Кола Smart? Има ли някой?

  • 25 009
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
По-добре си вземи малка кола автоматик , не е задължително да е Смарт  Peace


Точно  Peace

Моята е дизел автоматик. отивам и се връщам до София и обратно за смешни пари  Crazy

Преди да си купя моята кола, исках точно Смарт. Но изобщо не е подходяща за жена с дете, щото няма къде да сложиш детското столче.. Става за младо момиче да речем, което е без особени ангажименти и не е семейна. Да си качва най-много приятелката или гаджето. Но да знаеш, че няма задни седалки(освен новият Смарт) и не става за секс  Whistling

# 46
  • Мнения: 409
Много са ми сладки Smart-четата Heart Eyes

Но да знаеш, че няма задни седалки(освен новият Смарт) и не става за секс  Whistling

Виж за sex не беше ми хрумвало дори, че е възможно.  Joy Laughing


Чакаме авторката на темата да се похвали с нова придобивка и да сподели впечатления.

# 47
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз мислех да си взимам за работа в центъра, но в авто къщата видях една ударена и просто забравих ...
Доста опасна кола

# 48
  • Мнения: 2 323
Мен би ме било страх да се возя във
фотьойл по българските улици!!!
Не го ли считаш за много рисковано?
А-класа също не бих си взела заради
тестовете. За Мерцедес става дума.

Абсолютно подкрепам. Не бих карала такава малка кола. Имаме опит с един жесток удар от кола зад нас - направо ни влезе в колата, задната част я нямаше, багажника беше вътре в купето. Изкъртихме седалките назад от тежестта ни. Това става на светофар в София. Тогава бях бременна в 8 месец и бях решила че ще раждам този ден, такива контракции имах. Но след удара и контракциите и дъха ми спряха

# 49
  • Мнения: 1 813
Вземи си чисто нов фолксваген поло,пълни са с екстри,стабилни коли са. От малките пучи въшки /корса,фиеста,прочие/ тези са най-добри. Гарантирам ти,че гори от 4 до 5 на 100 извън градско при скорост 100 130км/ч.

# 50
  • София
  • Мнения: 61
За лада ока не си ли мислила? Евтини са... не са лоши.
http://www.germes-lada.ru/sale/oka/
http://shop.kolesa.ru/catalog/LADA/Oka/

# 51
  • Мнения: 2 818
за мен това Смарт, Тико, Айго и т.н. не са коли, а детски играчки
много ми е чудно ако карам Смарт и взема голямата семейна кола за извънградско, мъжа ми в Смарта ли го навра - май краката и ръцете му ще стърчат отвънка Joy
според мен едно семейство трябва да има две нормални коли, така че да са взаимозаменяеми, всичко се случва и разваля. Ние пътуваме много извънградско и всеки ден сме в колите из града.

Е, да, ама не става въпрос за тебе - жената не кара извънградско.

Инак и аз бих предпочила друга малка кола.

# 52
  • Мнения: 4 784
За Смарта- първо, с нашия бензин няма кола все още да харчи толкова /3.5 л/, това са реклами на автоджамбазите. Второ- майко мила за частите- и са скъпи и ги няма. Трето- Смарта си казва за кого е- за умни и интелигентни, а тук в БГ е пълно с аборигени по пътя, особено в града, така че той се превръща в ковчег, не във фотьойл. Четвърто- да бяхме Кьолн, Амстердам или Лондон да го караш, ама тук в София е смърт за тази кола с тези дупки или в който и да е по-голям град, а за другите не си струва, там е по-широко. За мен номер едно за БГ дамска малка и здрава е Фолксваген Голф /може и двойка с пернишка регистрация  Laughing/, както и споменатата Тойота Ярис и въобще японските автомобили. А Хонда и Тойота вече имат и хибридни автомобили и там разхода на средства си е направо символичен- все пак в Европа вече толерират екологичните коли, а тук ще дойде съвсем скоро, така че защо да не си сред първите! Успех с избора!

