Рекламата на Bella?

  • 2 428
  • 43
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да ви питам мацки...
Тези банички, дето спестяват време и изглеждат като кравайчета... От някаква специална серия кори на Белла ли са или е приложена някаква фантазия само?

Щото на рекламата изглеждат адски вкусно...ммм..  newsm78

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе двама човека ми казаха че са ги опитвали на единия са му харесали на другия не. На мен лично ми се струва, че има прекалено много сирене вътре и ще накъртва.  Thinking
Видях ги във супера, те са готов продукт само се пекат. Ако това питаш?  newsm78

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Видях ги във супера, те са готов продукт само се пекат. Ако това питаш?  newsm78

ааааааа, яснУ.
Мерси Естирче.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 20
Аз пробвах бутер баничките, нямаше почти никакво сирене в тях, а като се изпекоха станаха жилави, не зная на какво се дължи, но мисля че вече няма да повторя, а ще заложа на собственото производство

# 4
  • Мнения: 6 029
Аз взимах бутер банички. Що детето ги яде, начи са хубави. И не ми станаха жилави  newsm78

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!
Бутер тесто не обичам, като изстине става на подметка  Sick

# 6
  • Мнения: 20
ами може нещо да съм объркала аз но уж следвах инструкциите, от фризера във фурната

# 7
  • Мнения: 6 029
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!
Бутер тесто не обичам, като изстине става на подметка  Sick

ама май има и от точени кори.

# 8
  • Мнения: 7 640
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!
Бутер тесто не обичам, като изстине става на подметка  Sick

и аз така.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уф, аз пък останах с впечатлението, от рекламата, че баничките са от точени кори  ooooh!

и аз и аз.
И понеже ми се доправи баница (вече я пека), реших да питам. Да изненадам всички, но не би  Tired

Дано поне ми стане обикновената, с точените кори Белла, които бяха просто супер пресни.

# 10
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Много са хубави.Няма да съжаляваш.Туко що това ве4еряхме.  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 036
Аз също ги опитах,но пък на нас ни бяха доста солени(а обичаме солено)но не са жилави.8 са на брой а цената е 2.40

# 12
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И от двата вида вземах. За бутер баничките не съм изненадана кой знае колко но виж другите с точените кори по ни допаднаха. Интересното при бутера че и двата пакета с банички като че ли бяха размразявани и след това пак замразявани повторно. Като поразпитах магазинерката се оказа че камионът на Белла с който ги разкарват е с хладилна част но не минусова, та от там са в този вид.

# 13
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Отзиви всякакви, не съм си купувала и май няма и да си купя. Предпочитам аз да си направя сама, било то баница, било то някакви неща от бутертесто. Особено работите от бутертесто не отнемат кой знае колко време да си ги направиш. Е, за баницата съм съгласна, че повечко време отива, ама тая от рекламата ми се видя с много сирене (ако изобщо е сирене това, а не извара, която аз не обичам). Между другото, за пробвалите баницата, със сирене ли е наистина или с извара?

# 14
  • Мнения: 1 283
Бутер баничките си ги правя аз, но за точенето немога. За това си взех банички от точени кори със спанак и сирене. Утре за закуска ще ги направя и ще ви кажа дали са ми харесали. Купих си и банички с ванилов крем, но чакат ред.

Общи условия

Активация на акаунт