Режим на Пиер Дюкан - 49 част

  • 23 940
  • 612
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 980
о.к да поговорим тогава  за дрехи. Днес отидох при шивачката си да се консултирам за тоалета за Нова година, фирмения банкет и тем подобни седянки.. Тя ми каза " Като те гледам с кви темпове слабееш, никви нови тоалети ! " И сега ще ми шие секси тоалет от миналогодишния ми панталон ( който виси ама виси, но плата е страхотен) и една стара черна риза. Ще излезе нещо мноУ секси. Ще ви се демонстрирам със снимка като станат!!  Peace

# 46
  • Мнения: 359
пОНЕ ДА ВИ ПРИЗНАЯ ДОБРИЯ ВКУС КЪМ МЪЖЕ!
Да на моногамността и от мен, другото си ми е предателство!
Добре, че поне сънищата са безплатни и не могат да те осъдят за действията там!
За любителите на Владо от сървайвър има темичка в клюкарника!
За всички с доброто настроение днес мерси и утре в същия дух!

# 47
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Оооо седите си вие там където ви оставих..при чуждите мъже  Sunglasses

# 48
  • Мнения: 3 360
Блеки- HugМисля,че на Нова година и тоз секси тоалет може да ти висне LaughingДано! Peace
Аз сега си обух един стар спортен панталон,който не ми ставаше от преди да забременея с второто дете-значи повече от три години GrinningДа,ама сега влязох  Naughty

Хайде спокойна и романтична вечер,момичета!

# 49
  • Мнения: 980
Блеки- HugМисля,че на Нова година и тоз секси тоалет може да ти висне LaughingДано! Peace
Аз сега си обух един стар спортен панталон,който не ми ставаше от преди да забременея с второто дете-значи повече от три години GrinningДа,ама сега влязох  Naughty

Хайде спокойна и романтична вечер,момичета!



Браво ! Супер ! Обичам такива новини за висящи дрехи и смъкващи се гащи...( не си мислете лошо, панталони имам предвид!) smile3521 smile3501
Айде аз отивам на рожден ден на племенницата , ще изям две, три пилешки истории..квито има !

# 50
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
блеки- изчакай според мен още с шиенето на тоалети , до Нова Година съвсем ще ти висне всичко  Wink
Прочетох туй за какаото, което вещи беше пуснала... и какво..значи може да се яде така ли..по -малко  newsm78

# 51
  • Мнения: 296
Добър вечер и от мен.
Да благодаря,че сте публикували тази хубава рецепта с пилешките дробчета и лук на фурна с кисело мляко и кисели краставички.Страхотна е. smile3521Толкова добре си хапнах,даже мъжа ми като пробва без малко да се включи и той към нас. Mr. Green
Да ви поздравя и аз с хубавия избор на компанийката за кафе,нареждам се и аз на опашката. newsm53

# 52
  • Мнения: 5 873
Записвам се и бягам по задачи. Tired

Целувки и прегръдки. HugЛека вечер.  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 2 245
Ей, момичета, ама то не можа така! Човек никъде не трябва да ходи... изпуска най-хубавите неща....може ли понеже съм изпуснала кафето да си поканя този мъж на вечеря? Не ми е точно тип, че са му светли очите. но....



Ако той е зает и този става.... ама и той със светли очи ...  newsm78
Нещо се побърквам явно... Crazy




Нещо много ми е тъпо... КриHug какво стана с "оня" сайт дето щеше да ми го пускаш на лични?  Wink

# 54
Добра Ви вечер на всички  Heart Eyes
Честита тема, минавам бързичко да се запиша и да чета после. Whistling
Вещи, може ли когато ти е удобно да ме върнеш в списъка с отслабващите ?

