Лечение в клиника "Нейро вита " в Москва.

  • 11 632
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 157
Клиниката  си има представител в бГ и документите се пращат по него.Ако искаш координати на този човек пиши ми на лични.

# 31
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Няма ограничение във възраста има ограничение в килограмите.Ние ходим в тази клиника и чакахме да направим килограми за да ни приемат.
Права си,Джули,аз не се изразих добре.Наистина ставаше въпрос преди всичко за килограми.Но при Калоян това беше един от основните проблеми.До почти 3г. той беше все 5кг. и не качваше грам.Всъщност до последно варираше между 9-10кг.,а беше на 4г.Не знам защо съм си внушила тази възраст от 5г.,мислих си,че тогава вече много неща ще е преодолял...

# 32
Няма ограничение във възраста има ограничение в килограмите.Ние ходим в тази клиника и чакахме да направим килограми за да ни приемат.
Права си,Джули,аз не се изразих добре.Наистина ставаше въпрос преди всичко за килограми.Но при Калоян това беше един от основните проблеми.До почти 3г. той беше все 5кг. и не качваше грам.Всъщност до последно варираше между 9-10кг.,а беше на 4г.Не знам защо съм си внушила тази възраст от 5г.,мислих си,че тогава вече много неща ще е преодолял...
Hug Той наистина е преодолял всичко..., сега близките му трябва да преодоляват мъката си... О боже..
Но както казах и в най-лошите неща има добра промисъл. Някой ден ще разберем всичко, което ни се е случилио...
Съжалявам за отклонението.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 351
Мислех да не пиша повече в тази тема, но се налага да си извиня.Днес руския екип е направил манипулацията на нашето близко детенце/една група са с моето/ и се коригирам.Екипа тук наистина не е от клиника Невровита.Петербургски е, но е имало и лекари от Невровита.Грешката ми беше направена тъй като майката на детето беше в къщи и пишех от нейно име.Извинявам се  Embarassed.
Искам да споделя нещо много приятно.Диагнозата на детенцето поставена от нашите лекари беше почти същата като на детето на Нанди.Лекарите са я сменили с друга съвсем лечима.Назначили са терапия и, ако са прави детето ще се възстанови  Praynig.Не мога да изразя какви надежди ме обзеха и каква радост  Laughing.Дано са прави.Майката на детенцето е много впечатлена от тях.

Общи условия

Активация на акаунт