Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД

  • 34 868
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
МАЙ НИКОЙ НЯМА ДАННИ

# 16
Osven che e dalgo mnogo skapo i prodaljitelno mai mai e i bezpolezno i bezsmisleno Sad Dano nesam prav no ima neshto gnilo! Za sega prodaljavam, skoro shte pusna oshte info. (sori za latinskite bukvi no nemoga  s bg.)

# 17
Пълен мошеник. Изкарва пари на гърба на болни хора.
Пълен мошеник. Изкарва пари на гърба на болни хора.

# 18
  • Мнения: 6 417
859 20 38
0885 54 09 34
0884 83 61 10

# 19
Здравейте! От скоро започнах и аз да ходя при Анета. За нея чувам общо взето противоречиви мнения и нищо конкретно  и честно казано съм доста скептична на този етап, но ще видим. Много е скъпо, взема по 20 лева на сеанс, а се ходи всеки делничен ден, за да имало ефект според нея...... Confused Решила съм да ходя един месец и пак да си пусна изследвания и ако нищо не се е променило, няма да си давам парите повече, просто ще отида при добър лекар специалист. Адски скъпо е, точно поради тази причина ми се струва, че има нещо гнило  Thinking  дано не съм права. Дано не се окаже поредната измамничка, която си e измислила лесен начин за изкарване на пари. Ако на някой наистина е помогнала, нека да пише тук. Там има една жена, която ходи при нея от 2 години и ми каза,че много й е помогнала преди и сега ходи само, за да се поддържа, дано да е така.

# 20
Всеки се чуди, всеки пита, но отговор конкретен няма! Със сигурност ще се повдигне завесата на 02. о4 2009г. по НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ от 22.30ч. Надявам се там ще се разбере истината за Анета Ганчева. НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ  02.04.2009г. 22.30Ч.

# 21
Не зная кой се чуди и кой  и за какво се пита, но за себе си мога да кажа , че живея втори живот.Предполагам ,че и още някой в 22:30 по Нова телевизия ще иска да благодари за това ,че е още на тази земя. Наистина методът е непознат, но всъщност какво ме интересува какъв  е методът, аз съм жива ,разбирате ли , гледам небето и слънцето, гледам детето си и въобще не се чудя.
Поклон Анета, бъди  жива и здрава, защото хората имат нужда от теб.

# 22
0885540934 и 028592038. това са нейните телефони, но да ви кажа вече два или три пъти съм звъняла и само ми казват че  е заета жената и че ще ми се обадят когато се освободи. до сега никой не ми се е обадил.

# 23
Не зная кой се чуди и кой  и за какво се пита, но за себе си мога да кажа , че живея втори живот.Предполагам ,че и още някой в 22:30 по Нова телевизия ще иска да благодари за това ,че е още на тази земя. Наистина методът е непознат, но всъщност какво ме интересува какъв  е методът, аз съм жива ,разбирате ли , гледам небето и слънцето, гледам детето си и въобще не се чудя.
Поклон Анета, бъди  жива и здрава, защото хората имат нужда от теб.
. можеш ли да ми кажеш къде се намира на кой адрес ? ще ти бъда много благодарна!!!!

# 24
Гледайте внимателно и другите епизоди на ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА на 09 и 10 .04. 09.г. Незнам дали е помогнала на някои но на тези хора не е, та дори е навредила ! Алчноста скруполи и морал няма!!! Също като Анета Ганчева... Жалко за хората които сляпо й вярват и й се доверяват Sad

# 25
# 26
За тръшкащата се мама  май много гледа ТВ Европа там лекуват от екрана и магии развалят и енергетиката оправят. Доколкото разбрах г-жа Ганчева лекува мануално надявам се ръцете й не са няколко километра

# 27
Едно не мота да разбера тозе страдалец татко какно иска  да му върнат парите или детето да му е здраво.  Голяма глупост рече ,че химиотерапията превърнала злокачествения тумор в доброкачествен. направо е за носител на Нобелова награда. Май детето му вече не е болно и той смело си иска парите така с един удар два заека.

# 28
Радвам се че обсъждате, необходими са много мнения ,но е много важно да разберем цялата история и тогава да бъдем крайни.Вярвам че родителите на детенцето ще ни осветлят по случая, засега като доста добре запознат със случая човек ще Ви обясня някой аспекти които не са ясни. Проблемат  тук не е в парите, родителите биха дали и много повече от 10- 15 000лв. за да видят най-скъпото си добре! Проблема тук е в това че въпросната г-жа. Ганчева не че не е помогнала а можеби съзнателно е попречила на благополучното развитие на детето! Какво имам предвид!? По време на "лечението" си Ганчева забранява всякаква рехабилитация, прием на лекарства (били те и животоспасяващи и или животоподдържащи...) и всякакъв друг вид действия та дори и прием на билки! Последните са безполезни и дори вредяли според нея ..!?! На лице са изследвания на детето от 6 месеца преди започване на "лечението", по време и след които показват същноста на въпроса, а именно изследванията са в едни и същи параметри,  ни по-високи ни по-ниски ( в норма са слава на Бога). Това показва че "лечението" няма никакъв положителен ефект, също така освен кръвните изследвания правени на всеки 3 м., магнитнорезонансните снимки показват същото, а именно че състоянието на детето е стабилно още от преди да се е срещало с г. Ганчева! Та с две думи таткото "страдалец" и "тръшкащата се" мама са си дали парите напразно, вярвали са в г. Ганчева и са Й се доверявали безрезервно, устояли са на мега скъпото и продължтелно "лечение" и тн. и тн. НАПРАЗНО! Гледайте продължението на темата на 09.04 и на 10.04 по НОВА ТВ в "господари на ефира". И пак Ви напомням че нещата не са само черни и бели... Желая на всички Ви ЗДРАВЕ!

# 29
Редовна пациентка съм на г.жа Ганчева.Бях неволен свидетел на последния разговор между Даниел и Ганчева. Както и съм свидетел на цялото възстановяване на здравословното състояние на детето. За мен това беше чудо . Г-жа искаше от бащата последните изследвания с параметрите на тумора. Той не пожела да изпълни това , затова беше отстранен от лечението както се е подписал на юридическа декларация при започването на лечението. Той каза или ще ми лекуваш детето или ми върни парите. Отговорът беше да ще ти ги върна. Повече не се появи. В момент на яд човек понякога казва излишни думи, но здравия разум може да надделее. Аз продължавам лечението вече година и половина, но някои болести не минав със щракане на пръсти. Човек пръст си пореже пък му зараства един месец. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт