За хламидия...

  • 896
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
За хламидия ми преписаха Nolacin добро ли е?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Аз пих Азитрил само.

# 2
  • Мнения: 61
Това дали ще ми помогне smile3511

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Това дали ще ми помогне smile3511
На мен ми помогна..но ми беше изписано от лекар. Не си самоназначавай лекарства.

# 4
  • Мнения: 61
И на мене ми е от лекар,но понеже никой не пише че се е лекувал с това лекарство затова питам

# 5
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз се лекувам три месеца- първия пих Азатрил,втория Доксициклин, а третия- Цифран .НО това е по лекарска схема - не е самолечение.УСпех Peace

# 6
  • Мнения: 61
И на мен лекарката ми каза че е 3 курса,дано всичко да мине добре,мерси за отговорите момичета

# 7
  • Мнения: 83
На мен са ми предписвали Нолицин за цистит и проблеми с бъбреците. За първи път чувам, че се лекува хламидия с него, обикновено за нея предписват лекарства от рода на тетрациклините (като Доксациклин например) и най-вече препарат с активна съставка на азитромицин, каквито са Азатрил и Сумамед. Често и комбинация от горните антибиотици за сигурно излекуване. Всичко това обаче задължително се пие по схема назначена от лекар.

Желая ти успешно лечение!   

# 8
  • Мнения: 2 422
Катерина щом доктор ти го назначил защо се тормозиш с излишни въпроси newsm78
Успех Peace

# 9
  • Мнения: 4 324
Ноже пък и от един курс да се излекуваш Wink Според мен след всеки курс трябва да правиш ново изследване, за да провериш има ли я или не тази гад. Имай предвид, чe трябва да минат около 20 дена след приема на лекарства, за да се изследваш.
Непременно пий нещо противогъбично, че от антибиотика може да се получиш и тез гадове ...

# 10
  • Мнения: 61
Тя ми преписа Lomexin600,това е една капсулка вагинална която предпазвала за гъбички newsm78

Общи условия

Активация на акаунт