ПРЕВРЪЗКИ ЗА РОДИЛКИ

  • 9 988
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6
ЗДРАВЕЙТЕ,
СЛУЧАЙНО ДА ЗНАЕТЕ ОТКЪДЕ ДА СИ КУПЯ ПРЕВРЪЗКИ ЗА  БРЕМЕННИ И ЕДНОКРАТНИ БИКИНИ??

МЕРСИ

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 995
Има ги в бебешките магазини където продават памперсите и в аптеките сигурно ги има!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Трябва да ги има в големите аптеки.

# 3
  • Мнения: 1 701
За такива превръзки за пръв път чувам...  newsm78 На мен ми вършеха работа обикновени нощни превръзки.
Гащи за еднократна употреба продават в големите магазини за бебешки стоки, аз си бях купила от Штъркел, но може да има и по аптеките.

# 4
  • Мнения: 3 447
В аптеките около Пирогов ги има. На мен обаче не ми бяха удобни, защото нямат крилца. Нормални ноюни превръзки с крилца вършат по-добра работа.

# 5
  • Мнения: 68
тези превръзки са страхотни като памперси ас и не пропускат в аптеката до Шейново си ги купих

# 6
  • София
  • Мнения: 295
Такива превръзки се продават в аптеките около болниците и в санитариите. Мен ме насочиха към аптеката на Попа - като тръгнеш от Булгартабак по Васил Левски, в посока НДК, аптеката е до един магазин за обувки. Не знам дали си от София всъщност...
А за еднократните гащи - аз лично си купих от Пигис Хаус.

# 7
  • Мнения: 545
Аз лично съм ги виждала в Хиполенд,но превръзките и на мен не ми бяха удобни,използвах нощни с крилца(памучни).

# 8
  • Мнения: 589
В аптеката до Шейново. Фармацевтката даже ми препоръча за си взема специални памперси  Laughing за родилки, екстра ми беше с тях

# 9
  • София
  • Мнения: 4 588
Знам, че в някои бебешки магазини ги има. Аз си  взех от аптеката на Шейново, където раждах.
предполагам, че и по аптеките на другите болници ги има.

# 10
  • Мнения: 1 264
Малко встрани от темата - имах такива превръзки, но не ги понасях, както и обикновените. Единствено лигнин можех да ползвам.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Има ги и в он-лайн бебешките магазини, аз лично си ги бях поръчала, понеже не можех да обикалям.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 234
Има ги и в он-лайн бебешките магазини, аз лично си ги бях поръчала, понеже не можех да обикалям.
Ако е удобно, може ли линк?
Или някой да знае във Варна къде продават такива? Този път искам да си взема, поне за първите дни, че с лигнина никак не ми беше удобно.

# 13
  • Мнения: 27 524
Не знам, но само да кажа, че нито тези превръзки, нито тези бикини изобщо ми влязоха в употреба  Peace
Едни обикновени памучни гащички и едни нормални нощни превръзки вършат идеална работа  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 818
Мда, аз се бях запасила с 3 пакета - явно съм очаквала големи кървища  Mr. Green Нужен ми беше половин...

# 15
  • Мнения: 83
в първите дни и на мене ми беше много удобно с памперси за родилки,след това си слагах малко по дебели превръзки и гащички

# 16
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Наскоро една дружка си взе превръзки от аптеката срещу "Св. Анна" /бившата окръжна болница/, а еднократни бикини гледах в Хиполенд.

# 17
  • Мнения: 417
Аз препоръчвам лигнин вместо превръзки,много по-удобни са ако има епизотомия Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Такива превръзки има в санитарната аптека на Попа, до Булгартабак, намира се на бул. В. Левски. Супер доволна съм от тях. Не помня дали бяха с крилца или без, но никога не са ми цапали гащите или нощницата. Удобни ми бяха. Нито нощните с крилца, нито лигнина ми свършиха работа. Нощните не успяваха да поемат всичко и пропускаха, а лигнина за мен е най-отвратителното нещо, втрисам се чак като се сетя   ooooh!
Предполагам, че в повечето аптеки в близост до болници или санитарните ще има от тези превръзки. Леко раждане! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 621
Едни обикновени памучни гащички и едни нормални нощни превръзки вършат идеална работа  Simple Smile
Това използвах и аз Peace

# 20
  • Мнения: 96
в първите дни и на мене ми беше много удобно с памперси за родилки,след това си слагах малко по дебели превръзки и гащички
Peace Можеш да си ги купиш от всяка аптека, ако нямат правят поръчки. Просто попитай в най - близката до вас.

# 21
  • Мнения: 311
До Шейново има 2 аптеки, аз съм си купувала от тази която не е от страната на болницата, а срещу нея. Честно казано не са много удобни и лично аз не съм ги ползвала много.

# 22
  • Мнения: 243

Едни обикновени памучни гащички и едни нормални нощни превръзки вършат идеална работа  Simple Smile

Това е абсолютно достатъчно Hug

Общи условия

Активация на акаунт