АПРИЛско бебче рита вече,и напомня че АПРИЛ не е така далече !!!

  • 8 647
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 134
Благодаря Ви страшно много за подкрепата, много сте мили, сладки и отзивчиви Hug Blush Heart Eyes Наистина така ще направя-отивам още утре. Освен да звъня на мобилния на д-р Марков и да се надявам точно той да звънне, друго не ми остава или да чакам veni-b да потвърди за часа си, тъй като с Доц. Томова се свързах и тя каза, че няма проблем за утре, но трябва да се разберем допълнително между 9 и 13ч утре. Дано да може да стане тази размяна. От БХС резултатите излзизат след 10 дни нали, ще умра от притеснение дотогава, ако трябва и в провинцията ще пътувам, ако има някой специалист, който да ме вземе по-рано. Доколкото разбирам, не е толкова до апаратурата, ами до специалиста, който може да вижда нещата и на 2Д.
Марков има в момента часове наи вероятно и затова вдига тел.тая жена тя отговаря за него докато тои преглежда просто тел.не е при него умишлено но ти не се отказваи от него звъни по късно няма да те върне като разбере че е спешно

# 31
  • Мнения: 70
Привет и от мен момичета в новата тема Hug

msbilt, не се притеснявай, отиди при някой от специалистите и стискаме палци да е фалшива тревога.

Момичета, аз днес имам обилно течение и нещо се притесних. Мисля да се обадя на доктора. Иначе последните няколко дни 2-3 пъти ми се втвърди корема без болки. Но освен но-шпа не пих нищо друго.

На всичкото отгоре съм бясна, защото днес разбрах, че са забравили да ме осигуряват на по-висока заплата от началото на бременността. Сега ако ми вдигнат заплатата за да се навакса за пропуснатите месеци, ако не дай си боже се наложи да изляза болничен по-рано съм прецакана отвсякъде. Направо ми иде да се разплача.
Ох, съжалявам, излях си мъката.

# 32
  • Мнения: 319
Дори и на 2д да ти е прегледа,зависи много от специалиста и дали въобще е такъв PeaceАко си разбира от работата и по специално от тази област с коремчето на бебчето,не виждам какъв е проблема като е на 2д newsm78 Аз бих ти препоръчала Балев при който ходих на ФМ,но той е доста далече от София Thinking

# 33
  • Мнения: 200
msbilt бъди колкото се може по-спокойна, отиди непременно утре щом е възможно при Доц. Томова, важното е да те види някой колкото се може по-бързо за да стане ясно какво става и да имаш второ мнение, и ти да се поуспокоиш, защото предполагам че място не си намираш от притеснение, само се опитай да си спокойна заради бебчето, че нали усещат всичко. Сигурна съм че всичко ще е наред!Желая ти успех и пиши непременно какво става.

# 34
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Здравейте. Hug
Сега се прибирам от лекции . msbit не се притеснявай , всичко ще е добре Praynig. Ангела добре дошла.  bouquet
Вие иначе как сте има ли ритничета? Мойта беба много ритка newsm44

# 35
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте!  Hug

# 36
  • Мнения: 547
Здравейте,аз днес бях на ФМ при д-р Димитрова.
Вера, двете шушки са добре и официално ще си имаме по-голяма мома и по-малък мъж засега тя е по големичката.
 GrinningТака,че за мен синьо и червено щъркелче.

# 37
  • Мнения: 4 302
Ехаа, каква шарена близнашка серия!
Много се радвам за вас!

# 38
  • София
  • Мнения: 289
Ясмина поздравления за темичката, отново е прекрасна Simple Smile

Моля те ако можеш премести ми термина за 15.04  Praynig

msbilt ако отидеш при доц. Томова няма да сбъркаш, аз вчера бях при нея и съм много доволна, според мен наистина е специалист. За другите лекари за които говорите незнам, защото не съм ходила при тях.

Стискам ти палци да се подредят нещата, пожелавам ти най-искренно да са се объркали  Praynig

# 39
  • Мнения: 167
Здравейте и от мен.
Не мога да смогна да ви прочета.За два дни сте изписали 7 стр.
Аз разбира се пак нямах комп.2 дни , но този път е виновен мъжа ми,че замина  и взе лаптопа.  #Cussing out

msbilt отиди при Марков.Искам да ти кажа,че докато лежах в МД едно момиче Д-р Димитрова(от Фемина) я гледа на сутринта и и казва,че няма коремна сянка,след 1 час я гледа Цанкова и казва че вижда частична.Следобед я гледа нейния доктор ЙосиФ Димитров и и казва,че има.На другия ден се повтаря същото.Момичето вече щеше да колабира и по някаква случайност Димитрова беше и следобед в болницата и я извика да я види при което видя хубава коремна сянка.Проблема бил,че детето вече си има режим и когато е спало и не се е хранили коремчето е празно и не се вижда сянка.Затова я виждат само следобед.Между другото момичето си беше правило 4 ФМ при Марков и той единственото което е констатирал като отклонение е разширени  бъбречни легенчета, което не никак добре, но е поправимо с операция след раждането.
Така,че се успокой и отиди да те види специалист.Само едно уточнение,че момичетп беше вече в 8-ми месец.Можете да си представите какво е изживяла.

Аз съм на преглед при Марков на 03.12 от 16.40 .Моля да ми кажете дали закъснява много с часовете за да знам дали да си взема детето преди или след прегледа от Детската градина.

Честито на всички узнали пола.И двойно честито за близнаците на Вера и Заки.

Ритниците на моята бебка са много яки и много чести има дни в коитп цял ден не се спира.Нашия тати я усеща също много осезаемо вече,а и корема ми  видимо пулсира там където рита.

За пола ще повярвам ако иМарков го потвърди.Засега двете ми докторки независимо една от друга ми казаха момиче.

# 40
  • Мнения: 96
Сладка мама, аз бях при Марков в понеделник от 4, но ме взе чак към 4.30.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Ясмина, както винаги си невероятна!   bouquet
msbilt, стискам ти палци и вярвам, че всичко ще е наред!  Praynig Hug
Заки, честити прекрасни щарени новини!!! baby_neutral baby_neutral
Банджи, добре дошла и леко бремене!  Hug
Bibobibo, не се притеснявай! Иди при Док просто, за да се успокоиш! Всичко ще е както искаш! Вярвам в това от сърце!!!  Hug Hug Hug
Ох, да спирам да пиша, че позата нещо не се нрави на бебока  Joy

# 42
  • Мнения: 912
И аз държа да е този д-р Марков, но по кое време да му звъня, за да си вдигне той мобилния, а и в някаква друга тема пише, че преглеждал само понеделниците от 14ч- или това е било така когато е бил все още към МЦ Фемина, а сега е в собствен кабинет и е там всеки ден, нали? Смятам в краен случай направо да отида там.
сутринта на БХС ще нося само едно листче "поръчка" от моята наблюдаваща гинеколожка, тя не ми произведе снимка и каза, че нямало нужда от такава- други документи носили ли сте в МД?

# 43
  • Мнения: 96
Мисля, че Марков бачка всеки ден в частния си кабинет. Пиши пак дали си успяла да се свържеш с него.

# 44
  • Мнения: 167
msbilt,поръчката е достатъчна.Трябва да е не по стара от 2 дни т.е. данните за размерите и г.с. да не са по стари от 2 дни.

Мисля,че ако кажеш на тази дето записва часовете на Марков,че има съмнения за аномалия и наистина е много спешно ще те вмъкне някъде.Иначе мисля,че можеш да му се обадиш утре сутрин.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт