А какво ще ви подаряват половинките?

  • 1 497
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
След като обсъдихме какво ще подаряваме, хаде да обсъдим какво ще ни подаряват за коледа.
Аз съм поръчал нов хард диск и други "джаджи"  ...

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Още е рано да мислим със съпружеството какво ще си подаряваме. Засега обмисляме дали можем да подарим на децата това което са поръчали на дядо Коледа. А и големия е рожденник точно преди Коледа така че за коледни подаръци ще мислим чак след подаръка за РД и купона. Като направим баланса след като купим техните подаръци ще видим дали ще си подаряваме телевизори и системи за домашно кино или много любов и по един шоколад:))))))))))))

# 2
  • Мнения: 1 172
Мисля, че ще е някаква голяма изненада. Така го усещам по потайните подготовки и завоалираните отговори на конкретни организационни въпроси, свързани с празника. И понеже не обичам да развалям изненади, съм оставила всички планове и организации на него.

# 3
  • Мнения: 3 036
Нова година в Лондон Peace

# 4
  • Мнения: 14 471
бентли

# 5
  • Мнения: 3 042
Нов монитор за компютъра съм си поръчала на Дядо Коледа. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 943
Ех,*SV* завиждам ти благородно!Моят за изненади не го търси smile3516Но аз май ще искам телефон,че вече му е време

# 7
  • Мнения: 1 172
Ех,*SV* завиждам ти благородно!Моят за изненади не го търси smile3516Но аз май ще искам телефон,че вече му е време

Че то тази подготовка може и за някоя любовница да е. Пак ще е голяма изненада за мен, де... Тъй че това с изненадите не е много за завиждане, че не се знае кой кого и с какво...

# 8
  • Мнения: 1 479
От скоро си мисля за едни ботуши,та това ще да е.

# 9
  • Мнения: 6 991
Не знам. Нищо най-вероятно. За съжаление ми е по-важно да ядем, отколкото да пръскаме пари за подаръци Tired

# 10
  • Мнения: 1 559
На мен мъжо си ми пълни банковата сметка Mr. Green,и аз сама винаги си правя подараци hahaha.С повод без повод Laughing.Предпочитам сама да си купувам нещата Sunglasses...а от него обичам само да получавам любов Heart Eyes,уважение bowuu,внимание  Hugи цветя  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 401
Като за начало ще си подарим взаимно една тридневна почивка, по-скоро купон, на който ще сме в пълен комплект (да не помислите, че планиране да си захвърлим потомството!)  Laughing А пък аз съм си заплюла няколко броя костУмчета, понеже се връщам на работа и се налага да съм в подходящ вид..

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Моят рече, че ми е купил кола преди един месец, тъй че да не чакам нищо за Коледа Crossing Arms Аз, естествено, не му вярвам Mr. Green Колата, макар че я карам аз, си е семейна придобивка...то е все едно фурна да ми купи..или тиган. Какъв подарък е това?!

# 13
  • Мнения: 1 559
Уф да бе,забравих ,че на 12 декември заминаваме за Мексико за 9 дни Party...това пак си ни е общ подарък за празниците.. Laughing

# 14
  • софия
  • Мнения: 757
Комплект сребърни обеци, колие и гривна... Wink

# 15
  • Мнения: 1 800
Не се говори за подаръци до 24-ти Декември, както и не се пазарува преди този ден  Laughing

Причината- не може нищо да скрие от мен Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 423
Ще измие чиниите.

# 17
  • Мнения: 966

Дай го на сам  Party , и аз имам чиний за миене ooooh! ooooh! ooooh!.

# 18
  • Мнения: 3 459
Каквото си поискам, обикновено така прави. Обажда ми се да каже да харесам нещо и после отиваме да го купуваме  Laughing

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

ей това сега ще го разпечатам да види мойта жена какво искат другите жени !!!!!!!!!

аааааааааааа палта, ГСМ-и, дрешки, екскурзии ... отживелици.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре, че не чакаме празниците, че да си купуваме това-онова.

# 21
  • София
  • Мнения: 593
Не знам ,но и той не знае още. Wink
Сигурно така и ще си остане. Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
е,че какъв ще е този подарък,ако знам предварително за него.Ние си падаме по изненадите.

# 23
  • Мнения: 83
каквото си избера Hug

# 24
  • Мнения: 1 120
Миналата година си подарихме екскурзия до Венеция , Флоренция.
Разчитам отново на приятна изненада Grinning

Общи условия

Активация на акаунт