голямо Благодаря   bouquet за информацията! Ще взема да купя и това мляко!   bouquet

Красная линия също е добро! Peace

# 41
  • Мнения: 126
NIVEA с лайка.

# 42
  • Мнения: 3 410
Много съм доволна от един течен сапун с алое, освен за интимен сапун, го използвам и за лице. Много добре успокоява, действа антибактериално, противовъзпалително, супер икономичен http://www.aloebulgaria.com/index.php?option=com_content&task=view&id=183

# 43
  • софия
  • Мнения: 105
Лактацит  Grinning

# 44
  • Мнения: 389
Лактацид! Честно казано освен него, друг интимен гел не съм ползвала и нямам база за сравнение, но от Лактацида съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт