"Арабела" по Диема Фемили

  • 1 777
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Днес случайно попаднах на това страхотно чешко (чехословашко) филмче по Диема Фемили. Дават го от 17.30 часа. Озвучаването е ново, защото гласът на Арабела е на Гергана от "Иначе" по БТВ. Пускам темата просто информативно, защото предполагам, че има и други като мен, които мрат за старите чешки, руски, немски и дори български детски филми.

# 1
  • Мнения: 4 877
Страхотно. Много благодаря за инфото. Вкъщи всички сме фенове на тези филми. Скоро синът ми го гледа и страшно се зарадвах, че много му хареса.

# 2
  • Мнения: 1 187
Страхотно, утре ще го гледаме!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
И аз вчера го хванах най-случайно, като дете много го харесвах това филмче. Децата и те се загледаха, та може да го следим.

# 4
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Благодаря за инфото!
Тази вечер ще пробвам щерката да го гледа - не знам, дали ще и е интересно. На мен навремето ми беше Wink.

# 5
  • Мнения: 8 999
Колко жалко, че е толкова рано. Никога не насмогвам да довлека децата вкъщи до това време. Обикновено се прибираме след 18.30 часа. А не го ли повтарят в събота и неделя?

# 6
  • Мнения: 804
Филмът е от вашето детство. Гледах го заедно с моите деца и още си мечтая за пръстена на Арабела. Жалко, че е толкова рано, бих го гледала с удоволствие отново.

# 7
  • Мнения: 4 877
Когато пуснах преди месец филмчето на сина ми, установих, че е пълен с майтапи. Едно време гледах на него само от вълшебната страна.

До коя серия са стигнали?

# 8
Когато пуснах преди месец филмчето на сина ми, установих, че е пълен с майтапи. Едно време гледах на него само от вълшебната страна.

До коя серия са стигнали?

Вчера в серията Арабела скри главата на Мекота (или Пекота) в един шкаф, намери наметалото, куфара, пръстена и кълбото и се прехвърли в света на хората, където Петър бленуваше за нея, с една дума, историята е сравнително в началото си.

# 9
  • Мнения: 4 877
Сигурно е само 30 мин, днес малко след 6 даваха някаква сапунка. Или изобщо го е нямало.

# 10
Сигурно е само 30 мин, днес малко след 6 даваха някаква сапунка. Или изобщо го е нямало.

само 30 минути е наистина.

# 11
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
не мога да повярвам, че го дават, беше ми любим филм като бях малка, ще следя за него и дано и Мария да го хареса

# 12
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Някой знае ли дали са качени някъде сериите с БГ аудио ............?

# 13
  • Мнения: 1 679
Изтеглих си всички серии и си ги изгледах с голямо удоволствие

# 14
  • Мнения: 276
  #Cussing outиххх, че ме е яд, че сме го пропуснали досега ooooh!. Доскоро даваха филмчето за Пумукъл и всички / вкл. и главата на семейството/ го гледахме с кеф. А малката и без това е луд фен на всякакви принцеси и прочие такива същества...

# 15
  • Мнения: 4 877
Някой знае ли дали са качени някъде сериите с БГ аудио ............?

и аз това исках да питам
хващам го за последние 2-3 мин , но си пак такъв кеф, направо се разтапям от умиление.

# 16
  • Мнения: 1 426
Хо-хо, любимото ми филмче от детските години!

# 17
  • Мнения: 97
У дома също го гледаме групово.Синът ми все ме пита "Какво става сега, какво става после?"
А аз не помня подробности.Като го гледам се сещам, но само тогава.И имам смътен спомен, че вече е към края. Sad

# 18
Отново дават Арабела по Диема Фемили от 15 часа.

Общи условия

Активация на акаунт