# 53
  • Мнения: 1 426
за мен това Смарт, Тико, Айго и т.н. не са коли, а детски играчки
много ми е чудно ако карам Смарт и взема голямата семейна кола за извънградско, мъжа ми в Смарта ли го навра - май краката и ръцете му ще стърчат отвънка Joy
според мен едно семейство трябва да има две нормални коли, така че да са взаимозаменяеми, всичко се случва и разваля. Ние пътуваме много извънградско и всеки ден сме в колите из града.

Е, да, ама не става въпрос за тебе - жената не кара извънградско.

Инак и аз бих предпочила друга малка кола.

тука не става въпрос за личен избор, а семеен. Защото ако си сам можеш да си джиткаш със смартчето, ама семейство дете, а слес време може би и още едно, мъж, трябва да се мисли в една посока и напред а не за момента, че на всички да им е удобно във всяка една ситуация

# 54
  • Мнения: 5 622
За лада ока не си ли мислила? Евтини са... не са лоши.
http://www.germes-lada.ru/sale/oka/
http://shop.kolesa.ru/catalog/LADA/Oka/

Стига и ти с тая Лада, бе. Още ли не си я сменил  Crazy

# 55
  • Мнения: 7 640
Много са ми сладки Smart-четата Heart Eyes

Но да знаеш, че няма задни седалки(освен новият Смарт) и не става за секс  Whistling

Виж за sex не беше ми хрумвало дори, че е възможно.  Joy Laughing


Чакаме авторката на темата да се похвали с нова придобивка и да сподели впечатления.

става за секс, Бубе, отпред е много широко и предното стъкло е далеч Sunglasses

# 56
  • София
  • Мнения: 1 762
Много са ми сладки Smart-четата Heart Eyes

Но да знаеш, че няма задни седалки(освен новият Смарт) и не става за секс  Whistling

Виж за sex не беше ми хрумвало дори, че е възможно.  Joy Laughing


Чакаме авторката на темата да се похвали с нова придобивка и да сподели впечатления.



 hahaha hahaha hahaha Peace
Така е. Колата си е широка, просто е само за двама души. Авторката на темата наистина търси градска кола само за нея. Ако покарате само един ден Смарт из София, сигурна съм, че голяма част от вас ще си променят мнението  Hug

става за секс, Бубе, отпред е много широко и предното стъкло е далеч Sunglasses

# 57
  • Мнения: 249
Аз нямам Смарт, но бях взела под наем един за 4 дена тази есен. 4удесна кола за вграда и за тежък трафик. Просто супер. Винаги може6 да си намери6 място за паркиране, отвратително евтина за каране кола. Багажника е достатъ4но голям за 2 малки куфара, от тия които са за ръ4ен багаж за в самолет. Не е кола за дълъг път, не е и за магистрала в Бг - всеки знае манталитета на 6офира6тите мъже в България. Но аз доста карах по магистрала в Испания, до 100-110 км, това е, бърза работа не трябва да има6. Не е удобна, но много практи4на.

# 58
  • Мнения: 550
и на мен скоро ми се случи да покарам едно смартче, малееее напрово се влюбих! съветвали са ме обаче да не си взимам предпоследния модел, защото има проблеми с електрониката. не, че съм хукнала де Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 325
АЗ СЕГА СЕ ОГЛЕЖДАМ ЗА МАЛКА КОЛА АВТОМАТИК И НА МЕН СМАРТЧЕТАТА МИ ХАРЕСВАТ С ДВИГАТЕЛ НА МЕРЦЕДЕС СА НО ТУК ИМ КАЗВАТ КОЛА ЗА ПАЗАР ТРЯБВА ДА ИМАШ ЕДНА ОСНОВНА И СМАРТА Я ПОЛЗВАТ КАТО РЕЗЕРВНА ТАКА ЧЕ СЕ СПРЯХ НА ТОЙОТА ЯРИС

Общи условия

Активация на акаунт