# 55
  • Мнения: 2 180
От сайта на Вещи най-много ми хареса това: "Как е възможно в 5 гр какао да има 4 гр въгл и 3 г фибри?"  hahaha
Аз съм си вкъщи, освиних се яко с гъби, сирене, кремче и сега мляко с КАКАО и нес кафе.  Joy
Хиля се, ама не ми е весело.  Rolling Eyes

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Добра Ви вечер на всички  Heart Eyes
Честита тема, минавам бързичко да се запиша и да чета после. Whistling
Вещи, може ли когато ти е удобно да ме върнеш в списъка с отслабващите ?
Мисля, че наистина ти е време за трета фаза, знаеш, че и тогава се сваля, нали Simple Smile и килцата ще си дойдат на мястото  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 3 090
Мише, признавам, че го търсих само веднъж Embarassed нещо всичко ми е нанагорно тия дни Embarassed
Кучката ми не се даде. Пусто да остане, дава на уличния пес, а на високопородист красавец не ще.  #Cussing out

# 58
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Здравейте сладурки  Hug
Не мога да се включвам през деня и сега от 1 час насам наваксвам написаното - 22 страници!!! Уау, то писане, писане, ама няма изчитане!
Добре дошли на всички нови, успех ви желая.
Честито на свалилите - продължавайте в същия дух.
Пепери с теб продължаваме паралелно да трепем килограмите, поздрави!
Вие на какви мъже сте го ударили, не е за разправяне. Човек би си помислил, че сте на секс въздържание, а не на въглехидратно такова  Joy Joy Joy
То като се замисля каква всъщност е разликата между хубав мъж и голя-я-я-м Ш /нямя да развалам режима с тази дума  Laughing Laughing/ Удоволствието от двете си е почти съизмеримо  Joy Joy Joy Joy Joy
Хайде да почерпя и с един хубавец от мен, Хю Джакман

Лека и много страстна вечер ви желая!

# 59
  • Мнения: 556
Тази седмица била седмицата на приятелството.По този повод ми изпратиха това по скайп и аз го пиша на всички вас:


Добрият приятел ще плати гаранцията, за да те извади от затвора....
Но истинският приятел ще седи зедно с теб, казвайки:”Прецакахме се, но пък се забавлявахме!”
Гордея се, че съм твой приятел!
Трябва да прочетеш всичко надолу до последното изречение и не прескачай!
Разбрах, че...
Животът е като тоалетна хартия.
Колкото си по-близко до края, толкова по-бързо минава.
Разбрах, че....
Tрябва да сме благодарни, че Господ не ни дава
всичко, за което го молим.
Разбрах, че....
Парите не могат да купят класа.
Разбрах, че... малките ежедневни неща, които ни се случват, правят живота толкова грандиозен.
Разбрах че....
Под твърдата обвивка на всеки се крие някой,
който иска да бъде оценен и обичан.
Разбрах, че....
Господ не е създал всичко за един ден
Какво ме кара да мисля, че аз ще мога?
Разбах, че....
Игнорирането на фактите не променя фактите.
Разбрах, че....
Колкото по-малко време имам за работа,
толкова повече работи свършвам.
За всички вас....   Прочетете
всичко надолу, до последното изречение!
Сега е Национална Седмица на Приятелството. 
Покажете на приятелите си, колко ги обичате.
Изпратете това на всеки, който считате за ПРИЯТЕЛ!
Даже, ако трябва да го изпратите обратно на този, който ви го е изпратил.
Ако се върне при вас,
знайте, че имате много приятели.
ЧЕСТИТА СЕДМИЦА НА ПРИЯТЕЛСТВОТО!!!!!!
ТИ СИ МОЙ ПРИЯТЕЛ И ЗА МЕН Е ЧЕСТ.
Обичам те, защото ти за мен си....
Истински приятел.
И ако не пол уча това обратно, ще разбера намека.
Просто исках да ти кажа,че дори никога повече да не си говоря с теб,ще погледна напред и ще те уважавам и ще те ценя! Ти си специален за мен и си променил живота ми!Прати това на  всичките си прияели,независимо колко често си говорите или колко сте близки!Покажи на приятелите си че не си ги забравил и кажи на новите,че никога няма да ги забравиш!Запомни,че всеки има нужда от приятели!Утре твоята любов ще осъзнае колко много те обича между 1 и 4 сутринта!прати това поне на 15 човека.Ако си получил това,то значи,че за човека,който ти го е пратил ти означаваш много,каквото и да е било ти приятел,приялтелка или гадже...Ти си обичан..накарай и твоите приятели да се чувстват така


Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт